Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelie-22

dlaczego mi nie wychodzi z mężczyznami??

Polecane posty

Do amelie-22 - 22? Niby to powinno być oczywiste ale.. jednak mnie zaskoczyło . I co Ci jeszcze powiem... mnie też byś pewnie \"zamęczyła\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiesz amelie - Muszę się z Tobą zgodzić mój \"sojuszniku w sprawie\" ;) I chyba w tym tkwi przyczyna tych wszystkich niepowodzeń panny a. bo \"normalna kobeita\" [taka jak przykładowa Mla-mla] nie może się dogadać a co dopiero \"bezbronny\" mężczyzna, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
wiec suma sumarum jakie mi rady dacie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
Mla-mla 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do amelie-22 - A wiesz że to trudno określić? Po prostu już mnie zaczynasz powoli drażnić... a co za tym idzie staję się nieco \"agresywna\" i skora do \"odgryzania się\"... Zresztą to widać ;) Rady? Hahaha. Nawet Boże nie pomoże, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
widze ze tu nie znajde zyczliwych i tym bardziej rad tylko obelgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam... od razu obelgi. ;) Może jesteś chociaż ładna? Wygląd w końcu też się liczy w kontaktach damsko-męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
jestem ladna, przynajmniej tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już \"coś\". A nie wychodzi Ci bo pewnie nie znalazłaś jeszcze takiego który by z Tobą \"odbierał na tych samych falach\", tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
mozliwe ale tak czesto sie zdarzaja te pomylki ze trudno uwierzyc ze o taka wlasnie przyczyne chodzi. ja mam wrazenie ze popelniam jakis blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie będziesz się teraz zmieniać w kogoś kim nie jesteś... Czekaj a prędzej czy później trafisz na tego właściwego [dla Ciebie]. W końcu na tym polega związek. Im lepsze \"dobranie\" tym dłuższa przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
a jak nie spotkam?? ja juz powoli trace nadzieje.a lata leca...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
juz 22. nie chce sie hajtac jak bede miec 30 z pierwszym lepszym bo kto mnie wtedy bedzie chcial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię żeby wychodzić za mąż w wieku 30 lat z pierwszym napotkanym facetem... tylko żeby nie wpadać w panikę związaną z upływajacym czasem. A chyba nie ma nic gorszego niż 22latka szukająca za wszelką cenę chłopaka bo w końcu latka lecą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×