Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puszynka

Pytanie do młodych małżenstw

Polecane posty

Mona a dla mnie błogosławianstwo to mimo wszystko tylko symbol nic wiecej, ja wem ze moi rodzice zycza mi wszystkiego naj blogoslawia nasz zwiazek.. ale nie potrzebujedo tego kamery, gosci, druchny z wierszykiem itp... nie lubie pokazówy!!!! po pierwsze w domu w którym sie wychowalam, mieszkaja obcy ludzie bo sprzedalismy w tym roku....:) wiec i tak z niego nie wyjde:) po drugie, to co za roznica z ktorego domu do fryzjera pojade ???????? i czemu ma mi towarzyszyc kamera ????? kamera sobie pod kosciół przyjedzie i tam ma czekac, bo na błogosławienstwo nie bardzo chce - to osobistuy moment... po co kamera u fryzjera - zeby pokazac jak w walkach pod suszarka siedze ???? daruje gosciom takich widoków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz cie rozumiem ja z moimi rodzicami nadal mieszkam w tym samym domu w ktorym spedzilam cale zycie i z niego chce isc do slubu,ale jezeli u ciebie jest to fizycznie nie mzolwie wystarczylo powiedziec a co do fryzjera to wyb acz ale sama tak powiedzialas, ja tez oszczedze takiego widoku gosciom, bede gotowa ubrana juz wychodzila z domu a nie jak lece do fryzjera-ja cie tak zrozumaialm:) no wiesz jak sie wychodziz domu po blogoslawienstwie to przewaznie ten moment jest kreconyale pewnie nie u ciebie-nie obraz sie ale widze ze rezygnujesz z krecenia wszystkich waznymch badz mniej waznych momentow-z blogoslawienstwa, wychodzenia z domu, tylko nie mow ze nie bedziesz krecila w kosciele-oby nie daglezja to naprawde kwestia podejscia, gustu, w czym my akurat sioe nie zgadzamy ja ci powiem tak-bede miala zdjecia z z wizytu u fryzjera i u kosmetyczki, ale to beda moje amatorskie zdjecia aby zobaczyc jak w nich wygladam, widzialam albumy slubne w ktorych bylo to zawarte ale ja nie bgede taego miala te zdjecia sa tylko dla mnie, do zaspokojenia mojej ciekawosci szczerze kazdy moment bym sfotografowalam,, bo chce miec wszystko uwiecznione,ale ty najwidoczniej nie i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona ja bede miec zdjecia !!! ok 300 z wesela i koscioła plus plener moze nawet 3 plenery... zobacze... wiem ze mamy rozne gusty, i dlatego lubie sobie z tobą popisac, bo to co ty uwazasz za fajne i potrzebne ja uwazam za tandetne i odwrotnie :) ja bym miała pewnie kamere w domu itd ale po co pokazywac blok, mieszkanie w bloku itd... wczesniej miałam dom z bardzo ładnym ogrodem :) i tam kamera miałaby sens... po co mam pokazywac wyjscie z bloku, po co mam robic szum, zebysie na mnie ludzie gapili na osiedlu ? nie ejstem do tego przyzwyczajona i tyle... zreszta to mieszkanie jest przeznaczone do remontu, rodzice mieszkają do czasu aż wybuduja drugi dom, wiec naprawde nie jest tam ładnie... moze ktos nie przywiazuje uwagido tego jak ma w domu, ale ja tak a pozatym mieszkanie jest ciasne i ciezko sie bedzie tam pomiescic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktyczne- my w domu mielismy remont 2 latka temu, wszystko jest odstawione wiec nie mam powodow zeby nie krecic w domu, a caly blok(tez mieszkam w bloku) byl niedawno malowany i wyglada bardzo ladnie-wiec kolejny argument zeby krecic jak wychodzimy z domu nie mieszkam na osiedlu, jest to poprostu blok stojacy w miescie, prawie w centrum, nie ma na niej zbyt duzego ruchu wiec jest ok chodnik jest trcohe koslawy ale co tam,chodnika nikt nie bedzie krecil przeciez z tymi fotkami t zle mnie zrozumialas, a nie mam teraz czasu zeby na ten temat pogadac, nmoze innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja mam pytanko po co ci 3 plenery??? i jakie to plenery beda???? nie za duzo troche zdarzycie rje odskoczyc na weselu ja mam 2 ale licze ze jeden w ciuchach normalnych a jeden w slubnym z dnia slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona nie wiem ile plenerow dokladnie,mi zalezy na zdjeciach nie na filmie,, wiec chce miec ladne fotki... W dniu wesela chce miec ok 15 zdjec plenerowych - juz sobie wybrałam miejsce, jest niedaleko miejsca wesela - bedzie to park i stadnina... druga czesc pleneru bede miec po weselu i chce miec na krakowskim rynku - zdjecia czarnoibiałe - ul. anonicza i wawel... do tego ogród botaniczny... potem chce miec nad jeziorem albo nad morzem - i tu juz fotografem bedzie moj tato, który robi przepiekne zdjecia, mimo ze nie jest zawodowcem... i on zrobi mi mnostwo zdjec ... :) chce miec plener w gorach, w krakowie i nad morzem lub jeziorem :) zobaczymy co z tego wyjdzie... szkoda ze wndniu slubu nie bede miec czasu zrobic wiekszej ilosci zdjec :( napewno nie chce studio ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×