Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strapiona

pekniete naczynka

Polecane posty

Gość dIROSEAL
CZY KTOS UZYWAL DLUZEJ NIZ 3 MIESIcy i zauwazyl poprawe???piszcie plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
tak, uzywam juz ok 10 m-cy. Zauważyłam, że skóra mniej reaguje, jest ładniejsza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka
a czy mozna stosowac diroseal jak sie jest w ciazy??? Bo ja mam cala czerwona twarz po solariu bylam w szpitalu odpadla mi skora no ale pozostaly rozszerzone naczynka wczoraj wlasnie kupilam diroseal i dzisiaj uzylam go 1 raz boje sie tylko ze moze on zaszkodzic dziecku prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkooola
oo ->zielono mi!jak sie ciesze ze napisalas,kiedys juz chyba zalozylas topik o dirosealu ale tam sie nie odzywalas:) Moglabys mi powiedziec po jakim czasie zauwazylam poprawe,acha i czy Ty masz popekane naczynka>>bo w moim przypadku jeszcze jest tak ze naczynek za bardzo nie widac,tylko mam zaczerwineione policzki i wypieki zazwyczaj wieczorem ale bywa ze sa bardzo intensywne.Napisz mi jeszcze czy naczynka uszczelnily sie,jak reaguja na zmiane temperatury,ja stosuje nie cale 2 tyg cala moja nadzieja w dirosealu:):)Pozdrawiam:) i prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkooola
i jeszcz Zielona napisz czy stosowalas raz dziennie czy moze 2 jak gdzies nie wychodzilas,bralas jakies witaminy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie pisze
chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallala upaiupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mni epękaja, co używac ten
drogi doseee cos tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Nie znam leku ale wiem, że kremy Flosleku z serii naczynkowej są dobre jakościowo i pomagają, może warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
maseczka z fos- leku super na naczynka używać kremu z witaminą K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofistka
Ja mam inny sposob - sok z aloesu, sok z cytryny plus krem Pharmaceris, active-capilaril. Pomaga, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, dobrym pomysłem jest wypróbowanie dermokosmetyków, na bazie ziół, zero silikonów, parabenów, slsów, pomagają na popękane naczynka krwionośne, ponadto jeśli któraś z Was ma wrażliwą skórę, skłonną do alergii to ta linia jest dla Was, wypróbujcie sobie, podsyłam link: ( kosmetyki z linii ATW beauty lab): https://pl910659.atw.com.pl/shop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja kupiłam suplement na naczynka red off system. Ma w składzie wyciąg z winogron, rutynę i wit c. Stosuje systematycznie i pierwsze co zauważyłam to mniej mi puchną nogi po całym dniu pracy, uczucie ciężkości tez się zmniejszyło. Jeżeli chodzi o twarz to wieczorami moja skóra była zawsze zaczerwieniona ze zmęczenia, ale teraz już taka się nie robi. Popękane naczynka łatwiej mi już zakryć makijażem z czego wniosek, że faktycznie się rozjaśniają- tak jak zapewnia producent. Stosuje 3 opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_pajączków
użerałam się z zaczerwieniami na twarzy i koleżanka mi podpowiedziała krem niverosin... dziewczyny nie zniechęcajcie się potrzeba trochę czasu i systematyczności w stosowaniu, żeby były efekty:) ja z uporem maniaka stosuje krem niverosin i jest widoczna poprawa:) koloryt buźki równomierny, nie wywala mi czerwonych placków na twarzy nawet, kiedy wieje czy słoneczko poświeci :) godny polecenia jest i cenowo tez przystepnie - szczegolnie w aptekach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MahOnka0
Na pękające naczynka dobre są zabiegi, które pozwolą na szybką regenerację skóry + odżywienie. Harmony XL to maszyna, który silnie uszczelnia naczynka i powoduje, że są mniej widoczne. O niej przeczytacie tu - https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-harmony-xl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi1987
Bardzo ciekawą opcją są zabiegi urządzeniem Ellipse. Można je wykonać w Vici Clinic w Krakowie. Wskazań jest wiele - naczynka na twarzy, na nogach, usuwanie przebarwień czy leczenie trądziku. Już po 2-3 zabiegach można zobaczyć trwałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też słyszałam dużo dobrego o tym zabiegu na zamykanie naczynek laserem Harmony XL. Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Zastanawiam się, czy go nie kupić dla swojej mamy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg harmony xl jest super - szybki i bezbolesny, fajny dla wrazliwej skory wiec sie nie ma co bac :D mysle ze mama bedzie zadowolona. Ja tez mialam mieszane odczucia itd ale jak zobaczylam potem swoja rozjasniona twarz to oszalalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×