Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja..

dlaczego..

Polecane posty

Gość ja..

męzczyzna mając żone szuka innej, wydaje mi sie, że w jego małżeństwie jest wszystko ok a jednak szuka i chce być ze mną.Powiedział mi kiedyś że czegoś mu brakuje i nie jedt szczęśliwy, ale jednak wyjeżdzają razem ze sobą do rodziny itp. co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie łap sie
na takie chwyty bo bedziesz załowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd
hmmmm.....bo jest glupi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet....
zdradzilem swoją żonę z kolezanka z pracy, bo brakowalo mi rozmow z zoną, czulosci, zainteresowania. A ona akurat byla pod ręka i chetna do sluchania, bylo zauroczenie, trwalo to kilka m-cy, az w koncu zona sie dowiedziala i chciala rozwodu, ale ja chcialem wrocic, byc z rodzina, bo dotarlo do mnie co jest w zyciu najwazniejsze. Kochanka byla tylko chwilą zapomnienia. I tylko tyle. Od 7 m-cy naprawiam swoj związek z zoną i jest ok. A byla kochanka? leczy sie u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak powinna skończyć każda
kochanka! :p A co do tego słuchania, pocieszania przez kochankę, rozumienia itp, to też wszystko do czasu!Potem okazuje się,że kochanka nie jest wcale lepsza od żony albo nawet jest gorsza od niej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola39
a w 90% przypadków mężowie wracają do żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumbacyc
i będzie coraz gorzej, bo wielu facetom się upieka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taki jeden facet....
to ty jesteś tą beznadziejną babą, która tu na forum wypisywała bzdury na temat kochanki swego męża? stuknij się w głupią pałę kobieto, bo zanim coś zdołasz naprawić, znów zepsujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka psotka
stuknijcie w głupie łby wy wszystkie baby uganiające się za cudzymi facetami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystko ......
jesli porzucona kochanka leczy sie u psychologa to dobry objaw i swiadczy to o jej dojrzalosci, a zdradzacz nie jest wart niczyjego uczucia. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala
gdyby facet miał wszystko to by nie zdradzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka26
tak to ja pisalam na temat kochanki mojego meza i to jest wszystko prawda, ale napewno nie jako taki jeden facet durna babo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wypowiedzi z godz.16.01
a ty zapewne jestes tą beznadziejna kochanką, albo masz jakąs psychozę maniakalną i podejrzewasz ze wszystkie posty o kochankach są skierowane do ciebie, jestes po prostu żałosna no ale stare panny a zarazem k..wy juz tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichahaaaaaaaa
zdrada=bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulalala
gdyby nie mieli z kim zdradzać , to by nie zdradzali! jak suka nie da, pies nie weźmie :p facet może mieć wszystko w domu ale jak napotka na swej drodze chętną .....................która sieprzed nim rozkracza to skorzysta z okazji. W takiej sytuacji myśli fiutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna z Krzyzaków
a ja znam taką sytuacje u moich znajomych, ktorą opisal "taki jeden facet", bardzo podobnie bylo, tylko oni juz sa 2 lata razem po zdradzie i wygladaja jak nowo zakochani, az przyjemnie na nich patzrec i trudno uwierzyc ze jeszcze 2 lata temu obrzucali sie nawzajem blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
bo mezczyzna jest typem mysliwego ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulaj
i tak samo jest u kobiet, jesli nie jest szczesliwa w malzenstwie to szuka drugiego faceta na boku, swiadomie lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainka
ludzie opamietajcie sie, gdzie milosc chrzescijanska? zasady? i wy smiecie się nazywac pokoleniem JPII ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuu
dziwie sie ze jeszcze mery tu nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropa .......
ukrainka ty nie z tej planety jestes chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzacz
popełniam błędy i naprawiam je, gdy dotknę dna odbijam się ... po prostu biorę zycie jakie jest .... nie odmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna baba
beznadziejna kochanko sama wiesz kim jestes wypisujac te swoje żale tu na forum i do mojego męża, a jednak ja nic do ciebie nie mam, ukradlas mi tylko 2 lata zycia, ale sprawilas ze spojrzalam inaczej na swojego meża, ktorego uwazalam za nieudacznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam na dusze
do autorki topiku, ja mam bardzo podobna sytuację, ale wiem że mój facet mnie kocha, wiel razy powtarza że żałuje ze nie spotkał mnie wczesniej zanim jeszcze sie ożenił, ale teraz nie moze zostawic zony i dzieci bo sobie bez niego nie poradzą, a ja jestem balsamem na jego duszę - tak o mnie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaaaaaaaaaaaa
jakie bzdury trzeba mówic kobiecie,zeby uwierzyły,ze te słowa granicza z absurdem? ze nie sa nic warte?ze facet mówi je dlatego,ze cos chce....- od kochanki.kazdy facet powie wszystko co kobieta chce usłyszec,zeby swoje dostac.moze kobiety to kiedys zrozumieją...zanim wyginiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powinno być to takie proste; wiesz ,że ma żone nie ruszaj. Trzymaj się z daleka póki jeszcze się nie zaangażowałaś. Wiele kobiet pcha się samodzielnie w nieszczęście. Koleżanka moja wiedziała, że będzie cierpiała ,bo on ma żone i dzieci itd ...ale chciała coś przeżyć ..no i przeżywa.... Odpowiedzialnym trzeba być za uczucia ,które się wywołuje u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam te wasze wypowiedzi ....i wydaje mi sie że każdy ma swoje racje.....tylko że czasami to jest tak że brniemy w cos nieświadomie...ot niewinna znajomość......kolega, koleżanka z pracy.......ktos kto nic dla nas nie znaczy, aż pewnego dnia odkrywamy że prawda jest inna, że gdzieś niepostrzeżenie przekroczyło sie jakąś granice, cienką, niewidoczna linię.....ktos zaczyna zaprzątać nasze myśli....a dalej to juz sami wiecie.... Wiem jedno...często jest tak, że nieczego sie nie planuje, przychodzi nagle, niepostrzeżenie, znikąd i w najmniej oczekiwanym momencie..... Wiem jeszcze, że faceci w takich sytuacjach są rozgrzeszani a kobiety osądzane......myśle że kazdy wie co mam na myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpa
brniemy nieswiadomie? jesli kobieta wie ze facet jest zonaty to jest tego nieswiadoma co robi i ze za jakis czas bedzie cierpiec bo pies wroci do budy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"taki jeden facet\". Jak przeczytałam twoją wypowiedź, to mnie prawie krew zalała!!Chodzi mi o ostatnie zdanie. Dumny z siebie jesteś??!! Skrzywdziłeś dwie kobiety, a teraz pozujesz na szlachetnego. Brzydzę się takimi jak ty!!!!!!!!! I co za samozadowolenie! Patrzcie ludzie - kobieta się przeze mnie leczy! Dlatego żonatego nie tknęłabym nawet kijem!!! Zakłamani parszywcy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronny
moim zdaniem, ta kobieta leczy sie z powodu wlasnej glupoty, no chyba ze nie wiedziala ze facet jest zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×