Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiak

jak go podniecić

Polecane posty

Gość asiak
to może go tak przegłodzić - z miesiąc albo dwa unikac sexu to może łatwiej bedzie go podniecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz mu co z nim będziesz robiła od początku do końca zawsze działa. Oczywiście o seksie a nie o zakupach opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łepek bez główki
rozgnieć czosnek i sie cała nim nasmaruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za tym
abyś pokazała mu się w samych rajstopach. Na pewno to go podnieci. Mnie by podnieciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza3402
Moj facet podnieca się jak wychodzę z toalety ze spuszczonym majtkami do kolan i mówię mu, że włąsnie zrobiłam kupe i teraz on ma mi wymyć pupe. Traktujemy to jako wstęp do igraszek, opieram pupe o umywalkę, on bierze mydelko i szoruje mi dupcie. Czasami jak jestem podniecona pozwalam mu od razu wsadzić, w taką namydloną pupę gladko wchodzi. Jeżeli jest podniecony bardzo, spuszcza się w mój tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz mu foto Edgara
Gosiewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadiia
ubrać sie bardzo ciepło a potem po woli się rozbierać (że niby przypadkowo),u mnie to było tak że mój kolega jakoś sam się podnieca,ja nie wiem czemu,nagle zaczął się na mnie gapić jakimś dziwnym wzrokiem i zaczął mnie obejmować od tyłu i dotykać mego biustu,po czym przysunął swoją dupe (penisa) w mój tył,miałam na sobie spodnie ale i tak czułam żę coś sterczy,zaczęłam mu mówić aby przestał,aż w końcu się opamętał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
Wciśnij sobie na jego oczach dużego zielonego ogórka w nasmarowany masełkiem odbyt, aż ci się cały w nim schowa i pojęcz przy tym rozkosznie, to na pewno go ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadiia
nie potrzebuje:PPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
kup sobie 70cm silikonowego kutaska i całego wciśnij sobie do pupy, jak to zobaczy to go ruszy że ho ho!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsadź mu w usta starą komodę i życz mu najlepszą szkodę bo szkoda to słowo jest więcej romantyczne niż RTomeo i Julian pedantyczne pedant wszak z pedałem nie zawdze chadza tyle co istna czarna sadza kto mnie wybrał i kto mnie podnieca chyba tylko stara długa świeca dlatego wciąż jeżdżę na czworaka i pierdolę tego starego ptaka ptak ten niewymownie piękny ma muszle muszelki i szelki oko ma jedno a drugiego nie ma bo z grugim okiem jest wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
podnieciłem się że ho ho ho ho ahhhh ekstazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam wszyscy tylko jednego nie wchodźcie razem na czrowaka na drzewo drzewa są dziś wielką przeszkodą by iść sobie leśną zła drogą na grodze spotkacie większość złych węży i nikt z was ich nigdy nie przezwycięży dlatego niech nikt nie wybiera pieniędzy spod wielkiej swej małej uprzęży uprząż jest wielka i niebylejaka tylko że brakuje jej wielkiego ptaka ptaszek cichy niepokorny nie zaznaje nigdy wojny wojna wielka tu wyrasta i ogarnia chyba z pół miasta miasto to już znacie wszyscy tu byliście i rwaliście wielkie wiśnie wiśnia wielka tu wyrasta i ogrnia już pół miasta miasto wielkie nisporzyte jak już wielki niecny kwitek kwitek w sklepie nabierają i za wielką niecną fają tak ten kwitek wsadzają że sie robi wielkie jają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
ahhh przestań bo nie wytrzymam że ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnieciłem sie ze dwa razy na wszystkie pigułki zero ekstazy ekstaza ta mała w swej maleńkości więc nie płamie nikomu kości kość jest znana przede wszystkim z tego że posiada szpik kostny mój kolego kolega kości nie ma w ogóle dlatego go pieści igiełka w skórę skóra ta jest fosforem na planecie i mowice o niej wszyscy co tylko chcecie planeta ma ikrę, planeta znosi jaja i tylko jej się wyzbrania wielka zgraja zgraja ta nie by;le jaka taka że zatańczy na niej pół ptaka ptaszek to rzecz jest oczywista że przyjdzie po niego konkwista wlepi mu mantat i szablą posieka tak jak w Peru indiańskiego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
