Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic

Poradzcie!!!

Polecane posty

Gość co robic

Spotykam sie z facetem (zonatym) juz od dluzszego czasu, on jest sporo starszy odemnie, ale mi to nie przeszkadza. Jest uroczy:)). Z kazdym spotkaniem zblizamy sie do siebie coraz bardziej, niedlugo mamy spedzic ze soba caly weekend. Wiem, ze tego chce i on tez. Wiem tez, ze chce zeby dlugo zapamietal nasz pierwszy raz, moze sie zdarzyc, ze nastepnych nie bedzie. Powiedzcie mi, wypada pojsc na calosc, czy mam zgrywac niewinna pannice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Jesteś idiotką. Jara cie zajęty facet, nie stać cie na to by zdobyć wolnego ? Za trudny łup prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAK MI SŁÓW
:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbeććć
jesteś załosna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Odwalcie sie...co Was to obchodzi, kto mnie jara...same swietoszki..pomyslałby kto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Wsadź se w dupe ananasa, gwarantuje ,ze doznania będą jakby cie afrykański słoń dymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Pytam sie powaznie...jesli go zadowole pod kazdym wzgledem to jak on na to reaguje...prosze poradzcie mi. A durniom i zlosliwcom ..dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
zareaguje- mialo byc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Wydyma cie i wróci do żony a ciebie bedzie miał w dupi. A i jeszcze ostateczny rozrachunek ,w myslach bedzie cie nazywał szmatą i kurwą, co nie znaczy ,ze nie skorzysta z darmowego sexu całodobowego ,czy nawet dwudobowego. Wydyma cie we wszystkie dziury, porem nakarmi cie budyniem, po wszystkim bedziesz dla niego zwykłą szmatą i nie licz ,ze bedzie marzył o powtórce. Narazie jest ciekawe jaką masz cipę, bo znudziła go cipka żony a potem kopnie cie w dupe i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Sam jestem pasywnym gejem i zazdroszcze potencji mojemu chomikowi syryjskiemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
esmera... jestes kretynem/ka!! Co Ty mozesz wiedziec. To prawdziwie uczucie Inaczej bym z nim nie byla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Dzieki ,ze się włączasz, pamietaj o implancie na swojego kikuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjerry
nie przejmuj sie, na pewno jeszcze spedzicie kilka takich wieczorów / weekendów ale wielkiej przyszłości to raczej sie nie spodziewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
A czego ty chcesz, tak kończy sie wiekszość trakich "prawdziwych uczuć". Sama jesteś naiwną kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schne Gesichzge
Uważam,że jestes rozważna osoba i wiesz, co robisz.sama naisałas,ż ewiećej może tych razów nie być.Wiadomo,że chodzi o seks, sam Freud powiedział ,że wszystkie nasze mysli i działania krążą wokól seksulaności..Ja bym poradziła bądź sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Powiedz ,zeby przed sexem zjadł coś zdrowego, bo inaczej bedzie śmierdziało jego bukake i sie pożygasz, nie bedzie miłych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people
wiem, ze to kuszace, ale zgadzam sie prawie w calosci z poprzedniczka, nawet jesli nie bedzie myslala o Tobie żle i bedzie mial ochote na powtórke, to oprocz seksu nic dokladnie Ci nie zaproponuje, wiec sama bedziesz miala kaca moralnego, bo przy pomocu iebie on zaspokaja swoje potrzeby, ale zadna w tym odpowiedzialnosc, uczucie itd. Stalam tez kiedys przed takim dylematem stad wiem jak to kusi, ale odwroc jakos uwage i po jakims czasie zobaczysz jak dobrze ocenisz swoja decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Nie obrzydza ci gość ,który nuża sie w dni powszednie w cipce swojej żony? I nie wierz, jak ci mówi,że oni to już sexu od roku nie uprawiają.Ha ,dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjerry
no ale odbiegamy od tematu, pytanie brzmiało czy ma go przyjąć w samej bieliźnie z pejczem w dłoni czy też w spodniach i golfie, co do tego, ze nie spotkają się czytać książek to nie ma wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
wyjdziesz na kurwe, może i jestem nadpobudliwa, ale mówie to co mysle - jak juz to zrobisz i przydzie niesmak dla siebie to zrozumiesz o czym mówiłam-bo nie wierze ,ze jestes pozbawiona uczuc wyższych, tylko narazie je tłumisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Moze nie umarł ale żygał niejeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people
no wlasnie o to chodzi, jak po wszystkim zatesknisz za nim, a on w tym czasie bedzie milo, albo nawet normalnie spedzal czas z rodzinką to zrozumiesz to, co chcemy Ci uswiadomic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Jeszcze gorzej bedzie jak juz wiecej nie bedzie odbierac telefonów i dzwonić i całkiem cie oleje - wtedy poczujesz sie jak szmata . A oni niestety czesto tak robią, w ten sposób pozbywają sie problemu tłumaczenia ,ze nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people
dlatego jednym slowem nie warto, tego kwiatu polswiatu, wolnych, apetycznych, którzy Ci dostarcza wrazeń a jednoczesnie zachowaja szacunek do Ciebie, no chyba, ze Ci zalezy na czystym seksie bez uczuc, w co nie wierze z racji chociazby tego, ze jestes kobieta. Zreszta co tu duzo mowic, nie jeden stary zonaty gosc wmanipuluje niedoswiadczona dziewczyne, zeby osiagnac swoj cel i nie jedna mloda niedoswiadczona dziewczyna bedzie podekscytowana tym faktem. Lece do pracy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Wiem, ze to tak fajnie kogos osadzac i wiem, ze to budzi w Was rozne reakcje. Wierzcie mi..to nie jest nieprzemyslana "okazja". Napisalam, ze moze to sie skonczyc na jednym razie, a moze w ogole tego razu nie byc. Przeciez spotykam sie z czlowiekiem a nie z orangutanem..on tez ma uczucia i dylematy. Wiem, ze na pewno nie chodzi mu o czysty sex, sam sie z tym wszystkim meczy, bo ja go na sile do lozka tez nie ciagne. On po prostu boi sie przezyc zycie i nigdy tak do konca nie dowiedziec sie jak to jest naprawde byc blisko z kobieta...no ale Wy oczywiscie wszystko wiecie najlepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Matko ,każdy tak mówi. Ty mu wierzysz, ze sam nie może sobie poradzić z uczuciami ? Dorosły facet? Każdy mówi to samo, biedny, rozerwany uczuciowo. Zobaczysz, mozesz sie gorzko rozczarowac. Jestem pewna ,ze skonczy sie na sexie, on tylko tak mówi, zeby cie jeszcze bardziej przekonac do siebie ,ze nie wie czego chce, ze mysli o tobie, o żonie, o swoim życiu. ... Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj ich........
rob tak jak uwazasz :) do czego potrzebna ci opinia forumowiczow, jesli ci powiedza: nie, nie zrobisz tego choc chcesz? albo jesli: tak- powiedza, zrobisz choc nie chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people
dobrze, Ty sama sobie odpowiedz na pytanie czy jestes pierwsza kobieta, ktorej to powiedzial wzglednie pierwszą, do której poczuł, to co napisalas. Swoja żone, to pewnie do ołtarza za włosy zaciagnąl i takim sposobem ja uwiodł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice..
skoro to uczucie to dlaczego on nie rzuci żony dla CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjerry
bo nie jest głupi, tam ma wyprane ugotowane i od czasu do czasu sex a tu sex bez ograniczeń ale bez prania i gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×