Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hali

Ile za DJ-a ????

Polecane posty

Gość Hali

Hej! Ile mniej wiecej kosztuje wynajecie dj-a na wesele??? Dzieki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam za dj-a zaplacic 500zl z poprawinami jednak zdecydowalismy siena zepol muzyczny podkresle ze dj jest naszym dobrym znajomym i pewnie podal nam nizsza stawke, ale sadze ze ok 500-700 zl zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hali
Dzieki:) W sumie to mysle, ze to i tak zalezy w jaim miescie czy miescinie... Ale 500 zl jest ok. W koncu caly zespol bierze 1500 za samo wesele, a ta kase sobie musza jeszcze podzielic miedzy siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,bo liczas np 2500 zl a zespol to musza dzielic na 5 a dj jest jeden i dla niego samego 500zl to duzo,patrzac oczywiscie na to jak kasuja sobie zespoly ja wychodze z zalozenia ze im wiecej ludzi tym wieksze koszta, ja mam zespol dwu osobowy za 1300zl za samo wesele a za popawiny dodatkowa chca 350zl ale na poprawiny bierzemy dj(nasz znajomy) ktory zabierze 200zl mieszkam w miescie liczacym ok 27 tys mieszkancow i ceny sa w granicach od 900-1700 w okolicach, a patrzac toche dalej, tzn jakies 60km od mojego miasta ceny juz zachaczaja o 3000zl !!!!!!!!!!! to jest bardzo duza roznica,a efekt moze byc podobny, wiec po co przeplkacac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile za dj a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy z jakiego regionu jestes i w jakim czasie robisz wesele. Z regóły w sezonie letnim dj bierze wieksza oplate. Nasz dj-wodzirej wzial 1800zl w sezonie letnim a poza bierze ok 1000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśmy dali za dj 750 zł ale to też zależy w jakim regionie polski ile biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za dj+wodzirej 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×