Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

aaaaa wiec to dziala w ten sposob, ze jeden ciagnie za jezyk, a reszta w skupieniu czyta??? hahahahaha :) Czuje sie teraz jak w ciemnym pokoju, w dniu urodzin - nie wiem ile osob wyskoczy z katow z okrzykiem \"NIESPODZIANKA\"!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESPODZIANKA;)!! Cześć Tulipanka... Nas się nie obawiaj...:D Czasami wieczorami robimy np.zupę ogórkową..:D Czyli wszytsko w normie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_z_tortem
surprise :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no wlasnie trafilas w samo setno :P Oni zawsze sie chowaja a co do czego to nagle gadaja :P i zawsze jakims dziwnym sposobe sa w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszko {czesc] no no, widze, ze powoli sie oswajacie z \"nowa\", milo mi :) jejku ogorkowa??? to wam nikt nie powiedzial, ze najlepsza na swiecie zupa jest pomidorowa??? Bozesz Ty moj - jak dobrze, ze tu jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..Pomyślmy...Jakby Pewno skombinował jakieś pomidorki to może i pomidorówka by wyszła...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
tuli-panka, MAMY CIE !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_zza_krzaka
tuli-panka, nie swiruj, starczy tych statystow, zrobisz kariere jak doda elektroda to sie zatrudni wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ok Mariolka - poslusznie wracam do szeregu - ponioslo mnie chyba ;) cos sentymentem powialo, a co mi tam - ja was tez juz lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, Mariolka, Pewno, No dobra - zegnam was i zycze dobrej nocki 🌼 Na pewno tu jeszcze do was wroce, bo - zwyczajnie - fajnie tu u was :) ale dosc juz tego slodzenia ;) Poprosze o zyczenia milego dnia dla mnie na jutro, bo mam wyjazd i to nie byle jaki - wreszcie zobacze sie ze swoim Miskiem 😍 Wam tez zycze duuuuuuuuzo ciepelka /bo ja to raczej jutro nie zmarzne ;) / Buziaki, trzymajcie sie cieplo, pa acha, jak wroce to ma byc pomidorowa :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie lubi,kto??Dobra jest.. Ale nie da się ukryć ,że pomidorówka ja bije na łeb na szyję...;) I teraz kto mądry mi powie co mialam na mysli:D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Tulipanko!! wpadaj do nas często!! I miłego spędzenia czasu z Miskiem;) Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×