Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brygunia

wedzona ryba

Polecane posty

Gość brygunia

czy w ciazy mozna jesc wedzona rybe???prosze o pomoc. dodam , ze chodzi mi o toxoplazmoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaya
Mi lekarz zabronil od 5 m-ca rzeczy slonych,pikantnych i wedzonych.Ryby jak najbardziej wskazane,ale nie wedzone-mozesz dostac zatrucia ciazowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze slysze, ze \"rzeczy pikantne, slone i wedzone\" moga wywolywac zatrucie ciazowe! Jakis przesad? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoho
To nie zaden przesad.Masz szczescie,ze ci nic sie nie stalo.Mnie rowniez ostrzegano przed tego typu potrawami(a mieszkam w Stanach i tu tez lekarze daja takie rady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro w stanach
tak mówią, to absolutnie nie wolno. Najlepiej jeszcze prowadzić globalny zakaz sprzedaży zabronionych produków babom w ciąży! Niech to Bush wprowadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_S
Cz ryba wedzona ma wplyw na zatrucie ciazowe, tego nie wiem, ale na pewno nie ma nic wspolnego z toxoplasmoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzia
wszystko co wedzone nie jest zdrowe na zdrowy rozum ,jest tyle substancji toxycznych ze nie trzeba papierosow palic ,a juz szczegolnie w ciazy nie trzeba lekarza pytac to wiadomo ,ryby w niewielkich ilosciach nie sa szkodliwe ,wazne z jakich wod pochodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×