Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

chce zamowic dzis 2 szt perfum damskich.Jedna]o 114, ktos tu wychwalal ze jest supe rewelacyjny zapach. I drugi jesli moglibyscie mi polecic.Spieszy mi sie bo wiem ze promocja sie konczy.a mi zalezy na czasie.na jkie konto mam wplacic.czekam na szybka odpowiedz i wskazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam zapach 114-inspiracje i 12. lancome-hypnose,na stronie www.tanieperfumy.eu Na jakie konto mam przelac pieniazki bo nie moge znalezc danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym wplacic hrabio 35,50, bo zamowila 2 szt perfum po 15 zl i doliczylam 5, 5o. zamowilam te perfumki na stronie, ale tam nie ma podanego zadnego konta na ktore moge przelac pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopiadga
Panie Horst,dzięki za odpowiedź.Teraz już nie jestem ciemna masa.Ale Pana to podziwiam,żeby się tak w tych wszystkich pytankach nie pogubić,no,no...A,taka mała dygresyjka jeśli chodzi o margarety...Znam jedną osobiście-też niecierpliwa i to jak!Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Pracuję z firmą FM już trochę czasu. Od dłuższej chwili przyglądam się waszemu forum. Zawsze sprzedawałam perfumiki we własnym gronie, ale dlaczego nie spróbować na necie. W końcu \"internet to okno na świat\". Mam do sprzedania perfumy FM, których już nie dostaniecie w ofercie regularnej: 76 - Dolce Vita - Christian Dior 2 - Dune - Christian Dior 78 - Skin - Trussardi 90 - True Star - Tommy Hilfiger 48 - Eternity Moment - Calvin Klein 83 - Sensations - Jil Sander 82 - Contradiction - Calvin Klein 46 - In Love Again - Yves Saint Laurent Perfumiki są po 30,00 + koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalcia 04
a mozna wiedzieć jakie zapachy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Wotherlove Mexx, Miss Dior i Noa Cachrel. Mam też w cenie 30 zł. Amor, Amor i Paris hilton. Oczywiście mogę mieć także inne zapachy, ale nie wiem czy promocję za 15 zł. przedłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 15 mam od reki w domu juz gotowe do wysyłki 11- Noa-Cacharel 12 - Hypnose - Lancome 19 - Ralph - Ralph Lauren 20-Valentino - Valentino 41- Empario City Glam - Armani zapraszam , jesli potrzebne inne zapraszam na moje gg 1441771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostało juz tylko te parę, ale jeśli ktos chciałby, to oczywiście mogę także zaraz je wysłać. Zapachy są naprawde bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio
Co tutaj się dzieje, co to za konkurencja Ci wyrosła, a kysz, kysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie wiesz, że fm działa na zasadzie dystrybutora. Ja zapisuje ciebie a ty inną osobę i tak to sie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym myslę, że nie stanowię żadnej konkurencji dla Hrabii. Z całym poważaniem dla niego sorry, jesli tak sie poczuł, ale myslę, że jego klienci i tak zostana u niego, a pozatym facet jest juz tak w tym rozkręcony, że nawet mu nie podskoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOPIADGA
Panie Horst! Co to za konkurencja jak pisze "hrabii" zamiast "hrabiego".Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek77
WItaam wszystkie tutejsze forumowiczki i jednego szczególnego rodzynka -Hrabiego:) Wypatrzyłam to i podobne fora, poczytałam, wypytałam Hrabiego, zamówiłam...i czekam z niecierpliwością na 114.. Podzielę sie potem spostrzeżeniami...ehh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj japodgia. Wiesz według mnie czy napisze hrabii, czy hrabiego to chyba i tak kazdy wie o co chodzi. Ale sorry za błąd, polonistyki nie skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANIE HRABIO, DZIĘKUJĘ ZA ŚLICZNE WODY I SZYBKĄ PRZESYŁKĘ. WODY SĄ S U P E R!!! D Z I E W C Z Y N Y P O L E C A M !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopiadga
Witaj Natalcia04, ja też polonistyki nie skończyłam, ale(nie gniewaj się) to jest w zakresie szkoły podstawowej. Ale cieszę się, że Cię trochę zastanowił mój, być może niegrzeczny przytyk. To po prostu oznacza, że jednak coś Cię to obchodzi. A ja po prostu mam fioła na punkcie tropienia różnych błędów. Wszędzie...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, gdy pisałam odpowiedź na tamto \"a kysz... \" poprostu sie spieszyłam i całkowicie nie zwróciłam uwagi na to czy napisałam hrabii czy hrabiego. A do podstawówki też chodziłam i nawet skończyłam szkołę średnia i studia. No, ale skończmy juz ten temat, bo przecież na tym forum nie rozchodzi sie o ściganie kogoś za błędy, a tym bardziej takie bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOPIADGA
Jasne, Natalcia.Ja też skończyłam studia i przepraszam Cię, że pisałam na tym forum. Już nie będę. Obiecuję Ci solennie.Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przeczytałam tyle pozytywnych opinii na temat Hrabiego i jego perfum,ze chyba sie skusze na zakup, Hrabio mam tylko jedno pytanie: czy zapach J\'adore Diora jest podobny do oryginalu? I jak długo utrzymuje się zapach? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuoko - ja uzywam FM - Miss Dior Cheri i jestem bardzo zadowolona, pachnie jak orginał i długo sie utrzymuje. Do niedawna byłam jedynie klientka a teraz jestem tez dystrybutorem wiec zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapachy sa bardzo trwale :) ubranka pachna kilka dni :) a perfumy takich proiektantów jak Chanel , Dior ... sa swietnie zroboine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhmmmmm
a po ile te perfumy? wynalazłam oferte za 22zł za cjyba nr 33 na allegro i przesylka 5 zł wiec napisałam czy mogłabym w tej cenie nr 31 zdobyc, inni mieli 26.50-30 bez przesyłki, stad moje pytanie czy mozna kupic perfumy i zaplacic do 30zł (juz zprzesylka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna jak sie dokłądnie czyta moj topik :);) kafeterianie przy wpłacie na konto nie placa nic za przesylke , wystarczy ,ze w uwagach do zamowienia napiszą kafeteria - przesylka gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhmmmmm
upsss niezbyt dokladnie czytałam ;) ale weszłąm juz na twoja strone Panie Hrabio na allegro i na stronie o mnie wyczytałam brak opłat przy wpłacie na konto - czyli nie jest tak źle ze mna ;) czyli jesli jestem zdecydowana na zakup u Pana to mam wejsc na Pana strone internetowa dokonac zakupu i w tytule przelewu wpisac kafetreia taak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×