Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Za granica duzo pracy, zycie w strasznym pedzie, ale odczuwam znaczna roznice kiedy porownuje to z moja praca w Polsce. Fajnie jest choc bywa ciezko i bardzo stresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 53 lata i na tyle sie czuje i jest mi z tym dobrze:) i podczyyuje was sobie w białe noce.... dziś mam skrócony wymiar kar...pracy -znaczy się:D - i jestem w domu i mam sprzatać(buueee!) bo przyjdzie się wyżalać przyjaciółka,którą po 21 latach małżeństwa mąż poinforował,że ma od..3 lat! ma inną :( a mnie sie sprzątać nie chce, piję piwko (tylko żywiec albo heineken) i pozdrtawiam - zgredka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówki - ale jestem bez śniadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce pracowalam jako sekretarka w firmie zajmujacej sie sprzedaza oprogramowania do rurociagow i za to, ze mialam cale biuro na swojej glowie dostawalam 800zl... Tu zajelam sie nieruchomosciami i...odkrylam w koncu co mnie interesuje i ze praca, ktora wykonuje jest cos warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno da daj se na luz :) rozerwij sie troszke a nie w domu siedzisz i pijesz a mezem sie nie przejmuj :) wyskocz se na miasto a w domku sie samo posprzata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak (zawsze zuywam tego przykladu) - powiedzmy, ze w polsce zarabiam 1000 i tam tez zarabiam 1000. Roznica polega na tym, ze zeby w Polsce kupic sobie butelke najlepszych perfum musze wydac jedna trzecia swojej pensji (ok. 300 zl). Tu gdzie jestem wydaje na nie 30 (!). W Polsce tydzien jedzenia dla 2 osob to gdzies 200 zl, tu - 20. Wnioski nasuwaja sie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa...no to daje se luzik :D powodzenia na dzionek niedługi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) jesteście jeszcze ? czy spóźniłam się? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutka :) jak to przedpołudnie;) Ale dobrze, że jest cafe:D Co porabiacie teraz? W pracy jesteście czy w domku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, rybkami w rzece? ;) Przynajmniej nie musisz im wody zmieniać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedpoludnie, bo u mnie jest 11.30 (godzina do tylu) I fakt - dobrze, ze jest caffe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle w domku i jak zwykle słodkie lenistwo :D Ehh, uwielbiam takie życie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, codziennie sobie obiecuję, że jutro wezmę się za naukę, bo już troszkę mi się nazbierało materiału:O I tak codziennie powtarzam sobie, że jutro.. :D Ty chyba wiesz coś na ten temat;) Wiesz jak to jest, gdy człowieka prześladuje leń:p Tobie nawet nie chce się opatentować wynalazku, dzięki któremu byłbyś milionerem;P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×