Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Si25

opuchniete nogi

Polecane posty

Nie mam juz siły. Pracuje przy komputerze 8 h, pozycja siedzaca. W paracy juz o godz 9-10 czuje że mam spuchnięte nogi. Nie puchną mi kostki a nogi pod kolanami i łydki. Czy ktoś tak ma? Jak sobie z tym poradzić? Jak jestem w domu nie mam takich problemów, ale w pracy codziennie mam spuchniete nogi. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie ma takiego problemu
chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskja
powinnas trzymac nogi w miare mozliwosci dosc wysoko,nie zakladaj nogi na noge bo to zatrzymuje krazenie a co za tym idzie,nogi puchna i sa nabrzmiale.Wstawaj czesto i pochodz po pokoju.Tez kiedys tak mialam ale okazalo sie,ze mam problemy z nerkami,mam nadzieje ze u Ciebie jest to tylko kwestia siedzacej pracy przy kompie.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
do saskja: mi tez puchna nogi i ogolnie mam klopoty z nerkami, jak Ty sobie poradzilas z napuchnietymi nozkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
wedlug mnie to moze byc poczatek zylakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskja
do kkkkkkkkkk;tak jak pisalam wyzej,staralam sie raczej wiecej chodzic niz siedziec,bo zauwazylam ze bedac w ruchu nogi mniej mi puchna.Poza tym,kupilam sobie do kompa nizsze siedzenie,taki nizszy fotel bujany a nie krzeslo:)Hm co jeszcze,wiadomo ze przy problemach z nerkami trzeba uzywac jak najmniej soli,czyli czipsy,chrupki i konserwy out...mi to nie przeszkadza bo akurat bez soli moge zyc:)Aha,no i obcasy......kazda kobietka lubi je nosic(no prawie)ale ja musialam zrezygnowac z takich 7 cm na rzecz takich3- 4 cmm:)mozna sie przyzwyczaic i je polubic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nózki puchna ze zgledu na ucisk żył w udach , jednak siedząc i pracujac uciskasz te okolice , krek ma zwolniony obieg i stąd to uczucie . Miałem kiedys znajomego , który był kierowcą , również cierpiał na taki problem . Przydałby Ci sie w pracy podnózek , taki niewielki ,zeby nie uciskac ud tuz pod kolanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, mi też sie wydaje ze to ucisk i dlatego puchna mi nogi, staram sie duzo chodzić ale nie pomaga:( ide dziś do lekarza zobacze co mi powie, wczesniej brałam leki na krażenie ale nie pomagały, kremy i maści tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo często spuchnięte
nogi. przyczyną są chore nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam chorych nerek, wiec nie wiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę to czeste zjewisko szczegolnie i pracowników biurowych oraz kierowców :) mam kontakt z ludzmi słucham i wyciągam wnioski , sprzedaje nie tylko perfumy ale tez wyroby firmy Gama , większość kasjerek , księgowych , kierowców zawodowych ma problemy z puchnięciem nóg i zylakami :/ idz do lekarza , zrób badania , ale myslę ,ze to od siedzacej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabia - pracuje w biurze juz 4 rok i mam to od roku, byłm wczesniej i dostałam tabletki, ide dzis i wezme skierowanie na badania, mi tez sie wydaje ze od siedzenia, staram sie chodzić ale nie pomaga, nie ma juz sił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ... tak to wyglada , niestety , czasem nie chce sie wierzyc ,ze w gronie tak młodych osób sa juz problemy z zylakami , puchnięciem nóg , bólem kręgosłupa .... znam to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza, dostałam tabletki i wsio:( kazała dużo chodzić,mam nadzieje ze pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kazał zdjąc spodnie, obmacała :)mi nogi i mówi ze bardzo mało opuchnięte, a ja jej że ledwo chodze bo mnie bola, myslałam ze da mi skierowanie na badania, ale sie przeliczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na co liczyć, ja znam swja lekarke:) nie jest zła kobieta tylko ma swoje racje, eh zobaczym jak te leki podziałają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki ,zeby pomoglo ale naprawde postaraj sie zorganizowac sobie taki podnóżek , żeby gdy siadasz całe uda nie opierały sie na siedzisku fotela :) Sprzedawałem kiedys takie siedziska z łuska gryki dla kierowców , chwalili sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz masz chyba raccje zalezy jak siedze zazwyczja czuje uciks na udach i wtedy jest gorzej:(podnóżek nie wchodzi w gre tam gdzie pracuje ale zawsze moge sobie fotel zniżyć i nie dotykać udami siedzenia:) dzięki a te podnóżki to w jakich cenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już teraz :) nie wspołpracuję z tą firma :/ wtedy to były wyroby z gorczycy , za szybko traca własciwości lecznicze. Mam gdzieś w ofercie minisiedzisko takie do połozenia na fotel z łuską gryki ale to prosiłbym o maila bo musze znaleśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij fotke tego cuda i coś o tym cudzie:) sol_6@o2.pl z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo nogi w
góre i bez obcasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaKruczka
A czy wypadają Ci włosy albo czujesz, że masz zimne ręcę albo nogi, przyyłaś ostatnio? Bo ja też mam często opuchnięte nogi, wyglądają jak kołki, nie mam w ogóle widocznych kostek. Też cho\dziłam do lekarza często, nie dawałam za wygraną i co się okazało, że mam niedoczynność tarczycy. Oczywiście nie móiwę że ty masz ale czy masz te dolegliwosci, ktore wyzej nap[isalam?jesli tak idz po skierowanie na badanie hormnów tazcycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jak Wy
coz moge napisac...tez tom mam i bardzo sie tego wstydze i nie wiem co z tym robic!!zawsze nosze tylko dlugie spodnie i spudnice!:(jak wjecie nie zyje sie z tym latwo!ale tez mam problemy z nerkami!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiraasa
No to raczej standardowy ból nóg z przepracowania. Staraj sie przechadzać po korytarzu w pracy. Wieczorem zimny prysznic na łydki i jakiś dobry długi masaż. A na koniec smaruj nogi żelem galvenox soft. Ma taki skład, że nie tylko pomoże Ci na ból ale także poprawi wygląd nóg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś tak opuchnięte nogi, że lekarz jak mnie zobaczył aż się przestraszył. Miałam zastój limfatyczny. Leki oraz seria zabiegów drenażu limfatycznego od razu mi pomogły. Poczytajcie sobie o drenażu http://maxstar.pl/leczenie-obrzeku-limfatycznego.html bo zdarza się, że opuchlizna to nie żarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić fantastyczną kurację dla zmęczonych nóg z serii Mama Care Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThatWouldDo
też miałam tę kurację z Mama Care. Wspaniała rzecz na moje beznadziejnie bolące nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×