Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic

Poradzcie!!!

Polecane posty

Gość alice..
no jemu tak wygodnie zona od gotowania, ty dla rozrywki, nie lubie takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjerry
ale tacy to zdecydowana wiekszość, tylko się dobrze maskują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeee
Wdepłas w gniazdo żmij zakładając ten topik bo na kafe siedzi mnóstwo zon, które sraja po gaciach na myśl, ze ich mąż moze sobie kogoś znaleźć:) są zgryxliwe, cyniczne i naiwne do kwadratu bo niejedną z nich facet zdarza a one nawet tego nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE TYLKO ŻONACI ZDRADZAJĄ
MĘŻATKI TEŻ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
niech sie idzie jebac, zobaczymy co z tego dobrego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który kochanek czy kochanka
mówi dobrze o swoim partnerze? facet powie,że jego żona jest głupia, zaniedbana , nie daje itp a prawda może być zupełnie inna! :p Tylko dlaczego przeważnie wracają do tych żon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Dlaczego Wy we wszystkim zawsze doszukujecie sie najgorszego? Nigdy nie powiedzial zlego slowa na zone i dzieci...sa dla niego wszystkim. Nie jestesmy ze soba, tak jak Wy to rozuumiecie. Jestesmy przyjaciolmi, zwierzamy sie z roznych rzeczy...on ma zone a ja chlopaka, szanujemy te zwiazki!! Wiem, zaraz sie oburzycie, bo niby skad ten wspolny weekend i te mysli o sexie? Mamy do siebie zaufanie, juz sie zdarzalo, ze bylismy ze soba dwa dni, ale nigdy do niczego nie doszlo, to ze facet spotyka sie z dziewczyna nie musi od razu oznaczac ze chodzi im tylko o "sex'!! Po prostu, jestesmy tylko ludzmi i tez mamy chwile slabosci, jednego jestem pewna na 100% ...on nie poswiecilby naszej przyjazni dla zaspokojenia meskiej "chuci" . Ja sie tylko boje, ze kiedys mozemy sie zwyczajnie zapomniec, ze poniosa nas emocje i co pozniej? Zapomniec sie calkiem do konca, czy tylko tak na pol gwizdka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
No i?? Nikt mi nie odpowie na pytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Kazdy sadzi po sobie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Mozesz napisac wprost..o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjerry
kręcisz na ręcznym panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
do co robic- pisalam juz abys ich nie sluchala :) rob jak uwazasz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Chyba wiem, pewnie chodzi Ci o to ze in szanuje swoja rodzine..ja tez go za to szanuje!! Ale widze jak sie meczy, znam go i wiem, ze w zyciu swiadomie nie posunalby sie do zdrady..ja tez nie!! Ale czasami zal mi go...bo jego zona nie uznaje sexu, jesli juz to pare razy w roku, po "bozemu" , pod koldra i przy zgaszonym swietle. On nawet nie wie co to jest sex!! Przeciez widze, jak na mnie patrzy i jak sie z tym wszystkim meczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHA NIEEEEE
bez sensu, ale sie miotasz zdecyduj sie wogole o co ci chodzi, i tak pewnie dasz mu dupy po przyjacielsku i tak wiec po co nas wogole pytasz o zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
ojoj..dzieki!! jestem juz duza dziewczynka i wiem co robic, w razie co to ja sie bede z tym meczyc a nie oni....jak czytam niektorych to gorzej jakby z jakiegos Ciemnogrodu byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Wiem wiem, za bardzo odbieglam od tematu...niewazne jakie sa powody...napisalam, ze mamy spedzic wspolny weekend i ze na pewno nie bedziemy sobie patrzec w oczka...chociaz niewykluczone, ze tak tez moze byc. Ponawiam swoja pierwsza wypowiedz...reszta nie ma znaczenia!!! Spotykam sie z facetem (zonatym) juz od dluzszego czasu, on jest sporo starszy odemnie, ale mi to nie przeszkadza. Jest uroczy. Z kazdym spotkaniem zblizamy sie do siebie coraz bardziej, niedlugo mamy spedzic ze soba caly weekend. Wiem, ze tego chce i on tez. Wiem tez, ze chce zeby dlugo zapamietal nasz pierwszy raz, moze sie zdarzyc, ze nastepnych nie bedzie. Powiedzcie mi, wypada pojsc na calosc, czy mam zgrywac niewinna pannice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Zreszta nie dziwcie mi sie...przy Was to i Szekspir by sie pogubił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
"pierwszy raz" jak piszesz zaklada jednak kolejne ;) razy, moze to masz w podswiadomosci jednak jesli pojdziesz- to na calosc, nie pol gwizdka :) reasumujac: albo na calosc albo w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Na pewno to bedzie to jeden raz!! O ile w ogole bedzie;) Ale nie chcialabym go w razie co...postawic w niezrecznej sytuacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
och.....niezrecznej sytuacji? jego? a to dziewczynko z jakiego powodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Sex maniak a Ty z choinki sie urwales...sam sobie zajrzyj do poradnika "Sex dla normalnych inaczej" a pozniej sie wypowiadaj!! Mam 23 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Jak to dlaczego? Boje sie, ze moge go zawstydzic..on przeciez nie ma zadnego doswiadczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
ochhhhh :)...moze pozniej sprobuje udzielic Ci jakiejs rady 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Kurcze a co ma wspolnego sex z robieniem dzieci? Ja nie mowie o stosunku tylko o sexie!! Co Wam bede tlumaczyc..dzieciaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ubawiłam, a miałam taki cienki humor, o cholera:P Stosunek to nie jest sex- ha ha ha. Człowiek nie jest już najmłodszy, ale zawsze może czegoś się dowiedzieć, nawet od jakiejś pozornie niekumatej małolaty:D Ale odjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
yess :D..ciesze sie, ze sie ubawilas:) jak to fajnie wiedziec, ze wchodza tu rowniez ludzie z poczuciem humoru:)) Ja oczywiscie mialam na mysli, ze zrobic dziecko kazdy glupek potrafi, wlozyc , poruszac i wyciagnac..wielka mi folozofia;)) Ja chce mu pokazac sex z calkiem innej strony..tak trudno to zrozumiec!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co grasz cnotkę, skoro arkana ars amandi nie stanowia dla Ciebie żadnych tajemnic i chwalisz się tym wszem i wobec? Doświadczenie to także nie wzięło się z powietrza, zatem podejrzewam, że masz już na koncie trochę facetów, a ten jest nie pierwszy i nie ostatni:P Nie rozumiem trochę tych skrupułów - wobec siebie, tego faceta, jego rodziny...? O co Ci właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
No tak...znowu sie zaczyna..Wy to tylko atakowac potraficie;) Mialam dwoch facetow( tego pierwszego nawet nie powinnam liczyc, on tez myslal, ze ptaszek sluzy tylko do wkladania;) )...a arkana sexu nie sa mi obce...nie obnosze sie tym i nie przechwalam!! Mam Wam znowu powtorzyc pytanie!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
Yess...od poczatku chodzi mi tylko o jedno...jak sie zachowac w lozku z zonatym facetem, zeby pozniej nie mial do mnie zadnych pretensji, zeby nie musial sie wstydzic i mogl sie wreszcie poczuc spelnionym i w pelni zadowolonym facetem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jak sie zachowywac
7#100upy nie wiesz jak dawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×