Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość Panie Hrabio
to kiedy w Pana sklepie mozna sie spodziewać tych wybranych zapachów za 15 zł.? Widzę, że są, ale za 30 :( a mam ochotę na 2 sztuki w promocyjnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sklep wprowadzę wieczorem :) ale kupić możesz dziś :) wystarczy wpisac w uwagach do zamówienia promocja 15 zł :) i skorygować sobie rachunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
Mógłbyś przypomnieć zasady skaładania zamówienia w twoim sklepie? Bo nie mam za bardzo czasu żeby szukać teraz na wcześniejszych stronach topiku. Z góry ślicznie dziekuję. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciskasz kup teraz ( lub dodaj do koszyka) wybierasz formę płatności ( pobranie- wpłata na konto) w komentarzach do zamowienia wpisujesz zapach z rabatem - kafeteria przy wpłacie na konto przesyłka 0 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
A prosze mi jeszcze doradzić w sprawie zapachu z serii Inspiracje FM. Czytałam opisy tych zapachów, ale niewiele mi one mówią. Lubię zapachy raczej mocne, korzenne, słodkawe, orientalne. Do moich ulubionych należą np.: Euphoria, Hypnose, Organza, Vevezia, Mania, Armani Code. Z Avonu "Far Away", a z Oriflame "Nomadic". Natomiast moim zdecydowanym faworytem jest JUNGLE ELEPHANT Kenzo. Po ile będę mogła zamówić próbeczki? To już wszystko. Jeszcze raz dzięki za cierpliwość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
Jeszcze raz ogromnie dziękuję :) Najpóźniej jutro złożę stosowne zamówienie i wpłacę pieniążki na konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę Inspiracji FM
przy składaniu zamówienia mam wpisać w komentarzach, że chcę je zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie skusze na euphorię
zaryzykujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie skusze na euphorię
a to po 15 zl to do kiedy ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
Złożyłam zamówienie, jeszcze dziś popołudniu prześlę pieniążki na konto. Muszę podać nr zamówienia czy coś takiego? Bo nigdzie takowego nie widziałam :( >>>do "chyba sie skusze na euphorię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
Kurczę coś mi posta urwało promocja do wyczerpania zapachów, a jeśli się skusisz na Euphorię ;) to radzę się śpieszyć, bo to zapaszek dość chodliwy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryk
eupforia jaki ma numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria CK z Fm
ma numer 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryk
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria CK z Fm
cała przyjemność po mojej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Dzien dobry Panie Hrabio,jeszcze dzis chce zamowic dla siebie w promocji z damskich ba prosze doradzic. uwielbiam Gucci Rusch chyba 2 jest bardziej mocniejsza albo Coco Maderm.numery w promocji z opisu to 12, 19, 20 lub 114 (nspiracje)chyba ,ze Pan zaproponuje cos innego.z meskich takze poprsze cos podobnego do zapachu Hugo Bossa lub Dolce Cabana/prosze o odpowiedz w miare szybko poniewaz wstyd mi,ze wczesniej zwlekalam z odpowiedzia a musze powiedziec, ze jednak perfumy z FM sa super i chce zlozyc zamowienie juz dzis.te meskie perfumki to beda szt 2 na walentynki dla syna i mojego skarba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ti :) mocniejszy z Rushow to 1 :) z promocyjnych polecam inspiracje 114 a dla dużego polecam jak zawsze ponadczasowego Bossa :) - 52 dla młodego z promocyjnych Emporio City Glam :) nr 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euphoria niestety nie jest w promocji :) natomiast promocja jest do konca stycznia ... nie do wyczerpania zapasow bo to nie wyprzedaz :) A i niebawem beda balsamy do ciała :) ale na szczegoły musicie troszkę poczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
ok. zlozylam zamowienie na 3 szt. w promocji, rozumiem,z e na przelewie mam wyslac 45 zl prawda?ACHA I POPROSZE O NUMER KONTA NA JAKI MAM WYSLAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
12. Hypnose - Lancome jest ok :)? bo za 15 zl zaryzykowalybysmy z kumpelami :) mamy oryginaly ... ale szkoda na co dzień ( biedne studenckie kieszenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprsze o promocyjne perfumy po 15 zl, damskie i meskie.Ktore zapachy sa najbradziej fajne wsrod meskich, chodzi o super swieze i oryginalne perfumy. prosze wysylac na email: marget22@wp.pl Jesli chodzi o damskie chodzi o cos powalającego, super trwałego.Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 jest jak najbardziej ok :) spokojnie mozna brac ;) Małgosiu z promocyjnych męskich -120 inpracja - cytrusowa swiza ale elegancka , 51-echo davidoffa , 62 - Issey Miyake .... a damskie z promocyjnych Valentino 20 , 12 lancoma , 22 Esential :) wszystkie piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×