Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnnnn

ile zapłacic ksiedzu...i czy w ogóle?

Polecane posty

Gość nnnnnnnn

Witam,jak to jest jesli nie bierze sie slubu ani w parafii narzeczonej ani u narzeczonego,tylko w innym kosciele? Wiem,ze potzrebna jest licencja od ksiedza z parafii panny młodej.Pytanie-czy taka licencja jest płatna? Niby czemu mam płacic Ksiedzu za zgode?I tak bede bulic za ślub....czu ktos był w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w takiej sutyacji ale w obecnych czasach kosciol traktowany jest jak urzad a w kazdym urzedzie trzeba placic, zalezy to tez od ksiedza niektorzy beda krzywo patrzec jak nie zaplkacisz i nawet moga nie dac ci licencji a po co ryzykowac,??? dla mnie to totalna glutopa co ksieza robia ale zostawie to bez komentarza bo co za roznica czy jestem z tego czy innego kociolla , patrzac na miejscowosc, wanzne ze jestem chcrzescijanska i po co ta cala papierkowa robota ??? ale tak bywa wiec ja dalabym 50 zl nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka 23
a ja nic nie dalam i slub dostalam bez jaj nie bede kazdemy bylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnn
Lalka 23-a jak to załatwiałas?i co ksiadz nic nie mówił o kasie tak posrednio? I co od niego dostałas-zgode na papierze,jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kopa zasadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 godzina gratis
od ciebie zalezy on laski nie robi, nawet jak zachowuje sie tak jakby ja robil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek...
ja nie płaciłam za licencje, a dokładniej nie jest to licencja a zgoda i błogosławieństwo na slub w innym kościele. Może być z parafii Twojej albo narzeczonego obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna2665
popros o substytucje i spiszecie protokol w parafii w ktorej bierzecie slub, my dalismy za to 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×