Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja..

dlaczego..

Polecane posty

Gość tylekkkkkkkk
szanuj sie dziewczyno bo wkrotce ciebie nikt nawet kijem nie bedzie chcial ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który facet powie kochance
dobrze o swojej żonie? która żona powie kochankowi dobrze o swoim mężu ? :p naiwne jesteście, jeśli wierzycie swoim kochankom:p jeśli mają takie zle żony/mężów, to dlaczego nadal z nimi są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego tylko żonaty który
zdradza jest wienien, a zdradzająca mężatka rozgrzeszana? ciągle piszecie winien facet, bo to on przysięgał żonie a kochanica nie ma nic do stracenia i to nie ona rozbija związek, a zdradzająca mężatka nie przysięgała swojemu mężowi? :p rozpieprza swój związek i jeszcze cudzy(jeśli ma romans z żonatym) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój kochanek
prawie nigdy nie mówił źle o swojej żonie.... wręcz przeciwnie czasami miałam wrażenie, że ona to chodzący ideał tylko uczucia w tym wszystkim zabrakło.... no i to on leczy sie u psychologa a nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co z nim sypialas? chyba ze lubisz byc szmata, to cie podnieca. faceci leczac swoje kompleksy u kochanek mowia im wszytsko co tylko chca uslyszec bo material genetyczny trzeba gdzies spuscic. ale sie przy tym namecza, zeby byc wiarygodni. a prawda jest taka ze wracaja pod ciepla kolderke zonki bo gdyby nie bylo im dobrze z nimi rowniez w lozku woleliby zaczac cudowne zycie z kochanka, ktora jak poszla z jednym zonatym to pojdzie i z nastepnym. oni to wiedza. nie doceniamy ich inteligencji i sprytu to doskonali kobiecy psychologowie. coz jest takiego fajnego w kochane, ze jest nowa? latwa? ale jak przyjdzie co do czego to majac obraczke na palcu tez bedzie sadzic baki pod koldra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słoneczka
bo on nie kochał tego ideału a ideał nie potrafił go kochać tak jak ja- rozumiesz? A kochać nie jest równoznaczne z zadowoleniem w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słoneczka
i kim jesteś by określać kogoś mianem szmata? kto dał ci takie prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa
do słoneczka mnie też denerwuja twoje okreslenia. Dlaczego szmata? Bo pokochala niewłaściwego? Bo nie chciała byc samotna? A taka która nic nie robi tylko wydaje forse męża oczywiście nie jest szmata. Bo jest zamężna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obywatel
bo kazda kochanica ktora sypia z zonatym facetem nie bedąc jego zoną - TO SZMATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ................ona
swietnie to ujelas sloneczko 28. brawo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa
A może wszyscy sypiający ze soba bez ślubu to szmaty. Cgyba masz szmatę zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
a kochanki to męczennice i zasluguja na szacunek, sa takie cudowne, mają klasę i rozum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słoneczka
jak komuś brakuje rozsądnych argumentów w dyskusji to należy nazwać oponenta szmatą, k...wą, dziwką jakie to proste - prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksionc
bo taka jest prawda, trzeba nazywac RZECZY po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa
A przeciez k..to taka która uprawia seks za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę ci więc
bys kiedyś znalazla się w takiej sytuacji... ciekawe jak będziesz się czuła gdy przypomnisz sobie te słowa. czy też będziesz uważac się za rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze
kochanki żonatych facetów to k....wy i szmaty, a kobieta oferujaca seks za pieniadze to prostytutka a nie k....wa i bierze kasę bo taką pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksionc
w jakiej sytuacji? kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie
zawsze możesz być szmaciarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksionc
nie zniżę się do waszego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uderz w stol a nozyce sie odezwa... ;) prawda boli, no nie??? nikt nie chce byc tym zlym a skoro ty jestes takim aniolem to po co pakujesz sie w czyjas rodzine?? skoro cie kocha to dlaczego jeszcze nie odszedl od zony? nie wiesz? bo za chwile i toba sie znudzi. a ty bedziesz jeszcze probowala calowac go po dupie zeby wrocil bo godnosci za grosz nie masz. i wygra jego zona, zycze jej tego z calego serca bo ktos taki jak ty, z twoimi zasadami nie zasluguje nawet na szacunek. wiem, ze to mocne slowa, ale tak mysle o kazdej dziewczynie, ktora dowartosciowuje sie kiedy jakis zmeczony problemami i obowiazkami mezulek ma ochote na kilka chwil zapomnienia. a potem jej sie wydaje ze jest taka cudowna tylko dlatego bo uslyszala od niego to co chciala. a wiem cos o tym bo moj maz teraz blaga mnie o jeszcze jedna szanse, ale coz... niech wraca do swojej k.... ja mam swoja dume. wiec juz wiesz, ze mam prawo cie oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nawet
