Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiak

jak go podniecić

Polecane posty

Gość ok już mówię
normalnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok już mówię
Mojego chłopaka podnieca to, kiedy go całuję i zjeżdżam mu ręką po klacie i dotykam mu jego penisa.. :) oczywiście masaż tej części i już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia16
Jak bedziesz z nim pisac to mow np co masz na sb (najlepiej opisuj bardzo skapo ; )) pytaj sie co rb i wgl a najlepiej mow mu o seksie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsune
Jak piszesz z nim esy lub na fb najlepiej mow mu w co jestes ubrana (najlrpiej opisuj bardzo skapo ;) ) jak z nim idziesz na spacer czy cos to "niechcacy" dotkniesz go za reke czy gdzie indziej ;) Pamietsj by nie byc nachalna. Raz na czas mozesz sie do niego nie odzw przez jakies 2,3 dni to zateskni za Tb i bedzie sie bardziej staral. Jak z nim wychodzisz to najlepiej ubieraj bluzki z dekoldem i spodniczke lub mocno krotkie spodenki :) Miej zalozone rece pod dekoldem, lekko uciskajac biust co spowoduje tzn kreske, co bardzo podnieca chlopakow xD jak siadasz to noga na noge co odkryje wieksza czesc Twojego uda ^^ tylko nie ubiersj sie tez baaardzo wulgarnie bo uzna ze jestes na tyle latwa ze moze Cie przeruchac juz na pierwszej randce :/ psikaj sie perfumamy ;) maluj paznokcie, NIE OBGRYZAJ!! czerwony blyszczyk, pomalowane (ale nie grubo) rzesy, ewentualnie kreska na powieke, tylko tez nie za gruba. Wierz mi ze oni nie lubia mocno umalowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsune
Jak piszesz z nim esy lub na fb najlepiej mow mu w co jestes ubrana (najlrpiej opisuj bardzo skapo ;) ) jak z nim idziesz na spacer czy cos to "niechcacy" dotkniesz go za reke czy gdzie indziej ;) Pamietsj by nie byc nachalna. Raz na czas mozesz sie do niego nie odzw przez jakies 2,3 dni to zateskni za Tb i bedzie sie bardziej staral. Jak z nim wychodzisz to najlepiej ubieraj bluzki z dekoldem i spodniczke lub mocno krotkie spodenki :) Miej zalozone rece pod dekoldem, lekko uciskajac biust co spowoduje tzn kreske, co bardzo podnieca chlopakow xD jak siadasz to noga na noge co odkryje wieksza czesc Twojego uda ^^ tylko nie ubiersj sie tez baaardzo wulgarnie bo uzna ze jestes na tyle latwa ze moze Cie przeruchac juz na pierwszej randce :/ psikaj sie perfumamy ;) maluj paznokcie, NIE OBGRYZAJ!! czerwony blyszczyk, pomalowane (ale nie grubo) rzesy, ewentualnie kreska na powieke, tylko tez nie za gruba. Wierz mi ze oni nie lubia mocno umalowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaa
ja zawsza go podniecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×