Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelie-22

dlaczego mi nie wychodzi z mężczyznami??

Polecane posty

Gość amelie-22

niech ktos powie dlaczego tak sie dzieje ,ze nie moge sobie znalezc faceta . zawsze jest tak ze spotykam sie z jakims i po paru spotkaniach on rezygnuje z dalszych. co robie zle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to klapki które szukają panienki na 1 raz. Kręcą się, kręcą, zorientują się, że nie z Tobą te numery i spadają gdzie pieprz rośnie. Tym lepiej dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
ciezko stwierdzic przez neta. musialbym byc jednym ztych facetow zeby do czegos dojsc. wszelkie opinie tutaj beda niepelne i oparta na szczatkowych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
nie wiem dlaczego tak sie dzieje. jestem osoba sympatyczna, ladna ,wydaje mi sie ze inteligentna, studentka 2 kierunkow. czy mozliwe to jest ze czuja ze nic nie moga mi zaofiarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
po Twojej wypowiedzi z drugiego topiku sadze ze wiem juz dlaczego.... z nizszej polki dzieki za ocene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
nie sadze zebym ja byla z innej polki bo interesuja sie mna męzczyzni i niektorzy chcieli by ze mna byc, ale ci sa wlasnie beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
ja nie twierdze ze ty jestes z nizszej polki, ale prawda jest taka " dlaczego kobieta jest wolna i nie moze sobie nikogo znalezc?? bo widocznie jest beznadziejna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
nie chcialem juz tego tak wyrazic jak hmmm... ale sama masz odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac to wszystko........
amelie- nie wolno tak mowic jak: z nizszej polki, wyzsza klasa, co to w ogole znaczy i dla kogo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spróbuj z kobietami
;) i nie daj sobie wmówić innym ,że jesteś beznadziejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to ci faceci są
z niższej półki i beznadziejni a nie ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
gdybym byla beznadziejna to nie mialabym przyjaciol, nie mialabym nigdy chlopaka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
amelie-22 juz sie okreslila sama :) KAZDY samotny jest beznadziejny ... na szczescie moj zwiazek trwalo dluuugo i sie zakonczyl bez wrogosci wiec mam wieksze pojecie o byciu z kims nuiz autorka topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
i szczerze mowiac juz sie nie dziwie ze zaden facet nie chce z Toba zaczynac zwiazku. maja takie poglady CZARno biale w tej kwestii pewnie masz i inne zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
a ci faceci, ci beznadziejni, z ktorymi sie spotykasz, to pewnie sami pustelnicy, bez przyjaciol, dziewczyn itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
a jak inaczej mozna nazwac goscia ktory mysli tylko wylacznie dupa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
to TY takich wybierasz wiec zastanow sie co takiego kieruja Toba. bo ze sa rozni faceci to oczywiste tak jak kobiety zreszta. pomysl moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
ja takich nie wybieram. po prostu pozniej sie okazuje jacy sa naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do amelie-22 - \"gdybym byla beznadziejna to nie mialabym przyjaciol, nie mialabym nigdy chlopaka itd\" Hm... niestety to nie zawsze prawda. Mam kilka żywych przykłado-dowodów na wykazanie fałszywości tego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
to udowodnij. jak mozna byc z gosciem ktory jest beznadziejny wg ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanie brzmiało \"gdybym byla beznadziejna to nie mialabym przyjaciol, nie mialabym nigdy chlopaka itd\" Więc znam niejedną niewiastę którą można spokojnie nazwać mianem \"beznadziejna\"... głupia, pusta, prosta, wulgarna, brzydka... a chłopaków miała przynajmniej ze trzech [na tym pewnie nie koniec]. A jeśli chodzi o przyjaciół. No cóż... różnie to bywa. Dopiero po jakimś czasie może się okazać że to nie byli prawdziwi przyjaciele tylko wyśmiewający się za Twoimi plecami sępy. Ja niczego w tej chwili nie insynuuję tylko mówię/piszę że teoretycznie możesz być beznadziejna. A to że miałaś chłopaka itp itd niczego jeszcze nie udowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
moze dlatego z nia byli bo byla latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasti
a może odpowiedź jest prosta-przyciągasz nieodpowiednich facetów do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może. Ale my chyba się nie rozumiemy :| Bo mnie osobiście przyczyny jej powodzenia nie obchodzą... Przepraszam za wścibstwo ale... czy ta liczba w nicku oznacza Twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
wiesz Mla- mla mnie tez jakos ta liczba zainteresowala i cos mi nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
wlasnie nie wiem dlaczego ta k jest i dlaczego przyciagam nieodpowiednich gosci. mam 22 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
hmmmmm... meska intuicja hehhe ? :P jest cos takiego ? wkazdym razie czuje ze nie bardzo pasuje ta liczba to tekstow panienki naszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
a moja intuicja nawala. i dopoki mi tego faceci nie powiedza co ze mna jest nie tak a raczej watpie zeby to powiedzieli to sie pewnie nie dowiem nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×