Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Bo jak Pewno wyrywasz kilka laseczek na raz i nie masz dla nas czasu to co...co mamy robic..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn Informatyka Nie chcę podwyżki, po co trzynastki, To wszystko tylko szczęścia namiastki. A szczęście dla mnie - to praca szczera: Dwanaście godzin przy komputerach. Nie wzbraniaj, Ojcze! Precz z oczu Matko! Nie dla mnie żona i dzieci stadko. Jeść, spać, dorastac - Ja pragnę w biurze I umrzeć - z dłońmi na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewidomy myje naczynia.Zaczyna ob szklanek,talerzy,w końcu myje tarkę.Myje ,myje ,nagle odkłada i mówi; Kurde...jeszcze w życiu takich głupot nie czytałem! Dzien Kobiet, jeden z podwladnych przynosi swojemu kierownikowi (mezczyznie) piekny bukiet. - Co pan, przeciez to Dzien Kobiet. -Wiem, wiem. Ale pomyslalem, ze przyniose, bo z pana taka k.... Żona do męża: - co tak chodzisz tam i z powrotem?? - seksu mi sie chce. - no to chodź! - no to kurwa chodze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę....hmmm...ja może wezmę sok porzeczkowy... Pewno! masz kasę? dzis ty stawiasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze moim mili i niemili:D Na mnie czas... Miłej nocki życzę MAriolka👄 dobranoc!! Forum nie rozwalcie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×