Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Podobno nie ma ;) Ale to nie są moje słowa :p A co chciałeś Wawel zwiedzać nocą czy smoka zobaczyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się :D A kto zaopiekuje się twoim \"apartamentem\"? ;) chyba strach go tak samego zostawić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ?? No i?? Co dalej;)?? Chciałam się przyłączyć do waszej rozmowy,ale nie chciałam przeszkadzać:) Bo akurat było o spotkaniu w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak myślę :D Pewno, teraz muszę zmykać, ale jeszcze umówimy się co do ewentualnego Twojego przyjazu :) PA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona__ no to pa ja jestem za jesli ty nie masz nic przeciwko :) Witam myszka no bylo trzeba sie przylanczac ciesze sie ze sie w koncu odezwalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno w koncu blizniak jestem :) a jak mam okazje to jasne ze lubie sie przejechac :P w koncu jak bede stary i niedomagajacy to przynajmniej bede mial ladne wspomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..bardzo dobrze kombinujesz z tymi wspomnieniami:) Mozesz odwiedzić w drodze do Krakowa i mnie;) Dlatego ,ze chyba całkiem niedaleko mieszkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos chyba pisałeś ze mieszkasz niedaleko Szczecina,tak;)? Mogłam się pomylić,wiesz cały dzień śledzę Kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokieruję Cię w odpowiednim czasie;) Ja mam troszke ponad 100 km do szczecina,to niedaleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam ,że po drodze będziesz miał do mnie jak będziesz leciał na Kraków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja bardzo popularna jestem w mojej miejscowości..;) zaraz by się jakies kolejki po autografy ustawiły i co??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×