Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość lolitka30
Witam ja mojej dzidzi dam naimie: jeśl to bendzie dziewczynka to: Michalina achłopczyk to: Błażej Symon Co wy sondzicie otych imionach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki-18
modne imiona dla dziewczyn jest Olivia,Klaudia,Berenika,Julia,marcelina modne imiona dla chlopcuw jest Bartek,Piotr,Pawel,Maciej,stas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelt
helzdebruzda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania;)
Najbardziej podoba mi się : dla dziewczynki Magda , Oraz julka , natalka,,, dla chłopczyka rafał , krzysio, jaśio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite wchodzac na przypadkowe strony z 2005 roku podawane sa takie same imiona jak teraz. Walkujemy te same imiona az do bolu pytajac o podanie orginalnych, ktore potem wyzywamy od roznych innych. Mysle, ze wyrobilam sobie jakis nawyk tych forum poniewaz myslalam, ze od kilku miesiecy nic sie nie zmienia, a tutaj okazuje sie, ze tak samo jest od lat. Mam nadzieje, ze ten nawyk mi minie poniewaz jestem idiotka piszac cokolwiek na tym czy innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Modne" imiona są najgorsze. Potem pełno Julek, Mai, Zuzi i innego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Modne" imiona sa najgorsze, ale poniewaz sa modne to musza byc tez piekne. Jak sa piekne to sa modne- takie jakies nienormalne myslenie. Najsmieszniejsze jest jak wlasnie twierdza, ze te modne musza byc piekne bo przeciez tysiacami sa nadawane. Jakby nikt jeszcze nie wpadl na to, ze sa "piekne" tylko przez jakos dekade i jak moda mija to nagle robia sie wiesniackie. Wydaje mi sie, ze robia sie wiesniackie poniewaz jest takie ich przesycenie. Przy 6-tej Zuzi w klasie normalna osoba jest gotowa wlosy sobie z glowy wyrywac. Na tym forum caly czas mowia o imionach oklepanych, ale podaj jakies inne, orginalne to rzucaja sie do gardla. Te same imiona sa modne od dobrychh kilku lat wiec jak ich nosiciele dorosna to Zuzie, Oliwie, Julie, Kubusie, Mateusze, Szymonki i Lenki bede obciachowe poniewaz bede oklepane az do bolu. A mowia, ze krzywde robisz dziecku nadajac orginalne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt Nijaki

W 2021 są modne imiona Zuzanna i Antoni.

Polecam apkę ,,BRAIAN", intuicyjna wyszukiwarka i można wybrać imię dla dziecka, oraz zobaczyć, jakie imiona były modne i rzadkie w danym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×