nie wiesz jak bardzo sie mylisz oceniając mnie nie znając mnie wcale...a widocznie twój mąż doszedł do wniosku żę jednak twoje bąki pod kołdrą bardziej mu odpowiadają niż kochanki, wiadomo przyzwyczajenie drugą naturą człowieka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfuj
co za idiotyczna wypowiedz powyzej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyś poczytała uważniej
to wiedzialabyś, że to idiotyczna wypowiedż jest odpowiedzią na idiotyzmy powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno czego ty wlasciwie chcesz? jestes jedna z tych, ktore brna po trupach do celu usprawiedliwiajac sie strzala amora czy czyms takim, rownie idotycznym. zalozylas ten topic po to zeby poinformowac swiat, ze rozwalasz komus rodzine, chociaz samej wydaje ci sie ze w jego malzenstwie jest wszystko ok (tak pisalas), chcesz tym samym zeby ten sam caly swiat poglaskal cie po glowce i powiedzial jaka to ty jestes biedna, ze on ciagle wraca do zony. czy nie rozumiesz, ze to ze ciagle z nia jest cos znaczy? ludzie, ktorzy przychodza na forum bo maja problem potrzebuja opinii co maja robic badz potwierdzenia czy robia dobrze. a ty nie potrafisz z godnoscia przyjac krytyki od kobiety, ktora ma prawo cie ocenic. i nie jest wazne czy cie znam, nie musze bo jestes jedna z wielu panienek z ktorymi sypiaja zonaci mezczyzni. nie jestes nikim wyjatkowym, uwierz i nie mysl o sobie w superlatywach kiedy stajesz przed lustrem. ty nawet nie mialas na tyle odwagi by sie zalogowac wiec dla mnie jestes tylko anonimem, ktory szuka potwierdzenia dla wlasnej glupoty. a zrozumiesz to o czym mowie dopiero wtedy gdy sama zostaniesz zona a twoj ukochany bedzie cie zdradzal i wiesz co mysle? nie bedzie cie nawet szanowal. a ty wtedy rozzalona i nieszczesliwa przyjdziesz tu na forum i zalozysz topic \"moj maz mnie zdradza a ja ciagle go kocham...\" jezeli nie wiesz o czym mowie poczytaj rozne wypowiedzi na ten temat, nie jestem odosobniona w swoich pogladach, tylko ja zadalam sobie troche trudu, zeby ci odpisac. myslalam ze wyciagniesz konstruktywne wnioski, co coz mylilam sie. i jeszcze jedno, czy ty wiesz w ogole co to jest milosc?? to niestety nie sa motylki w brzuchu. to wypadkowa wielu innych emocji i uczuc, ktore powoduja ze wiesz, ze kogos kochasz. to oddanie, szacunek, zaufanie, lojalnosc i obowiazek wziecia odpowiedzialnosci za innych (zone, dzieci), to wszystko laczy malzonkow. na to pracuje sie dlugo. na poczatku jest tylko oczarowanie, zauroczenie a moze i nawet dobry seks... milosci trzeba sie uczyc. a prawdziwie kocha tylko ten komu dojrzalosc emocjonalna na to pozwala. i mozesz mnie probowac zakrzyczec bo ci nie przytakuje tak jak ci, ktorzy tez maja taki problem jak ty. jestem ponad to. i powiem jeszcze jedno. z duma odmawiam tym czarujacym mezczyznom, ktorzy zapraszaja mnie na fajne rozmowy przy lampce wina kiedy wiem, ze w domu czeka na niego zona i dzieci. ja moge stanac z czystym sumieniem przed lustrem i mam satysfakcje nie tylko dlatego ze podobam sie mezczyznom ale dlatego ze zadna zmeczona zyciem zona nigdy nie bedzie przeze mnie plakala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiuum
a dlaczego zakladasz ze tylko te "zmeczone zyciem" zony są zdradzane? i ze one płaczą przez kochanki? mozesz sie mylic, bo w moim przypadku jesli placzę to przez męża ktory mnie zdradził, mimo ze jestem ładna i zadbana, a faet jak chce zdradzic to wymysli nawet 100 powodow i dla niego zawsze bedzie winna zona. choc oczywiscie nie wyklaczam czesci swojej winy, ale napewno nie z takich powodow o ktore oskarza mnie mąż (wkrotce byly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooimam
fajnie o tych bąkach pod kołdrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u............
być kochanką to jest mój sposób na zycie, w takiej roli się spełniam, jestem szczęsliwa, a obcym nic do tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki5678
tak masz rację - sposób na zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja..........
ja tylko sobie wyobrazam ze jestem kochanką przystojnego bruneta z niebieskimi oczami, który nnigdy nie będzie mój, nie rozbijam nikomu rodziny, nie wpieprzam się w czyjsc związek, ja tylko marzę ..... i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×