Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roza_pustyni

piosenka dla mamy

Polecane posty

Gość ona...123
kumpliki- piosenka dla mamy i bernadeta kowalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka1
a ja wole moja mame co ma wlosy jak atrament ,zlote oczy jak moj mis i plakala rano dzis....to piosenka majki jezowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka19
cześć mam problem i bardzo proszę o wasza pomoc!!Potrzebuje piosenkę to tytuł,,Najdroższa na świecie jest mi mama"wiem ze to biesiadne!!jeśli ktoś posiada ta piosenkę bardzo proszę o przesłanie na e-mali dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia17
ja mam ta piosenke ale nagrana z kasety wiedeo z wesela na telefonie:):):):):)hihi ale tez bym wolala miec otrginalna wersje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal.pl
"Moja mama jest kobietą z klasą, więc chyba by padła, gdyby na ślubie córki usłyszała takie "cuś" " zal mi to co gadasz a twoja mama "kobieta z klasą" totalne dno zal mi cie Chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza_pustyni czy masz moze tą piosenkę Najdroższa Na Świecie Jest Mi Mama jezeli tak bylabym wdzięczna za jej przeslanie na emial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza_pustyni czy masz moze tą piosenkę Najdroższa Na Świecie Jest Mi Mama jezeli tak bylabym wdzięczna za jej przeslanie na emial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszo
Chciałbym zagrać na gitarze piosenke: "Najdroższa na świecie jest mi mama" ale nie znam chwytów. Prosiłbym bym o jakieś wskazówki jak to zagrać. Trochę sam próbowałem ale nie mogę odnaleźć odpowiedniego brzmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Bajka
Moja koleżanka na dzień mamy udostępniła piosenka zespołu the bl blues band - tytuł mama. Jest na youtube. Nie wiem co to za zespół ale piosenka wyciska łzy ;) http://www.youtube.com/watch?v=Mv5T-dKGzgI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×