Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Atrakcyjny_Kazimierz_

wybaczyć czy nie...

Polecane posty

Atrakcyjny a Ty wobec niej jesteś szczery i uczciwy? Trudno mi uwierzyć, iz dorosły mężczyzna sam bez \"grzechu\" pyta przypadkowych ludzi w świecie wirtualnym o opinię. Chyba zdajesz sobie sprawę że tu jest bardzo dużo dzieci więc co oni mogą wiedzieć o zyciu? Tu nie znajdziesz ani recepty ani złotego środka gdyż Ty sam wiesz najlepiej jak jest... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie
wszystko rozbija sie o dzieci,o malzenstwo jako instytucje.bo w narzeczenstiwe zawsze pierscionkiem mozna rzucic w twarz i isc dalej,ale malzenstwo to juz cos powaznego....hmmm ja mysle ze tezeba przede wszytskim porozmawiac ze soba,nie dzialac pochopnie ze wzgledu na dzieci wlasnie.ale napisz cos wiecej o tym romansie,co tak naprawde wiesz??moze to byl tylko flirt na necie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa tam tak tylko musiałem się komuś o tym wygadać bo siedzi to we mnie i szlag mnie trafia nie wiem jak to załatwię jakie będą konsekwencje itd. natomiast jedno jest pewne : pomimo że nigdy nie mówi się nigdy ja powiem że już nigdy jej nie zaufam..END TEMATA dzięki wszystkim którzy wzięli udział w rozmowie trochę mi pomogliście tym że mnie wysłuchaliście DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw rozmowa... potem postanowicie razem co dalej... ja jestem za wybaczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada zdradzie nierówna. Zależy to nie tylko od kochanków (Twoja żona i on), ale także od partnerów (żona i Ty). Na pewno podejmowanie pochopnych decyzji nie jest wskazane. Ważne są powody i to, jak sobie ufacie, jak bliscy sobie jesteście. I jak bardzo Wam na sobie zależy. Czy więcej Was łączy czy dzieli? I co jest ważniejsze, silniejsze? Wiele można wybaczyć, wiele można zapomnieć. Czy wszystko? Na pewno nie. Ważne jest jaką Ty bądź Wy podejmiecie decyzję i czy będziecie konsekwentni. Jednego rozwiązania nie ma, a życie pisze różne scenariusze. Była na ten temat bardzo obszerna dyskusja. Może pomoże Tobie w podjęciu działań i decyzji. http://kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=233 Trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie
ty atrakcyjny kazimierz gdzie uciekasz?powiedz lepiej cos wiecej o tym calm romansie,bo moze tylko ci sie wydaje ze twoja zona miala romans?korespondecja nie swiadczy o tym czy ktos poszedl z kims do lozka czy nie.tzn zalezy jakie tresci sa w niej zawarte.czekamy na ciag dalszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie ----> a Ty zabawisz się w prokuratora dopoiero po zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOWODY SĄ NIEZBITE rozmowa z jej koleżanką na tlenie wprost się tym chwaliła że \"było lizanko i te sprawy\" tfuuu... nie mogę....było to po tym jak ufając jej pozwoliłem jej iść na imprezę do pewnego klubu i ponadto wiem z pewnego źródła że nie byly to przechwałki przed koleżanką niestety w rozmowie z nią nie mogę się powolac na to \"źródło\" poprostu nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie
jak_jedwab ---->nie ale po pprostu moglo byc tak,ze zona mila tylko flirt przez neta lub cos w tym stylu,wiesz w korespondencji moglo znajdowac sie cos co dalo do myslenia,ale co niekoniczenie oznaczalo zdrade.rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie
aha no to to zmienia postac rzeczy.hmmm ale moze to bylo jednorazowe?tzn wiem ze tak czy tak boli ale wiesz moze za duzo wypila?nie chce tutaj nikogo usprawiedliwiac bo pijanstwo to zadna wymowka,ale...nie wiem.powinienes z nia pogadac,i wlasnie-jak jej powiesz ze wiesz?ze niby skad?nie mozesz sie przyznac do szperania w jej rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja rozumiem, jednak nie moge pojąć dlaczego domagasz się o szczególy i to w najwiekszej ilości skoro Kazio zadał konkretne pytanie w topiku... Dlaczego ma ujawniać wszem i wobec . Zadal pytanie więc ustosunkuj się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazimierzu... to jeszcze nie jest niezbity dowód :O co powiesz na kasete z igraszkami męża z jego kochanką? to jest niezbity dowód...niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawiłam się tym współczuciem w takiej sytuacji przez Twoich znajomych. Gdyby wspólczuli to by Ci nic nie powiedzieli bynajmniej mi sie tak wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie
jak jedwab----->nie domagam sie nie wiadomo jakich szczegolow.po prostu czasami lepiej cos doradzic jak sie wie wiecej,no nie?np teraz juz wiemy ze ktos to widzial itd.a iec to na pewno prawda.rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uitrnrny
[Nie mam nic do powiedzenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i krwi
Kazimierzu, prosta rada - NIE WYBACZAJ! jak widac twoja luba nawet nie zaluje swego czynu. Kopnij ja w dupe i niech sobie sama radzi. Niewazne czy po alkoholu zdradzila czy w pelni zmyslow, jest kurwą i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i krwi
morda pomaranczowa ruro barbaszana. spie rdalaj bawic sie celami wspominajac czasy z dziecinstwa zydomasonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×