Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beciaa

Witam!Mam pytanie o pewien przesąd...

Polecane posty

Gość beciaa

Słyszeliście może o tym, że mężatka nie może być świadkiem na ślubie?? Ja ostatnio o tym usłyszałam, ale na większości ślubów, na jakich byłam to mężatki były świadkami...Więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka na wacie
E jakieś bajki , pierwsze słyszę. Słyszałam za to takie coś " kto dwa razy jest druhną , nigdy nie będzie panną młodą" , ale to też bzdury z dupy wyssane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaa
no cóż moja przyszła teściowa jest troche bardziej niz lekko "nawiedzona", chciałam tylko wiedzieć czy ktokolwiek oprócz niej o tym słyszał.a i tak do gadania nic nie ma bo to mój ślub, dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słyszę
przesądów związanych ze ślubem jest tyle ile włosów na głowie więc nie sposób słyszeć o wszystkich - o tym nie słyszałam( może to jakiś regionalny), na szczęscie bo na moim ślubie świadkami byli już poślubieni, w mojej rodzinie też o tym nikt nie słyszał i dobrze bo byłby jeszcze jeden problem dla babć i cioć, a dodam że ślub był w miesiącu bez "r", w oktawie Bożego Ciała (przy okazji ślubu dowiedziałam sie że w tym okresie nie robi sie wesel, że nie mozna tańczyć i takie tam podobne bzdury) grunt to sie nie przejmowac i robić swoje Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słyszę
a i co do uwagi kurtki na wacie to w drugiej parze było dziewczę które drużbowało trzeci raz i właśnia sama wychodzi niedługo za mąż wbrew przesadowi " kto 3 razy drużbuje ten nigdy nie ślubuje" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaa
tak myślałam, że to jakaś bzdura, jedynie chciałam się upewnić czy ktokolwiek o tym słyszał oprócz niej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa34
ja slyszalm, ze podobno mężatka/żonaty nie moga być świadkami, ale to pewnie bzdura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
ja słyszałem że nie mozna bić śmietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×