podnieciłem się czytając listy miłosne mojej żony do kochanka. Nieźle się zapowiada jej seks z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupę kręcę, kupę walę z kupy mam zrobiony walec walcem w ciąż objeżdżam kino tak jak w Royal Cassino gram w ruletkę, rzucam kośćmi i nigt mi nie dorówna z gośćmi goście sa tu z ameryki Zachodniej i wciąż popełniają tu zbrodnię zbrodnia jest nie byle jaka taka tylko na jednego ptaka za dwa ptaki zbrodni nie ma tylko jest już czarna ziemia ziemia czarna jak Murzyny tak jak kilo witaminy Wita Mina jest dla ciałą tak jak łódka doskonała dobrze leci bez pamieci i sie wszystko wokół kręci mapa skali nie narusza tak jak stopnie heweliusza co to wielki był na prędce i sam strugał swe naplętce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
czemu mi to robisz??? nie mogę tego czytać za bardzo to przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie walil kobyle i loił
nasienie na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkobietaaaaa
Jak podniec faceta bez dotykania jego i siebie samej ? mężczyzni co was podnieca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULLLIIIINNNAAAAA
No jak was podniecić ????? Raz usiadłam na kolana chłopakowi i czułam jak mu huj stanoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.J. Lake
Książki o tematyce erotycznej na www.Nasza-czytelnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprosciej
popacz mu w oczy usmiechnij sie tajemniczo podejdzi do niego zacznij go calowac i dotykac szepnij kilka slówek zacznij go rozbierac od góry nie odrazu do loda powec mu zeby cie wziol cala i pozwól mu sie rozbierac lecz ciagle na stojaca nie kladz go gdy bedziesz rozebrana do bielizny powiedz mu ze reszte musi zdjaac powoli zabkami i popiescic cie przy tym gdy bedziesz naga przytul go do siebie gdy przez spodnie dotknie cie swoim ptakiem nie ma szans caluj go w tym czasie namietnie i dotykaj polóz go na nie wiem gdzie tam gdzie chcesz to zrobic i usiadz na niegozacznij pocierac sie o niego swoja myszka i powoli mozesz zchodzic w dól napewno stoji mu na maxa gdy wezmiesz go do dloni nie bierz odrazu calego do ust tylko liz go jezyczkiem z karzdej strony i reszte w kolo tez dobra bedzie pózniej pozycja 69 jesli wczesniej robilas to od boku i dalas pomasowac mu swaja cipke daj mu sie popiescic gdy jego ptaszek bedzie caly mokry usiadz tak jakby mu na twarzy nastepnie zjedz na dól i obkrec sie aby on lezal na tobie podwin noge na jego bok klatki tak abo on mógl ja zlapac i pozwul mu w siebie wejsc a pózniej wszysko bedzie szlo jak czeba . Powinno zadzialac np mi od samego czytania stanol. A tak propo to od samego patrzenia tez moze mu stanac ale ruchy musza byc smiale i sexy co do osiagniecia orgazmu z samego patrzenia to prawie niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONnapalony
Prztul sie do niego i cichutko zamrucz jak kotek:P a potem pocałuj sie z nim głęboko :) Potem całuj go delikatnie po twarzy:) Jak chcesz możesz puźniej nawet ją lizać . Jeśli to go nie ruszy:) znaczy że mu sie nie podobasz albo jest pedałem:P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto (jedna i druga) - faceci sa wzrokowcami, kiedy to do ciebie wreszcie dotrze? Mowisz ze facet do niczego sie nie nadaje i pytasz jak go podniecic wiec ja pytam do czego w takim razie ty sie nadajesz ? Bez seksu, bielizny i dotykania mozna podniecic faceta pokazujac mu swoja kolezanke w bialej bieliznie ktora to zrobi mu same mile rzeczy dotykajac przy okazji cala siebie rowniez. A ty usiadz i popatrz jak on mruczy z podniecenia bez twojego dotykania lub czegokolwiek. Happy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka XXXX
Kiedys napisalam facetowi opowiadanie pt. co bym Jemu zroila jakbym przy Nim byla. Przyznam ze calkiem niezle mi wyszlo .Powiedzial ze mu stanal i ze jakbym byla obok to by mnie przelecial ;) Wiec stwrdzam , ze go to kręci. Jak jedziemy samochodem często klade JEmu reke na udzie i intensywnie masuje omijajc okolice rozporka . Nawet nie musi mi mowic ze podmiecil sie , to widac ;) :P Takze nie wszyscy faceci muszza widziec gola babke i nie trzeba od razu robic Jemu loda aby sie podmiecil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka XXXX
Im loda aby sie podmiecili :P Mój podmieca sie jeszcze jak mu uszka lize i ssam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×