Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia26

laserowe zamykanie naczynek

Polecane posty

Gość baryłeczka39
no ja miałam skierowanie od lekarza internisty, ale z tego co sie orientuje nie potrzebne jest w lux medzie. Zreszta po co skoro i tak przed zabiegiem przeprowadzane jest badanie i lekarz specjalista dokładnie bada stan naszych naczyn.Ja płaciłam ok 500 zł za cały zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usunęłam naczynka w klinice Dr Legrand w Krakowie. Usuwał mi go pan doktor Alexander Witkowski. Używał lasera Harmony Dye-VL. Już po pierwszym zabiegu widziałam duże efekty. Polecam! https://www.drlegrand.pl/harmony-dye-vl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety odziedziczyłam skłonność do naczynek po mamie. Mam 24 lata, a z tyłu na udach mam na tyle popękane naczynka, że zaczynają przypominać siniaki. Zdecydowałam się działać, bo miałam już dość maści, które nic nie pomagały. Mieszkam na Pomorzu, dlatego zdecydowałam się na klinikę La Nika w Gdańsku. Jestem po pierwszym zabiegu i już widzę różnicę. Doktor Zakrzewska to wspaniały specjalista. Polecam serdecznie. Tu może poczytać więcej o laserowym usuwaniu naczynek w Gdańsku http://la-nika.pl/laser-icon/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wybrać się na zamykanie naczynek na nogach, wcześniej miałam robioną skleroterapię, na szczęście pogoda sprzyja takim zabiegom zabiegi na twarzy przyniosły super efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zamykała sobie naczynka na twarzy przy pomocy laseru Laser Nd:YAG. Koleżanka poleciła jej klinikę dr Legrand. Moja mama jest bardzo zadowolona z efektów zabiegów oraz z opieki. Lekarz bardzo dobrze dobrał jej metodę usuwania, zaopiekował się, a na drugi dzień zadzwonił czy wszystko jest w porządku, taka opieka już dziś się nie zdarza. https://www.drlegrand.pl/harmony-laser-ndyag-naczynka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skonsultować problem z lekarzem :) w najbliższą sobotę 27.05 bezpłatne konsultacje w klinice Estetica Nova, tylko trzeba się wcześniej zapisać :) tutaj trochę szczegółów: https://www.facebook.com/events/1753853591612 151/?acontext=%7B%22ref%22%3A%222%22%2C%22ref_dashboard_filt er%22%3A%22upcoming%22%2C%22action_history%22%3A%22 [%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22dashboard%5C%22%2C%5C%22 mechanism%5C%22%3A%5C%22main_list%5C%22%2C%5C%22extra_data%5 C%22%3A%22%7D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam robione na moim policzku laserowe zamykanie naczynek. Efekt wchłonięcia jest bardzo szybki, ale bezpośrednio po zabiegu skóra danego miejsca może być lekko zaczerwieniona. Jestem bardzo zadowolona z tego, że udałam się do gabinetu Renew Studio. Po naczyńkach nie ma śladu :). Podaje linka do strony : http://renewstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TralalalaZumba
Ja byłam w zeszłym tygodniu w Vici Clinic w Krakowie na zamykaniu naczynek na twarzy. Używają tam lasera Ellipse i muszę powiedzieć, że to naprawdę działa - obecnie jestem po pierwszym zabiegu i już po 3 dniach praktycznie wszystko było zagojone, a naczynka zniknęły.. :) Także z mojej strony bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi na naczynka u www.wellderm.pl. Ja miałam bardzo rozszerzone, po zabiegach w tym miejscu udało mi się je w końcu pokonać! Teraz mam cerę niemal porcelanową, czyli spełniłam swoje małe marzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie naczynka niestety były następstwem rumienia. Miałam je w bardzo widocznym miejscu na twarzy i nie dało się ich już przykryć makijażem, wiec zdecydowałam się na ich laserowe usunięcie w Dental Studio w Rzeszowie. Polecam taki zabieg, bo różnica jest bardzo zauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie mi polecić kogoś skutecznego w Lodzi..chce pozamykac naczynka na twarzy jest ktoś kto może mi doradzić. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zamykane naczynka w Poznaniu zabiegiem termokoagulacji - szybko i bez bólu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zastanawiam się nad laserowym zamykaniem naczynek - Laserem Varilite. Czy ktoś był na tym zabiegu? Jeśli tak, jak efekty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was leczył żylaki w szpitalu na Puławskiej w Warszawie? Czytałam, że wprowadzili tam nową mało inwazyjną metodę leczenia klejem wewnątrznaczyniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zamnięciu laserowym naczynek na nosie pierwsza wizyta na drugi dzień żywo czerwone trzy naczynka nowe plus wyszły jeszcze trzy inne przed zabiegiem naczyna były jasno czerwone te które wyszły są żywo czerwone i wyglądam gorzej niż przed i zapłaciłam za to gorzej 200 zł.Nie są to stupki ani zaczerwienienie tylko naczynka co poszło nie tak teraz boje się drugiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne reklamy klinik. Nikt normalny i tak nie wierzy takim wpisom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×