Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaska22

Jakie menu na przyjęciu!!!

Polecane posty

Gość Kaska22

Kto moze mi powiedziec z tych osób co miały juz wesele jakie menu na weselnym przyjeciu i ile czego. Tak ogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie menu : Pierwsze danie Rosół z makaronem Borowikowa z makaronem łazankowym Drugie danie Kotlet schowy Polędwiczki schabowe Kotlet de volaille Ziemniaki Zestaw surówek Deser Lody Zimny bufet Deska mięs (schab pieczony z morelą i śliwką, karczek pieczony w otoczce z kolorowego pieprzu, rolada schabowa, szynka, kabanos) Galaretka drobiowa Śledz w trzech smakach Sałatka - 3 rodzaje rodzaje deska serów Dania gorące Udko z kurczaka podane z frytkami i kapustą pekińską Gulasz czarci w chlebie Udziec z indyka z ryżem i surówą Kwaśnica z żeberkiem Napoje Kawa, herbata, coca-cola, soki, woda mineralna do tego oczywiscie dochodza owoce i ciasta potrawy moze jeszcze zmienie, ale ogolny uklad jest wlasnie taki. co myslicie ? zupa i miesa sa do wyboru przez gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Super zestaw a ile płacisz od osoby jeśli mogę zapytać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a frytki koniecznie !!! zreszta danie z ryzem tez jest ... cala w blekitach - jestes juz po wiec ocenile tak naprawde trzeba jedzenia, czy moje menu wystarczy - zakladając ze porcje beda przyzwoite ? Ja zamienilabym jedno danie z miesem na cos bezmiesnego np krokiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem miesa wiec ja sobie nie pojem - zreszta nigdy na weselach nic nie jem :( dlatego chce frytki bo lubie :) no i salatki deski serów.... z tego cowiem to wszyscy jedzą mieso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze starczy ludzie zawsze boja sie ze jedzenia nie starczy a przez to zawsze jest za duzo:P ja jadlam ( a raczej moi rodzice) koczyli dania weselne przez nastepnych kilka dni byly super krokiety i nalesniki z serem i pieczarkami i sosem....nie pamietam jakim tylko mam pytanie do obiadu???? ile porcji miesa na glowe????? sam schab??? amoze coś jeszcze, bo trz7y rodzaje to nie jest zbyt wielki wybor...tak sobie mysle daglezja i fajnie jak na obiad sa nie tylko zeimniaki ale i np jakies kluski, mufinki lub inne cuda:P moze byc jeszcze tatar i jakies mieso pieczone zalewnae w galrecie bardzo ladnie wyglada na stole i dokladnie ustal pore cieplego posilku i zastanow sie czy tort dajesz wkrotce po obiedzie, ok.9 czy po 12 bo to wazna sprawa doswiadczenie mowi ze ludzie tortu kolo 12 podawanego nie jedza bo sa juz pelni:P to tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
kurcze Wy jesteście obeznane czy nie da sie czegoś innego podać na weselu niż kotlety? frytki i sałatki greckie? a i kluchy? bo ja tak nie chce ale nie wiem co innego... bez obrazy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze 3 rodzaje miesa to duzy wybór, zwlaszcza ze potem bedzie inne... Nalesniki z pieczarkami - pycha uwielbiam:) Albo z serem plesniowym :) Tylko ja robie w karczmie góralskiej i oni tam maja głównie menu z miesem - duzo miesa, a nie chce im zlecac wykonania czegos czego zwykle nie robi a albo beda robic po raz pierwsze na weselu, bo jeszcze cos nie wypali... tort chce o polnocy - na deser beda lody no i ciasa na stolach... szczerze powiem ze ja tak czy tak nie jem nic na weselach od samego patrzenia na zarcie mam dosc :) I tortu zwykle i tak nie jem... To co zostanie dostaniemy ... To co sie nie popsuje oczywiscie... i nie lezalo cala nic na stolach... oczywisxcie co obsluga rozkradnie to ich - bo napewno cos sobie wezma:( dla mnie to menu nie ejst fajne, bo ja nic nie zjem, nie lubie mies ewentualnie indyk, a tym bardziej zeberek fuj ale skoro mam w karczmie to musze sie z tym pogodzic.. nie wiem jak rozplanowac posilki????? Mozesz cos doradzic ??? slub o 16 a karczma niedaleko kosciola... o 18.00 pewnie obiad nie wiem moze tak : 20 - pierwsze danie gorace 22 - drugie 1 - trzecie - i kolo 3 ostatni posilek ??? nie wiem kto tyle zje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja też miałam swoje własne menu tylko że ... niektórym pewnie by nie smakowało inni by nie tkeli bo nie znaja i postawiłam na to co uniwerslane i sprawdzone i jest w standardzie weselnym czyli wiadomo czego po weselu sie spodziewać:P jak przyjdzie ci organoizować imprezę, sama zaczniesz wpadać w takie pułapki: chciałabym to, ale .................