Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roza_pustyni

pytanie o suknie

Polecane posty

Gość kaczor_donald
brzydajstwo , nic mi się nie podoba na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różo --> bardzo ladna jest ta suknia ale mnie bardziej (tak jak Valezce) podoba sie ta z bordowym wlasnie i ten bordowy dodaje jej uroku i oryginalnosci :D ale ta ktota sie Tobie podoba jest rowniez bardzo ladna tylko ze ja lubie bardziej oryginalne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefonka
A mnie osobiscie podoba sie bardzo ta pierwsza i druga .Eleganckie i subtelne delikatne i z klasą...........U tej trzeciej te bordowe wstawki pasuja jak piesc do stołu(moim zdaniem)nie powiedziałabym ze swidczy to o oryginalnosci ,wręcz przeciwnie cos mi to wiocha zalatuje troszkę.......Proszę nie gniewaj sie za te opinię,ale takie jest moje zdanie....Zreszta na pewno w kazdej bedziesz wyglądała pieknie i wyjatkowo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ja szczerze mowiac nie przpadam za kolorem bordo ale jesttaka rowniez w bialym lecz wtedy jestona jednolita,a ten bordo dodaje takieej szczegolnosci tej sukni,podoba mi sie ona jednak ze wzgledu na znane przyczyny interesuje mnie inny kolorek:) druga tez jest sliczna jednak ta co mi sie podoba mierzylam z szersza halta i jest ona troche szersza niz na tym zdjeciu,powiedzmy tak szeroka jak na 1 zdjeciu, tak mniej wiecej ma sliczny tren ktory jak sie upnie bardzo ladnie wyglada wogole wydaje mi sie ze ona wyszczypla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona - moze skorzystaj z tych madrych słów które mi napisałas : " jak ci sie podoba to kup, ale nie pytaj nas o to " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety daglezja- ale sie czepiasz myslalam ze to forum nosi nazwe SLUB I WESELE a nie urzadzam mieszkanie nie zlosc sie od razu,to bylo w dobrej checi powiedziane suknia a meble to dwie rozne sprawy wyluzuj daglezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oburzaja mnie moje slowa tylko to ze moja rade wykorzystujesz zlosliwie :( co prawda moja opinia uzyta przez ciebie tez ma znaczenie dla tego tematu- ALE pytam o zdanie innych bycmozejestem totalnym bezgusciem i chce towiedziec,a pytanie oto ludzi jest najlepszym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja masz moze fotke swojej sukni,wyczytalam w innym poscie ze kosztowala 1700zl ale bardzoc chialabym zobaczyc????bedziesz tak dobra i pokazesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli Ty w przeciwieństwie ode mnie swóją suknie bedziesz uzalezniac takze od opini osób, miedzy innymi tych na tym forum ! Ok :) Jak juz powiedziałam suknia mi sie podoba:) Apropo twojego gustu, zaskoczyłas mnie, mysłałam ze jakąś kiecke z tysiacem falbanek, kokardek, koronek wybierzesz... A ta skromna i ładna :) Bo Twój gust co do makijazu jest po prostu - wg mnie - fatalny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mona, nie pokaze sukni :P Po pierwsze dlatego, że nie chciałąbym, zeby mój PM ja zobaczył, po drugie dlatego że zdjęcie nie oddaje nawet w połowie tego jak ona wyglada - znalazłam tylko podobny model, mojego nie moge znależc... Bardzo chcetnie wysle kiedys zdjecie z przymiarki , jak wyglada na mnie ale to jeszcze nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo dla wujasnienia z makijazudoy badz podobnego zrezygnowalam , wymaluje sie delikatnie i gustownie, zaskoczona znowu??? zastanaiwam sie nad wymalowaniem powieki jednymkolorem,cos w kolorze bez,krem,jeszczenie wiem,maskara i tyle jezeli chodzi o makijaz oka nie lubie falbanek, a co gorsze koronek interesuje mnie zdanie na temat sukni ale to nie powiedziane ze bede sie tym wzorowac juz ja upatrzylam,zablyslo mi oko na jej widok i wiem ze to juz ta jestnajladniejsza ze wszysich ktore widzialam a troche ich widzialam inajlepiej w niej wygladam czy ona jest skromna???no czy ja wiem, wg mnie troche tak,alema duzo swiecidelek i to mi sie w niej podoba,ma ladny smukly fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede bardzo wdzieczna,jestem nawet ciekawa zgadzam sie zezdjecie nie oddaje tego jak ona wyglada,-i to zdjecie w necie tez niue odaje tego jak jaj w niej wygladam-zgadzam sie z toba jednak bede czekac za fotkami z przymiarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez jest skromna , ale zupelnie inna... ale jak powiedzialam twoja jest bardzo ladna:) Twój makijaz ten różowy byl makabryczny, ale potem duzo lepsze były te pozostałe, z jednym ale - tak jak wszyscy ci pisali za mocno wytuszowane rzesy, na dole zwłaszcza przez co powieka jakby opada! Ja na slubie bede bardziej wymalowana niz zwykle, ale na codzien maluje sie bardzo delikatnie - tusz czasem jasny cien i blyszczyk ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znalazlam podobna sukienke do tej c o wam pokazalam ta z morilee jeststrasznie droga a znalazlam z firmy demetrios model 4185 http://www.susanblanche.pl/suknie_slubne.php?id=19&numer=4185&zdjecie=4185.jpg oraz model 4186 http://www.susanblanche.pl/suknie_slubne.php?id=19&numer=4186&zdjecie=4186.jpg i bardzo podobna tez ,model 4189 http://www.susanblanche.pl/suknie_slubne.php?id=19&numer=4189&zdjecie=4189.jpg wszystkie sa sliczne ,ale ktora najbardziej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona a może byc tak udzielila odpowiedzi na moje pytanie dotyczace menu ??? sama chcesz zeby ci odpowiadac a nie udzielasz odpowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wszystkie suknie które bierzesz pod uwagę są w jednym stylu aczkolwiek są ładne ale mi najbardziej wpadła w oko ta do której linka podałaś w pierwszym poście naprawdę cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×