Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZwykłyCzłowiek

Proszę, pomódlcie się

Polecane posty

Gość powiem
Trzymaj sie tatusku!!!!Wszystko bedzie w porzadku!!!Pokaz zonie ilu ludzi trzyma za nia kciuki i zyczy jej i waszym dzieciakom szczescia.To doda jej otuchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotkaa
Tez mialam niezbyt ciekawa ciaze z corka, ale wszystko ulozylo sie pozytywnie. Tez wam zycze szczesliwego rozwiazania. Ucalujcie swoje dwa maluszki ktore napewno beda zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykly (niezwykły) czlowieku!!!! Czytaj moja stopke i cały czas nie wątp!!!!! A ja modle sie i trzymam kciuki z całego , mojego serducha!! :) Pozdrawaim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za was kciuki i oczywiście pomodle się za was.Zobaczycie że wszystko będzie w porządku.Ja też niedawno urodziłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem całym sercem z maleństwami❤️ i z Wami - rodzicami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiunia
na szczęście pojawił się pierwszy topic w którym nie żadnych głupich dogadywań ....jestm z wami bo wiem co to znaczy starac się o dziecko my próbowaliśmy 3 lata w tym 2 poronienia !! ...było ciężko ale maluch ma dzić rok i 3 miesiące i jest cudowny...uda się wam jestem z wami myslami !!! a ty zwykły człowieku nie siedz przy kompie tylko lec do zony podtrzymywac ją na duchu :) ........ będzie dobrze :) napisz co tam słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech
bedzie ok :-) jak juz wyzej napisano - wiara czyni cuda - pozdrawuam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka25
"Nie troszczcie się o nic ale we wszystkim w modlitwie i blaganiach z dziekczynieniem powierzcie prosby wasze Bogu. A pokoj Bozy ktory przewyzsza wszelki rozum strzec bedzie serc waszych i mysli waszych w Chrystusie Jezusie." list do Filipian 4, 6-7 ja i moja rodzina bedziemy modlic sie o was bedzie dobrze bo Bog slyszy nasze modlitwy i On jest dobrym Bogiem ufajcie Mu. dla mnie pocieszeniem w kazdej sytuacji jest Biblia tam znajdzesz spokoj jakiego nigdzie indziej nie ma.WIARA CZYNI CUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pomodlę się dziś za Ciebie, Twoją żonę i Wasze maleństwa!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalmacja
Pomodlę się dziś za Was z moją półroczna córcią. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę pozwolić, żeby wypowiedź żłoba powyżej była ostatnia... Olać go. Pomodlę się z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomodle sie oczywiscie za zycie i zdrowie dla Twojej rodziny i o psychiczne uzdrowienie dla niektorych tutaj debili. jestem z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORA TOPIKU
CHCIALABYMCIE USWIADOMIC ZE TAKIE KOMENTARZE NA FORUMTO CODZIENNOSCI NAJLEPSZA RECEPTA JEST IGNOROWANIE TEGO- INNEJ METODY NIE MA -MAM TYLKO NADZIEJE ZE TE OSOBY ZA PARE LAT ZAPRAGNA ZALOZYC RODZINY A ZA TAKIE KOMENTARZE BOG SPRAWI ZE BEDA ALBOIMPOTENTAMI,ALBO BEZPLODNYMI LASKAMI, MODLILAM SIE WCZORAJ ZA TWOJA RODZINE,DZIS TEZ TO ZROBIE ,I NIE WDAWAJCIE SIE W DYSKUSJE , TO JEDYNA RECEPTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez dzieci to najpiekniejsze istoty jakie daje nam bog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, strasznie Ci wspolczuje... Wiem jak to jest stracic upragnione dziecko...a co dopiero dwoje...Teraz trzeba sie modlic o sile dla Was... jak ja poronilam mama mi powiedziala takie zdanie \"WIESZ, TERAZ BEDZIESZ MIALA W NIEBIE OREDOWNIKA\"... mnie ta swiadomosc pomogla... trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykłyczłowieku to ty czy ktos znow sobie jaja robi?ja mocno wierze, ze sie Wam jescze uda!!!!!!!!!!Wasza miłosc napweno wszystko rpzetrwa i wasze dzieci beda zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka, nie wierz w ani jedno słowo tego podszywacza... jak można zeszmacić sie do takiego stopnia??? tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZwykłyCzłowiek
:-( dziękuję wszystkim mi przychylnym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikneła ta wypowiedz !to znaczy, ze oni dalej walcza!!!!!!!a mi iim w tym pomagamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nadla modlę bo wieze ze to nie prawda...nie ma juz tej wypowiedzi ze sie nie udalo, to jak w koncu?? trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nędzna imitacjo ZwykłegoCzłowieka najlepszym dowodem na to, że ściemniasz jest usuniecie twoich wypowiedzi tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! ja bylam w podobnej sytuacji, moja ciaza byla zagrozona, wisialo nade mna widmo zabiegu w szpitalu :( przez te dwa tygodnie do kolejnej wizyty odmawialam 1 dzieiatke rozanca i bardzo mi to pomoglo, wyciszylam sie wewnetrzynie a i okazalo sie zw szystko przebiega juz ksiazowo :) pomodle sie i w Waszej intencji :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
już sie pomodliłam i mam nadzieję że Najwyższy wysluchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra, oby...grrrrrrr az mnie krew zalewa i bede klac jak szewc zaraz chyba....jacy glupcy zyja na swiecie......ehhhhhhh do autora: zarezerwuj nicka i informuj nas czasem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oportunisto, jakbyś się czuł gdybyś zaraz mial stracić coś co jest dla ciebie bardzo ważne ? Jeśli nie dziecko, to może pracę, mieszkanie, samochód ??? A osoba do której się zwracasz z prośbą o pomoc lub choćby z prosbą o wysłuchanie mówi ci \"MAM CIĘ W DUPIE\" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dalmacji : oczywiście to nie Ciebie nazwałam żłobem! Wcześniej po prostu na \"twoim\" miejscu widniała wypowiedź pomarańczowego psychola z kompleksami... Chwała, że choć część takich pseudowpisów znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×