Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia26

laserowe zamykanie naczynek

Polecane posty

Gość gość
Słyszałam o tej Radiotermolizie Termocell, to jakaś nowa metoda? Ale są filmiki na youtube - to robi wrażenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg zamykania rozszerzonych naczynek nie zapobiega pękaniu nowych. Jeśli nie będziesz odpowiednio dbała o cerę, to pojawienie się nowych pajączków będzie kwestią czasu. Aby nie pogarszać stanu skóry, należy używać odpowiednich kosmetyków, stosować odpowiednią dietę i odwiedzać gabinet dermatologa przynajmniej 1-2 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana_90
ja już nie mam siły. mam tak popękane naczynka na policzkach, że niektórzy myślą, że to jakiś rumień... szukam miejsce, gdzie profesjonalnie się tym zajmą. powiedziano mi o klinice Elite w Warszawie. ktoś zna? poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykanie naczynek jak dla mnie jest bezbolesne i efektowne ponieważ sama stosowałam u siebie na twarzy bo w okolicach policzków i nosa miałam popękane. Robiłam zabieg w Beauty w Łodzi - http://www.beauty.com.pl/pl/zamykanie-naczynek troszkę czasu już minęło od zabiegu i jak na razie nic mi się nie odnowiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna321
Po zabiegu laserowego zamykania naczynek http://www.innaklinika.pl/oferta/26-zamykanie-naczynek nie mogłam przez jakiś czas chodzić na basen, z tego mi mówiono to nie wolno tez korzystać z solarium i sauny. U mnie zupełne wygojenie skóry po zabiegu trwało kilka dni. Najważniejsze jest to że zabieg dał trwały i widoczny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ła_siczka
Ja miałam okropne naczynka przy nosie i powiem słabo to wyglądało, wstydziłam się pokazywać bez makijażu. Dlatego zdecydowałam sie na zabieg przy użyciu lasera ExcelV w Profemedzie. Bezbolesne, nie ma się co bać. Dzięki zabiegowi w końcu odetchnęłam z ulgą i już nie wstydzę się mankamentów, ktore miałam na twarzy, bo ich po prostu nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak_Wawa
To prawda - laser Excel V jest najlepszą według mnie metodą na pozbycie się naczynek z twarzy. Ja miałam zabiego w klinice w warszawskim Mariocie - Profemed. Jestem po nich zadowolona, bo w końcu pozbyłam się popękanych naczynek z twarzy, co wyglądało bardzo nieestetycznie zwłaszcza jesli nie miałam nałożonego makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek402
Ja bym się bała robić to laserem. Za to byłam ostatnio na zabiegach transdermalporacji z wykorzystaniem urządzenia Dermation i powiem Wam, że po nich naczynka są o wiele mniej widoczne. Polegają one na tym, że specjalistyczna głowica tworzy tak zwane kanały wodne, za pomocą których wprowadza się w skórę substancje aktywne. Zabiegi są zupełnie bezbolesne, wykonywane w sposób bezigłowy. Popatrzcie sobie w necie, te zabiegi mają naprawdę dobre opinie. Bo działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja24
Własnie niedawno słyszałam od znajomej o tym zabiegu zamykania naczynek laserem, była w klinice w mariocie i jest zadowolona. Sama mam ten problem i mocno sie zastanawiam. Jak to wyglada cenowo? Ile zaplaciliscie za swoje zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam laserowo zamykane naczynka w gabinecie Marosz www.drmarosz.pl w Szczecinie. Była to dla mnie jedyna opcja bo niestety ale żadne kremy nie pomagały a mówię tutaj o tych droższych. Zresztą teraz uważam że w ogóle nie ma co się męczyć z kremami skoro jest laser i można raz dwa wszystko załatwić. Ważne to tylko trafić na dobrego specjalistę który korzysta ze sprawdzonego sprzętu. U mnie efekty są świetne (jak szłam to na początku sądziłam że będą gorsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy masz dużo tych naczynek, jak są rozmieszczone itp. Generalnie dobrze się sprawdza w takich sytuacjach zabieg laserem naczyniowym takim jak palomar. Jest jeszcze drugi taki laser naczyniowy który się chyba nazywa KTP Quadro czy jakoś tak. Musisz sprawdzić. Zazwyczaj w dobrych klinikach medycyny estetycznej je mają. Mogę Ci polecić WellDerm, to sprawdzona klinika, więc na pewno wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny zabiegu zależne są od ilości zmian do zamknięcia i rodzaju sprzętu jakim dysponuje dana klinika. Osobiście uważam, że lepiej jest zapłacić trochę więcej, ale mieć zabieg wykonany prawdziwym laserem a nie tylko światłem pulsującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyczkarka
