Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia26

laserowe zamykanie naczynek

Polecane posty

Gość gość
Najlepszy gabinet w jakim byłam, znajduje się w Warszawie, ich strona to : https://wellderm.pl/. Mają wiele różnych , dobrych zabiegów w przystępnych cenach. Każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załosne czy nie, ja wam z dobrego serca polecam zabieg takim urzadzeniem Quadrostar pro yellow - wpiszcie sobie w neta - szybko mi usunęła Pani kosmetolog naczynka na nosie i nic nie bolało. Warto się wybrać bo takie naczynka okropnie szpecą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam zamykanie naczynek w Warszawie w Laser Care. Efekty naprawdę świetne a i cena bardzo przystępna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udać się do scecjalisty dermatologa, który wykonuje zabiegi laserowe zamykające naczynia. Bardzo skuteczne sa lasery diodowe np varilite, quadrostar proyellow. Podczas zabiegu nie odczuwa się dużego dyskomfortu, skóra po może byc delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta. Warto zaopatrzyć się w krem łagodzący oraz z filtrem spf 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam robioną skleroterapię w gabinecie Dermedika w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z rezultatów, już po pierwszym zabiegu widziałam zmianę a ogólnie trzy mi wystarczyły żeby pozbyć się niechcianych naczynek z łydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także zamykałam naczynka laserowo, ale w centrum Viva-Derm. Fachowe i profesjonalne podejście, a efekt zgodny z oczekiwaniam. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problem z naczynkami na nosie, które estetycznie bardzo mi przeszkadzały. Postanowiłam udać się do salonu kosmetycznego i laserowo zamknąć naczynka. Efekty bardzo dobre w tej chwili po 2 zabiegach po naczynkach nie ma śladu. Byłam w Laser Delux we Wrocławiu. Polecam https://www.laserdelux.pl/wroclaw/zamykanie-naczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYSIEK1976
Bylem w kilku klinikach na konsultacji bo od poczatku obawialem sie zabiegu na rumien na twarzy. Moje zaufanie zdobyl dr Kowalczewski w Ars Estetice w Warszawie. Fachowo opowiedzial mi o zabiegu, "nie nawijal makaronu na uszy", ze po jednym zabiegu bede blady. Powiedzial ze to jest proces i cierpliwie mam czekac na efekty, ktore po kazdym zabiegu byly coraz bardziej widoczne. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Malita

Ja przechodziłam ten zabieg i też na początku miałam obawy gdy przeczytałam kilkadziesiąt opinii w internecie. Natomiast gdy odwiedziłam gabinet lekarski, dokładnie przedstawiono mi na czym polega zabieg oraz przygotowano mnie do niego. I szczerzę mogę powiedzieć że nie było się czego obawiać. Wiadomo że lekarz lekarzowi nie równy oraz trzeba trafić w dobre ręce. Ja trafiłam w takie ręce w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie. Gorąco polecam ten gabinet wszystkim, którzy mają jakiś problem natury estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertabe

Niestety jest to problem i umówmy się, nie tylko estetyczny, także jeśli jest możliwość, to trzeba działać. Ja zdecydowałam się na zabieg zamykania naczynek w krakowskim centrum laseroterapii Neonia - efekt jest naprawdę świetny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaa

Najlepsze rozwiązanie, inaczej nie można się pozbyć popękanych naczynek, dobrze, że teraz takie zabiegi są ogólno dostępne i wcale nie takie drogie. Przeszłam tkai zabiegi jakiś czas temu w klinice medycyny estetycznej, nie żałuję, bardzo jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaper

Szukam dobrego specjalisty czy gabinetu z wawy, kogoś polecicie?Najlepsze rozwiązanie, inaczej nie można się pozbyć popękanych naczynek, dobrze, że teraz takie zabiegi są ogólno dostępne i wcale nie takie drogie. Przeszłam tkai zabiegi jakiś czas temu w klinice medycyny estetycznej, nie żałuję, bardzo jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaskora

W wawie wybór masz duży, ja byłam w elite, mają mocny laser, ogólnie jestem zadowolona, także ich sobie sprawdz. Ceny standardowe, opieka medyczna na wysokim poziomie, czysty gabinet, potrafią doradzić. Usuwanie naczynek laserem nie jest bolesne, chociaż trochę szczypie, przynajmniej ja miałam takie wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyna

To fakt, ja też byłam w klinice ale w Józefowie, to jest na przedmieściach stolicy a chodzę do artederm dlatego że mam blisko ale też koleżanki polecają tamtejsze zabiegi no i widzę u nich efekty które mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co z tego?Obok pojawią się nowe naczynka,bo już jest skłonność do pękania.I żadne Boże nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina7907

od lat mam problem z naczynkami na twarzy 😞  żadne kremy mi nie pomagały, sporo czytalam o laserze i się odważyłam żeby spróbować tej metody. moją skórę konsultowałam  w Estetica Nova i tam pani dobrała mi laser leonardo, wszystko mi wytłumaczyła i wyjasniła jak działą ten laser. Miałam 3 zabiegi i problem zniknął także polecam 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×