Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiak

jak go podniecić

Polecane posty

Gość asiak

mam małe pytanko... jak podniecić faceta bez uprawiania sexu? bez jakiejś nadzwyczajnej bielizny i nie dotykania jego męskości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak
wlozylam sobie 6 paluszkow lajkonik i niestety 3 sie zlamaly i zostaly w srodu.W dodatku on powiedzial ze woli gryzc slonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowami
powiedz co z nim zrobisz.Albo jak na ciebie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHAHAHAHAHAAAAAA
działasz na mnie super podniecająco zaraz zrobie ci laske tak że oszalejesz z rozkoszy!!!ale sie podnieciłem!!! HAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
kurcze czyli facet to takie nieczułe zwierze, którego nei da się podniecić nie dotykając jego fiuta, nie uprawiając z nim seksu i nie zakładając czegoś co tylko z nazwy ma przypominac majtki? o kurcze jale jesteście płytcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestetydla ciebie
to prwda a majtki to działaa tylko na niektórych my mężczyźni w odróżnieniu od kobiet zostaliśmy stworzeni do wielu rzeczy a nie tylko do seksu i nie zezweirzęcamy sie tak szybko jak wy {HAHAHAHAHA :D :D }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak
HAHAHAHA ciekawe do czego??? same problemy z wami tylko... no ale przyjemnośc "dawać" umiecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds
a tobie robi sie mokro od samego mowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hahaha, no nie wiem, Ciebie może nie, ale moich kochanków to podniecało, a raczej tylko zachęcało do sexu:) bo od samego patrzenia to jeszcze nikt orgazmu nie dostał hehe , a najbardziej mnie chwalili za nieziemskie obciaganko:P i śliczną, wygodną cipeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHA
ooo no obciąganko i cipka to co innego!!!o boże ty to potrafisz podniecić!szkoda że pewnie jesteś zajęta....chlip chlip.... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHA
oooono to mnie zaskoczyłaś że nie jesteś........{nie bede gadał że to niemożliwe żeby cie nie denerwować pozdrawiam gorąco-24latek z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHA
noo ten facet dla damy to też ja byłem hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHA
ja po prostu lubie ten kolor!!! czyli jsteś zainteresowana rozmową?{pliss pliss pliss}:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHA
ojej!! fajnie! ;) wysłałem ci mój gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mu się
w samych rajstopach, a jak to nie wystarczy to poproś go, aby on też założył. Podniecenie murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
od samego mówienia teoretycznie to nie, ale w przeciwieństwie do mężczyzn mój facet aby mnie "rozpalić" nie musi dotykać moich najbardziej imtymnych miejsc... ostatnio udało mu się to nawet bez dotykania moich piersi... I zastanawiam się czy z wami też się tak da, bo mi jak narazie się to nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
ponawiam pytanie, może znajdzie się ktoś kto sprawi, że zmienię zdanie na temat facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofiiiia
hmmmmm,podniecić haceta bez dotykania go to nie jest tak łatwo.....faceci nie podniecaja sie tak szybko jak my,kobiety.nam wystarczy spojrzenie,gest.a z facetami trzeba inaczej......bielizna,ocieranie,dotyk,poprostu musimy byc dka nich bardzo seksone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faritka
jeden sprawdzony sposob :) liz go po uchu, delikatnie wsuwajac czasem go do srodka, jaby zamieniajac sie z nim rolami, bo to przeciez z reguly faceci coś wkladają :D powodzenia. i uwierz, nie trzeba trzymac jego meskosci, aby twardniala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiałabyś być
seksowna jak E.Elleniak albo młoda S.Stone,K.Minogue czy Silverstone a tak to to jest nie możliwe bez dotykania wiadomo czego,seksu itp. niemożliwe!!! chyba że facet ma za duży popęd hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena*
zofiiia Powiedziałabym, że jest odwrotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×