Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia26

laserowe zamykanie naczynek

Polecane posty

Hej dziewczyny, ja miałam popękane naczynka i czerwony nos. Długo zwlekałam, ale miesiąc temu zdecydowałam się na zabieg laserowego zamykania naczynek w Gliwicach, dokładnie to w salonie Sarahline - http://sarahline.eu. Po zabiegu czerwoności i pajączki zniknęły. Nie ma się czego bać. To jest mega skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laserowe zamykanie naczynek wyłącznie w gabinecie Laser Plus w Toruniu, dla mnie bezapelacyjnie najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmania
Ja na laserowe zamykanie naczynek udałam się do warszawskiej kliniki Viva-Derm i nie żałuję :) nie potrzeba żadnego znieczulenia, szybko i nic nie boli także serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo balam sie lasera, dlatego postawilam na ksmetyki. Próbowalam róznych ale z marnym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globuska
a jakiś sensowny zabieg w warszawie może macie do polecenia na zamykanie naczynek? jeszcze ewentualnie przebarwienia i blizny po trądziku by mnie interesowały, jakieś delikatne spłycenie chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawelina
@globuska excel v w profemedzie :) teraz mają jakieś tam promo przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globuska
a jakie to koszta mniej więcej są, orientujesz się może? ciekawe tylko ile tych zabiegów będzie potrzebnych. może na dobry początek na konsultację bym się wybrała, to mi coś mądrego podpowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajkaa
ja ostatnio zamykałam naczynka za pomocą metody Excel V w Profemedzie to specjalistyczne urządzenie laserowe przeznaczone do likwidowania zmian o charakterze naczyniowym, jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam każdemu takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka___
Ja też stawiam na laser. Miałam okropne pajączki przy nosie, już nie mogłam na siebie patrzeć i non stop latałam z pudrem i lusterkiem - po zabiegu w końcu odetchnęłam z ulgą. O ile dobrze pamiętam to był laser Excel V - chyba jeden z najlepszych do takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawelina
@globuska, jak się ogarnia w pakietach to wychodzi taniej, mają tak promo przed świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamykałam naczynka w Esthe. Długo zbierałam się, bałam się bólu. Po jednym zabiegu mój problem okropnej siatki na policzkach znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 3 metody w róznych okresach życia na naczynka i tak: -laser- najbardziej bolesny, poparzenia rozległe, długo gojące, skóra po zabiegu długi czas koszmarna -elektrozlia- czy jakoś tak zamykanie prądem- bardzo bolesne, na opuszkach nosa niemiłosiernie bolało, cena dużo niższa niż laser, bez poparzeń, długo sie goiło, dziury takie kratery miałam przez 2 lata -termoliza - najmniej bolesny, cenowo średnio, efekt od razu w oczach, najkrócej regenerowała się skóra i nie było żadnych poparzeń. -IPL - bez poparzeń, pieknie likwiduje drobniutkie naczynka, nie nadaje się do dużych rozległych naczyń, odczuwalny troszkę, ale duuużo mniej niż laser. Podsumowując - nigdy więcej lasera po dziś dzień mam blizny, najefektywniejsza dla mnie była termoliza. Zrobiłam 3 zabiegi + potem pani kosmetolog zasugerowała, że sieć drobniuśkich naczyń obkurczymy IPL, i mam spokój od pół roku. Naczynka będą mi pękać, mam skłonność, ale wiem, gdzie się udać. po pomoc. Poszukajcie u siebie dobrego gabinetu, w którym umieją połączyć 2 metody, żeby zyskać najlepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęście nie miałam takich negatywnych skutków, ale zasadniczo wyglądam tak samo jak przed zabiegami, a wydałam kupę kasy. Najlepsze efekty mialam po dość tanim laserze z jakiejś sieciówki dio lite chyba. Elektrokoagulacji nie polecam w ogóle. Miałam tez jakiś bardzo drogi i bardzo bolesny laser i to było kiepskie, chyba bardziej na rumień niż na pajączki. Dodam, ze na stare pajączki, które maja kilkanaście lat nic nie działa, nigdy nie znikna i mogą co najwyżej zblednąć. Poza tym zauważyłam, że jak się zwalcza w jednym miejscu, to często otwiera się coś w dużo gorszym. Np walcząc ze starymi pająkami na skrzydełkach nosa zrobiło mi się na czubku nosa i o ile na skrzydełkach makijaż trzyma się cały dzień, to na czubku nosa nie można się raz wysmarkać.. Na szczęście to usunęłam [świeże było], ale