Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zespół muzyczny blue heaven

zespół muzyczny blue heaven spełni wasze oczekiwania

Polecane posty

Gość zespół muzyczny blue heaven

witam! zawodowy zespół muzyczny blue heaven spełni wasze oczekiwania w repertuarze mamy ponad 500 utworów gramy na terenie całej polski w zespole śpiewa również dziewczyna prowadzimy całe wesele dysponujemy sprzętam ngłośnieniowym 1000w na stronę JBL kontakt e-mail: psm.ist.goldap@interia.pl lub tel. 606450920 pozdrawiamy blue heaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje utworzyc jeden topik pod tytułem ZESPOŁY WESELNE i tam wpisywać adresy i ewentualna reklame , ktorej zreszta jestem przeciwna :P Kazdy kto szuka zespolu znajdzie wtedy wszystkie zespoły !!! Sorry ale mnie doprowadza do szału kolejny zespol reklamujacy sie na tym forum !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
przepraszam bardzo ale wydaje mi się że należy zachować trochę kultury a to co widzę tutaj i co się wypisuje to zakrawa na lekką przesadę to że się komuś niepodoba i, że jest jakaś reklama - no i co z tego? to niech nie czyta ten ktoś i dotego ubliżać wulgaryzmami to już przesada a tak na marginesie to z anonimami nie ma co pisać fan zespołu blue heaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
to nich cię doprowadza do szału twój problem ale nie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
Oddaję się analnie ciotom z blue heaven za paczke sezamek z Biedronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ilez mozna !!! taki zdesperowany jestes, że sie ciagle tutaj oglaszasz??? robisz sobie antyreklasme tak nawiasem mówiac :) haha a doprowadzaja mnie do szalu wszystkie zespoly ktore sie tu oglaszają!!! ale ty robisz to najbardziej nachalnie i nie udawaj fana, bo moze i jestes fanem ale zespolu w którym grasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1rt
czy was pogieło to wspaniały zespół a to że sie reklamują no i co z tego a poza tym to troche kultury drodzy internauci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara 100
witam! jestem tu pierwszy raz ale to co wypisujecie drodzy internauci to lekka (pisząc w cudzysłowiu oczywiscie) przesada dlaczego obrażacie zespół wulgaryzmami albo im ubliżacie przecież to jest wielkie chamstwo z waszej strony oczywiście nie wszyscy a ja właśnie poszukuje zespołu i do nich zadzwonie żeby rzeczywiscie porozmawiać i posłuchać jak grają ale wydaje mi sie że jesli tak ma wygladać kafetria to jest to lekka przesada jesli ktoś się reklamuje to bardzo dobrze a niech się reklamuje gdzie chce ja jestem po marketingu i podziwiam ten zespół za to ze wykorzystuja elementy promocji i bardo dobrze trzymajcie tak dalej pozdrawiam zespół i odezwę sie do was basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo z Białegosotku
slaby zespoł,slabo spiewaja,jeszcze gorzej graja,nie mają pomyslu jak rozbawic gosci,no i fatalnie wyglądaja,a sprzęt to jedna wielka lipa.Niestety załuję bo znam ich osobiście,ale nie można ludzi nabierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara100
ty kolo z białegostoku zespókŁ jest super a ty to chyba pozbawiony jesteś słuchu jakie ty możesz mieć pojęcie o sprzęcie jesli nie wiesz co to jest JBL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA78
zespół blue heaven grał u mnie na weselu i mogę powiedzieć jedno jedzenie miałam do kitu ale całe szczescie ze trafiłam na ten zespół wspaniale grają jeszcze lepiej śpiewają i doskonale bawia gości a wypowiedzi w stylu "kola z białegostoku" są obrzydliwe wiem ze zjada kogoś zazdrość to trudno ale zespól jest ok! pozdrawiam zespól blue heaven kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zespół,kanapki ze sobą biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki termin
Blue Hevaen jest beznadziejny,niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny bo kanapek nie chcieli jeść,ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie byli i obiad dostali bo fajnie grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna studentka
a mnie nie dostali bo sie spili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława
Tak czytam i czytam... Najbardziej uderzyło mnie to, jak ktoś napisał, że zespół Blue Heaven się spił... Otóż byłam ostatnio gościem na weselu, na którym grali. Niedość, że dali czadu i bawiliśmy się świetnie, przy ich muzyce, to jeszcze zabawy i ogólnie wszystko przeprowadzone było z wielką klasą i fajnym poczuciem humoru. Jeśli chodzi o picie, to właśnie nic nie pija!!! Nic! Na wstępie powiedzieli młodym, że nie życzą sobie kieliszków na stole i alkoholu. Kuzyn próbował ich namówić, ale nie udało się- powiedzieli, że są w pracy i nie piją. Nie wiem jak na innych weselach, ale u kuzynki, sprawdzili się świetnie i naprawdę polecam! Wiesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka sowa
Nie tez wiem co to JBL, ale to nic nie ma do słuchu, raczej jeżeli ktoś uzywa takich znaków to jest na bank z zespołu. Można znac marki samochodów a być kierowcą do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×