Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Si25

opuchniete nogi

Polecane posty

Gość gość
w domu poloz sie na plechach i podnies nogo do gory ,oprzyj o sciane czy coa innego i kostka lodu dotykaj na moment ud ,lydek itd rob tak codziennie gdy dzien byl ciezki,to pobudzi kraxenie i omina Cie zylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca siedząca niestety nie wpływa dobrze na nogi. Ja mam podobny problem, dlatego kupiłam sobie w sklepie medycznym http://www.cezmed.com.pl/ specjalne rastopy i pończochy uciskowe, które trochę zmniejszaja te obrzęki. Widzę róznicę, jest na pewno lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą do tego żeby nogi nie bolały są dobre buty.... ja niemoge chodzić w bocasach ale ostatnio całkiem przez przypadek odkryłam byty z firmy Gamis. Bardzo modne i wygodne. Nogi nawet w wysokim słupku mnie nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJulia
Wypróbuj kurację do zmęczonych nóg z Mama Care Efektima. Mi życie uratowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w służbie zdrowia jestem pielęgniarką i wiem jak nogi moga boleć po całym dyżurze. Ostatnio wymieniłam swoje stare klapeczki na klapki z tego sklepu http://szenogdynia.pl/. Sklep typowo z obuwiem medycznym i nie tylko. Nogi odpoczywają nawet po 48 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaW12
Ja od jakiegoś czasu podczas pracy w biurze używam specjalnego podnóżka ergonomicznego. Nigdy nie wolno dopuścić do sytuacji, gdy po 8h pracy zaczynają boleć Cię nogi. Tego typu podnóżki zabezpieczają i minimalizują ryzyko zimnych stóp, bólu nóg czy nawet żylaków. Spróbujcie: https://ergopoint.com.pl/podnozek-ergonomiczny-ruchomy-glide-s-ergosafe-30483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graptera

uwielbiam swoją pracę, ale przez to, że dużo siędzę, to czasem wieczorem strasznie szarpią mnie nogi i są opuchnięte. mąż jest fizjoterapeutą i stara mi się pomagać, ale to słabe krążenie sprawia, że mam takie stany. od miesiąca łykam tabletki maxi3vena, które przynoszą dużą ulgę. na pewno nogi mnie już tak nie szarpią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Jakie duże są opakowania i kiedy po maxi3venie odczułaś rzeczywistą i wyraźną poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Mam dokładnie tak samo, 8 h w pracy przy biurku i nogi to odczuwaja, ale jak się da staraj się co godzinę dwie trochę pochodzić, chociaż przez kilka godzin albo chociaż masować nogi, u mnie nie zawsze się da i wtedy ratują mnie tabletki maxi3vena, jedyne daje mi ule i nogi po nich nie są spuchnięte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grotta1

Mam  pracę stojącą i poszukiwałam tabletek, które pomogą mi wytrzymać w pracy 8-9h bez nadmiernego bólu  i opuchnięcia , bo nogi miałam niemal każdego dnia opuchnięte , mrowiły mnie też bardzo. Jest spora poprawa, prawie wszystkie objawy ustąpiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszsza

A mi puchną od długiego siedzenia czy w pracy za biurkiem czy w długiej podróży, mam opuchniętę kostki i stopy łącznie z palcami :) Biorę te kapsułki maxi 3vena już ponad miesiąc i na prawdę jest poprawa. Nawet po podróży mi nie spuchły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszka

A po jakim czasie zażywania maxi3veny zauważyłaś poprawę? Czy miałaś tez takie dziwne uczucie ciężkości nóg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkak

Tez miałam podobny problem dopóki nie zaczęłam brać maxi3veny, mam prace siedząca tak jak Ty i czasem już nie mogłam wytarzymac, nogi tak dawały się we znaki, teraz jest dużo lepiej, jak dołożyłam do tego jeszcze chłodne okłady i masaże to praktycznie pozbyłam się problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja próbuje różnych metod i dopiero połączenie ruchu, maxi3veny i masaży pomogło, długo się męczyłam z opuchniętymi, ciężkimi nogami i dopiero jak wzięłam się za to porządnie to zauważyłam rezultaty i nogi przestały puchnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest też tak że to się dzieje od problemów z nerkami? Sprawdzałaś czy wszystko w porządku? Przestań solić potrawy plus odstaw kawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja

Kapsułki maxivena bardzo pomagają bo ja od kiedy biorę je systematycznie lepiej sie czuję, nie mam w nogach tej ciężkości a i opuchnięcie mi minęło. Efekt dobry i mam nadzieję, że będzie już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×