Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo nie wiem

Przykładowe zasoby w sklepie spożywczym

Polecane posty

Gość pytam bo nie wiem

Muszę wykonać krótką analizę wybranego przeze mnie przedsiębiorstwa na zaliczenie z marketnigu. No i mam pytanie-czy ktoś z was się orientuje jakie mogą być przykładowe zasoby w małym, osiedlowym sklepie spożywczym?? Jak na razie napisałam: -3 lady chłodnicze -2 kasy fiskalne -4 sprzedawczynie Czy powinnam tutaj pisać coś jeszcze o zasobach kapitałowych?? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa
moze takie cos jak polki i regaly ?? jakies koszyki na cukierki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem
dzięki :) o tym nie pomyślałam :) tylko nie wiem co z tymi kapitałami...ach-najwyżej zaznaczę, że nie udzilono mi tych informacji :P No chyba, że ktoś jeszcze raczy co nieco dorzucić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie taki maly sklep nie jest w stanie pozwolic sobie na zatrudnienie 4 sprzedawczyń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pamiętać o realizacji chłodnictwa w sklepach. Osobiście polecam firmę DTSSERWIS, która sumiennie świadczy tego typu usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę firmę, mój znajomy korzystał z usług DTSSERWIS w kwestii założenia klimatyzacji u siebie w biurze, chwalił sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Zależy jakiej wielkości masz sklep. Ja prowadzę cukiernię na obrzeżach Warszawy. Już kilka lat, wszystkie witryny i sprzęt mamy od Bolarusa. Wszystko wygląda nadal jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×