Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotany

Żona namawia mnie do seksu!

Polecane posty

Gość zdruzgotany
próbowałem załatwić jej posade nocnego stróża na budowie, ale ona twierdzi że nie po to skończyła zawodówke krawiecką żeby teraz cieciować na budowie po nocach. no nie mam już siły do tej kobiety.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówisz wziąść też pod uwagę
że niektóre kobiety podniecają się gejami i seksem gejowkim:-PJeszcze przyprowadzi do domu jakiegoś geja i będzie kazal Ci sie z nim kochać a ona bedzie się temu przyglądala i się masturbowała ......albo dołączy sie do Was...naprawdę niektóre kobiety strasznie podniecają i gejami.Kręci je patrzenie na seks gejowski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej aby znlazła sobie
jakiegoś fajnego kochanka albo sam jej takiego znajdź;)Wtedy na pewno już nie będzie Cię namawiać na seks bo kochanek ją zaspokoi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany
no to teraz mam totalną załamke.:-( wizja czerwonej kulki w pysku i twardego murzyńskiego badyla z drugiej strony nie jest zbyt piękna.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahaha
przygotuj sobie duuuuuuuuuuuuuużo wazeliny;)bo na sucho może boleć:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka27
Zdruzgotany, ale mnie rozbawiłeś! Zaczynasz mi się coraz bardziej podobać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blechhhhhhhhhhh
zdecyduj sie wreszcie: namawia cię do sexu czy ci go odmawia? :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany
boleć??? a podobno seks ma być przyjemnością.:-0 pieprze to. ide sie zmasturbować przed snem. tylko jak potem znowu położyć sie obok tej nimfomanki? dzisas, moje życie to koszmar.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się że żona Cię namawia
do seksu a nie go odmawia:-oTo dopiero byłby problem:-PCiesz się,że Twoja żona lubi seks i że Ci go proponuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany
z czego tu sie cieszyć? całą energie pochłania praca, kochanka i masturbacja bez której nie moge się obyć od 25 lat.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namów
namów zone by znalazła sobie kochanka skoro TY NIE DAJESZ RADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany
znając ją znalazłaby sobie jakiegoś gołodupca i wtedy z mojej pensji urzednika pocztowego musiałbym utrzymywać ją, jej gacha no i moją kochanke. mój budżet nie jest na to przygotowany.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany
no i stało sie. przed chwilą z wielkim wysiłkiem ukończyłem dziesiecio minutowy seks. boże to było straszne. nie dość że halloween to jeszcze koszmar w łóżku. jak tak dalej będzie to zostanie ze mnie wrak człowieka.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana -
dawaj dawaj fajne to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZuc kochankę i zajmij się po bozemu zoną,bo jak nie to spotka cie kara boska......i mozesz zostac ipotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruzgotany ... specjalnie dla ciebie:D:D:D Pięknego, ciepłego dnia wybrał się do ZOO pewien gość z żoną. Żona, naprawdę atrakcyjna, makijaż, letnia różowa sukienka spięta paskiem, pończochy samonośne... Gdy szli pomiędzy klatkami małp, zobaczyli goryla, który na ich widok jakby oszalał i zaczął skakać na kraty, chrząkać, zawisać na jednej łapie, i drugą uderzać w czaszkę, najwyraźniej niesamowicie podniecony. Mąż, zauważywszy podniecenie małpy, zaproponował żonie podrażnić go jeszcze bardziej i zaczął podsuwać pomysły: - Obliż usta, zakręć tyłeczkiem... Żona wykonywała jego instrukcje, a goryl zaczął wydawać takie dźwięki, że chyba obudziłby martwego. - Rozepnij pasek - goryl prawie już rozginał kraty z napięcia - a teraz podciągnij sukienkę nad pończochy. Goryl oszalał kompletnie. Nagle facet złapał żonę za włosy, otworzył drzwi klatki, wrzucił żonę do środka, zatrzasnął drzwi i powiedział: - A teraz mu wytłumacz, że boli cię głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdruzgotanego
zdruzgotany to po co sie z nia ozeniles skoro cie nie rusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
musisz dzwigać swój krzyż z godnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×