Ja polecam fale radiowe. Ekety są niemal natychmiastowe, a sam zabieg jest bezbolesny. Wykonywałam w szpitalu luxmed w Warszawie i mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
789456123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was naczynka bolą to tymczasowym ratunkiem przed wiztyta u dermatologa moze byc stosowanie kremu znieczulajacego. Mi kolezanka polecila lidokaine ze strony www.naporost.pl i od tego czasu stosuje przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja zamykałam naczynka też termocellem (radiotermoliza) w Lublinie w Olwin http://olwin.pl/oferta/radiotermoliza-zamykanie-naczyn-2/ Bardzo polecam. Zabieg szybki, nie boli i zamyka naczynia w mgnieniu oka, a okres gojenia jest krótki. Można normalnie funkcjonować po zabiegu. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona_Lissa
U mnie niestety kremy nie zdały egzaminu, choć próbowałam wielu. Pomogła mi dopiero terapia falami radiowymi. W szpitalu LuxMedu w Warszawie można taki zabieg wykonać praktycznie od ręki po konsultacji z dermatologiem. Jeśli macie problem naczynkowy, to polecam taką konsultacje, lekarz na pewno doradzi, co będzie najlepsze dla danego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser robi cuda :) Moim zdaniem ta metoda zamykania naczynek jest skuteczna. Sama miałam okropnie popękana naczynka na czubku nosa, wyglądało to brzydko, jak bym miała wiecznie czerwony nos... Byłam na laserze w Klinice Sfera, http://klinikasfera.pl, zabieg po dał świetne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo wrażliwą cerę i muszę uważać, gdyż bardzo łatwo pękają mi naczynka. Kremy niewiele tu pomogą. Mogą co najwyżej wzmocnić pozostałe naczynka. Pomógł mi zabieg laserowy, który wykonałam w Karboklinice w Szczecinie. Dał dobre efekty. Już po pierwszym zabiegu zauważyłam poprawę. Łykam tez wit C i rutinoscorbin by wzmocnić naczynka. Polecam też krem lirene, lekki nie przetłuszcza cery i dobrze nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeganF
Jestem po zakończonej terapii falami radiowymi. Zabiegi miałam wykonywane w warszawskim szpitalu Lux-med. Efekty są super - naczynka pozamykane, ale teraz najważniejsze aby odpowiednio dbać o cerę aby problem znowu się nie pojawił. Otrzymałam odpowiedni instruktaż, a wcześniej nie miałam pojęcia jak taka profilaktyka jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta70
ja miałam rumień, dodatkowo pojawiły się popękane naczynka. Próbowałam wielu metod, które nie były skuteczne, dopiero trafiłam na laser VPL i wtedy udało mi się zwalczyć ten problem. Według mnie laser VPL to najbardziej skuteczna metoda, miałam zabieg w Krakowie w Klinice PerfectLift i jestem bardzo zadowolona, polecam!! Podsyłam link dla zainteresowanych: http://perfectlift.eu/vpl-przebarwienia-rumien-depilacja-krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japaan
Jeśli szukacie idealnego doktora w tym zakresie, czyli w laserowym zamykaniu naczynek to zoabczcie na aktualną ofertę dr. Tarkiewicz on mi ostatnio wykonał takowy zabieg, http://tarkiewicz.pl/uslugi/skleroterapia-zamykanie-naczynek/ jest niesamowitym specjalistą z tym zakresie, z wielkim doświadczeniem w branży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam!!! http://pure-clinic.pl/ Długo borykałam się z rozszerzonymi naczynkami, próbowałam już wszystkich sposobów na szczęście koleżanka poleciła mi tą klinikę . Dzięki temu moja skóra wygląda jak dawniej ,w dodatku nie mam problemu z zaczerwienieniem JESZCZE RAZ POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×