Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zsa

HEMOROIDY po ciązy - wstydliwy temat

Polecane posty

Gość gość
a co w tym wstydliwego ? ludzie to sa dziwni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł ze słoniną i miodem świetny :) ja stosowałam maść na bazie miodu i również pomogło oraz czopki procto hemolan. Najpierw walczyłam z zewnętrznymi, potem okazało sie że są jeszcze wewnątrz. Po 8 tygodniach problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
strasznie długo się męczyłaś . Następnym razem spróbuj unigel Procto, Ja stosowałam 1 dziennie bo jest łatwa aplikacja a działają szybko likwidując ból i swędzenie. U mnie wyraźną poprawę poczułam po tygodniu stosowania czopka, więc warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po klopocie
Ja zrobilam tak i zniknal po 5 dniach, a wyszedl 8 mies po porodzie i byl wielkosci zoledzia. Chlodny Napar z kory debu- moczylam platek kosmetyczny i przykladalam i z nim chodzilam po pare godzin dziennie, zmienialm jak wysychal 3 razy dziennie hartowanie guzka zimna woda pod prysznicem, po kazdym hartowanu masc proctogyvanol na zmiane z lioton 1000 Po posmatowaniu masciami tez przykladalam platek kosmetyczny Po kilku dniach guzek sie wchlonal Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jest moczyc pupe w korz dbu. Woda musi byc ciepła, nie gorąca. Sama miałam problem z hemoroidami w ciazy, a potem miałam spokój. Pojawiły sie znowu jak zaczełam miec prace siedząca. eh planuje kolejne dzieciątko i juz myśle ze bedzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hemoroidy sa wewnatrz, to co na zewnatrz boli to najczesciej trombozy zyl o***tu, ktorych mozna pozbyc sie w ambulatoryjnym zabiegu chirurgicznym pod znieczuleniem miejscowym. Jestem po takim i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka89
ja po ciazy tez dostalam ale na szczescie szybko zareagowalam, zanim sie dostalam do lekarza to sobie kupilam ziola do picia na hemoroidy procto vitale i na szczescie zadziałały :) i do lekarza isc nie musiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka
Dnia 30.10.2018 o 11:16, Gość Olenka89 napisał:

ja po ciazy tez dostalam ale na szczescie szybko zareagowalam, zanim sie dostalam do lekarza to sobie kupilam ziola do picia na hemoroidy procto vitale i na szczescie zadziałały 🙂 i do lekarza isc nie musiałam 😛

też używam tych ziół i faktycznie świetnie sobie radzą z hemoroidami. u mnie co prawda sprawa wyglądala tak, ze bez lekarza sie nie obyło, i leki tez jakies przyjmowalam, ale ziola i tak duzo pomogly, a i teraz pije profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×