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tort o północy, to dobrze zrobic przerwę conajmniej 2 h od ostatniego ciepłego posiłku i do ktorej macie wesele?????? a tak w ogole: to czemu wybralas to miejsce skoro narzekasz na jedzenie??? tak sie zastanawiam:) i ja bym dorzuciła jaką karkówkę jak to karczma górska:) i chyba pierogi skoro klimat to klimat i szalejemy na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierogi super pmysł - z kapusta i grzybami mniam mniam, albo ruskie :) niestety znalezc lokal na 160 osób z duzym parkietem i jedna salą jest baaaardzo trudno... wszystkie ogladane lokale moze i pomiescily by tyle osob ale nie byloby mowy o swobodnej zabawie - ciasno bylo...:( oczywiscie byly sale balowe ale kilka tysiecy za wynajecie, plus bardzo drogie menu i nic w tym nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do ktorej mamy wesele - do kiedy beda siedziec ludze ( bez przesady oczywiscie ) mysle ze tak do 6 napewno, ale pewnie i tak nikt nie zostanie tak długo :) Ale ostatni posolek chcialabym najpozniej kolo 3, bo potem juz nikogo nie bedzie i szkoda zeby sie zmarnowalo... tak sie zasatnawiam, moze 3 posilki plus obiad wystarcza... niczego tak nie lubie jak patrzyc na marnujace sie jedzenie !!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Aha ty masz wesele późno ja chcę mieć o 12 w kosciele najpóźniej o 13 czyli gdzieś na 14 obiad to trzebamieć troszkę wiecej czy nie? Miał tak ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 16 to najpopularniejsza pora... dziwia mnie troszke tak wczesne sluby... nie trzeba wiecej, bo przeciez nikt nie zje wiecej niz moze:) Zreszta nie wierze za na weselu od 13 ludzie beda sie bawic do rana... ja bym padla... ileż mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
U nas wesela są zawsze o 12 w kosciele czyli o 13 obiad ja bym chciała aby o 13 gdzies sie zaczeło w kościele jak nie później ale to nie wypali niestety z różnych powodów mnp teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menu to duzyproblem bo alb oziostaje albo jest za duzo bylam na 2 wesleach pod rzad na jednym jedzienia full a na drugim jak przyniesli wodke tonie bylo przez ponad godzine zagryzek i nikt nie pij, bonie mial czym zagrysc, goscie pouciekali nawet moj przyszly sie wycwanili zostawil sobie kotleta na klalerzu i kelnerzygonie zabrali i mogl pic i przegryzac miesko a inni mu zazdroscili, chcieli go nawet przekupic za ten kawalek kotleta naprawde trzeba rozwwazyc bardzo dokladnie co ma byc na weselu zeby nie bylo rozczarowania, a jak zostanie toprzeciezmozna gosciom paczuszki porobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona a ile bylo jedzenia na tym weselu co bylo malo ? i co ? bo ja nie chodze na wesela wiec nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bylo malo po pierwsze szybko podali zimny rosol(pierwszy minu u mnioe by mialaobsluga) potem kotlety(dwa tylko rodzaje) 3 rodzaje surowek ziemniaki, kluski i tyle potem dluo dlugodlugonic placka jakiegos to nawet nie widzialam potem galaty(po 3 na tacy) bylyjakies 4 tace na 30 osob!!!!!! klopsiki grzybki w occcie na koniec dali po jednym krokiecie na stol skrzydelka -nmikt nie chcial ich jesc,bo za duzo bawienia zimne galabki i wiecej nie pamietam ale chyba za duzo nie bylo wiecej no i oczywiscie owoce-tylko ze byly pognite:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja ja nie siedze caly czas na necie wiec zrozum ze nawet czasaminie wiem ze ocosmnie pytalas juz ci piszejakie mam menu,tylko je znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosol z makaronem kura w potrawce kotlet schabowy kotlet de vollaille kotlet schabowy po cygansku kotlet po szwajcarsku kotlet zpieczarkami rolada wołowa pieczen wieprzowa mielone kurczak z rozna kapusta biala gotowana kapusta z kiszonejkapusty surowkaz bialej kapusty sorowkaz czerwonej kapusty kalafior ziemniaki buraczki pieczarki soute pyzy kluski slaskie sos deserlodowy galaretka z owocami herbata kawa galaciki rolmopsy pieczarkimarynowane ryba w zalewie octowej lub po grecku szynka poledwica wedzona i inne szparagi w szynce klopsiki w zalewie octowej barszcz krokiet salatka warzywna bigos kielbasy rozne golonka flaczki zupa pieczarkowa lub zurek z kielbasa galabki w sosie pomidorowym moge dodatkow zabrac schab w galarecie salatke ryzowa z ananasem salatke ryzowa z papryjka ryba w galarecie szaszlyki drobiowe lub wieprzowe frytki -kuleczki sorowka z selera tatar wesele jestna ok 80 osob i uwazam ze jedzenia jestbardzo duzo i duzo zostanie ale wole zebyzostaloniz zabraklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×