Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nestleee

czy przerwa w zwiazku moze pomoc ?

Polecane posty

Gość nestleee

o to chodzi ze nasz zwiazek ostatnio przechodzi potezny kryzys. nie jest to kryzys spowodowany tym ze nam juz nie zalezy tylko okolicznosciami zewnetrznymi. czuje ze tylko przerwa moze tu pomoc... tak jak kiedys on dawal mi siebie za duzo tak ja teraz za duzo dalam mu siebie. czuje ze mu zalezy, mi takze ale jestesmy zmeczeni cala ta sytuacja. czy przerwa moze cos pomoc? czy ktos z was byl w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbreeeeee
przerwa pomaga ale istotne jest co was łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestleee
lacza nas 2, 5 roku i wiele razem przeszlismy. kazdy kryzys maly zazegnalismy ale teraz dzieje sie bardzo zle:( wiem ze zalezy nam na nas ale duzo sie wydarzylo co spowodowalo jakby wypalenie wszelkich checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo istotne
co takiego sie wydarzylo , co spowodowalo wypalenie tych checi...... jeżeli coś o czym nie uda sie zapomnieć Tobie albo jemu, coś co bardzo zabolalo to przerwa da niewiele..... takie rzeczy zawsze wracają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokój
daj sobie spokój z przerwa w zwiazku, znam wiele par które tego próbowały i niestety wyszło na odwrót. To jest tak, ze mezczyźni inaczej rozumują, dla nich przerwa to woność, oni inaczej tego nie odbierają - tak ich psychika. najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, poważna rozmowa w chwili gdy nie ma biegu do pracy gdy nikt nie stoi nad głową. jeżeli mu zależy to porozmawia, jeżeli nie bedzie ciągnął temat "przerwa". poczytaj sobie troche artykułów na temat psychiki facetów, jest ich mnóstwo w necie, musisz myśleć tak jak oni zeby cos osiagnąć. mówi sie do nich prostymi słowami, zdaniami nie złożonymi, konkrety bez owijania w bawełne i bez domysłów 9nie domyśli sie nigdy) itd, to nie jest zada obraza facetów a jedynie znalezienie sposobu na porozumienie i nie męczącą rozmowę, która działa na nich jak płachta na byka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z przdmówcą
Znam gościa co ma przerwe od sierpnia, obraca już trzecią laske w czasie tej przerwy, a dziewczyna pewnie myśli że on w tym czasie zastanawia sie nad ich związkiem :) Jak facet chce z kimś być, to jest i rzadne przerwy mu nie w glowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgadzam sie z przedmowca
a z jakiego wojewodztwa jest ten ktos kto ma przerwe od sierpnia???? bo ja mam ze swoim taka wlsanie przerwe od tego miesiac ??? moze to on .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę ze tak pod warunkiem ze to przerwa od mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli,co czuje,czy przerwa Wam pomoże, napisz do mojej wróżki Sofii,jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli,co czuje,czy przerwa Wam pomoże, napisz do mojej wróżki Sofii,jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×