jestem pewna, ze była to reakcja na zwalczanie juz posiadanych, które i tak nie znikły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tak ważne jest by wybrać dobre miejsce na takie zabiegi. Ja kilka zabiegów wykonywałam w http://estelime.pl/ na Śląsku i też zawsze byłam zadowolona. warto przed podjęciem decyzji o zabiegu sprawdzić opinie miejsca by uniknąć takich powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego elektrokoagulacji nie polecasz? Rozumiem, że to tym prądem tak się fachowo nazywa. Efekt był i może na mniejsze naczynka dobre. Mnie osobiscie bolało i miałam długo kratery, ale poszłam z dużymi naczynkami. Najlepsza była radiotermoliza, źle napisałam poprzednio, to chyba trochę coś innego niż sama termoliza. No i IPL. Na nogach radzę udać się do lekarza na wymrożenie, to zawsze działa, a na drobne świeże radiotermoliza mi osobiście. Jak najbardziej macie rację niezależnie od metody naczynka pękają i wynika to z normalnego życia. Nie zamierzam się ograniczać za bardzo, jak popękają następne a już to widzę od razu udam się żeby usunąć na świeżo. Pani kosmetolog mówiła, że wtedy najszybciej ich się pozbędziemy. Proszę napiszcie, jakie wy macie doświadczenia z tymi zabiegami, bo wiele osób zmaga się z naczynkami i nie wie jak sobie poradzić. Ja o moich opowiadałam w pracy i pomogłam dzięki temu wielu koleżankom, zresztą widziały moje naczynka przed i skórę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam usuwany rumień laserem Cutera Excel V - tym niby najlepszym na takie zmiany. Jak na razie mija tydzień od zabiegu a rumień mam o wiele większy niż miałam przed zabiegiem i nie widzę nawet minimum jakiegoś procesu bladnięcia...Może to za wcześnie na jakieś zastrzerzenia i jeszcze wszystko się poprawi ale wszędzie piszą, że zaczerwienienie utrzymuje się max 2 dni...stąd mój niepokój. Dam znać za miesiąc jak to wygląda bo na razie nie zapowiada się na jakąś poprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi laser niestety nie pomógł, a wręcz zaszkodził. Mam zniszczoną skórę przez to. Niestety nie uprzedzono mnie o konsekwencjach robienia zabiegów laserem. Dopiero, gdy poszłam do lekarza dowiedziałam się, że laser kosmetyczny robi poparzenia skóry, które są rakotwórcze. Szok i to jest dopuszczone do użytku. Czy te gabinety ponoszą odpowiedzialność za swoje działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grulankasa
Laserowe zamykanie naczynek to super sprawa. Tez miałam problem z naczynkami i ciężko było coś temu zaradzić, ale po kilku wizytach w klinice dermatologii proderma, wygląda to o wiele lepiej i mój problem powoli znika. Także polecam wszystkim poznanianką wizyte z podobnym problemem właśnie tam http://www.proderma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj jeszcze raz ja z wpisu 26 stycznia. Rumień wywołany na skutek działania lasera na szczęścia bladnie aczkolwiek rumień - ten który miał być docelowo usunięty - jak był tak jest nadal... w konsekwencji laser nie pogorszył sprawy ale też nie pomógł. Spróbuję jeszcze raz bo niby mało kiedy jest poprawa po jednym razie ale jak po drugim poprawa będzie 0 % to daje sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garismanka
Ja mogę polecić klinikę w Poznaniu. Mają świetny sprzęt i lekarzy i bardzo dobrze znają się na takich zabiegach. Polecam poczytać na ich stronie jakich używają laserów (a są one najlepsze z dostępnych) http://www.proderma.pl/index6.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zamykane naczynka na twarzy fotoną i IPL-em jestem bardzo zadowolona polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś z Was jest z Warszawy to polecam Wam klinike Miracki, oni mają taki laser właśnie do zamykania naczynek. Ja w tamtym roku miałam u nich wlasnie takie zabiegi, jakoś co 3 tygodnie, do pełnego efektu potrzebne u mnie były 3 sesje, ale już efekt po pierwszej był fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryleczka39
Ja skorzystałam z usługi Lux Medu. Poszłam na konsultacje i zaproponowano mi zabieg skleroterapii. wszystko odbyło sie bardzo profesjonalnie bo nawet przed zabiegiem miałam zrobione usg w celu oceny układu żylnego. Miałam wykonane trzy zabiegi,ale juz po pierwszym widać bylo zdecydowanie róznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina331
Jaki jest koszt takiej usługi? Czy wymagane jest skierowanie? Długo się czeka na taką wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×