Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

A bylas kiedys u mnie w miescie ?? To jak jest plac to tam w strone plebani lekko za nia bedziesz widziec wielki napis ten pub czy cos takiego my zarezerwowalismy kominek na wieczor :P tagrze bedzie milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Twoje miasto przejeżdzałam tylko parę razy... najlepiej wiem gdzie jest dworzec:D:D A Ty byłeś w moim mieście??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAriolka!Jak wróci to go pieknie wyszykuję..Tylko dbaj o niego:) I czekam na relację jak się sprawował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka! Tylko jakiegoś flaka mi nie odeślij:P Niech się jeszcze do czegoś przyda... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szydełkować??Bosko!! To może się umówimy,że ja Ci go będę podsyłać co jakiś czas co?? Czuję ,że bardzo owocna będzie Wasza znajomośc:P Pewno! TY się nie denerwuj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka! Jak on tak te ogórki lubi to ja mam się z nim spotykać czy lepiej nie ryzykowac??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrakowany???Nie...Ja za wybrakowane się nie biorę:P Spełnię po prostu jego marzenie:D Ogórki??Tylko w mizerii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to marzenie? zwiedzic krakow, czy skorzystac -bardzo osobiscie- z uslug poczty polskiej ? :D nie wiem, czy pewno bylby szczesliwy, gdybys mu zrobila mizerie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja sie nie denerwuje to jest dobry plan ty swojego wyslesz poleconym do marioli a siebie do mnie :P Jak dla mnie Myszko warto sie z nim spotkac :D takie moje skormne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Mariolka..on marzy...hmmm...nie napiszę tego na forum...:D Ale w paczuszce też by się przejechał;) Ja wiem ,że by się bardzo cieszył...:) hehe...Pewno długo z tym ogórkiem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..po nim to najlepszego...Wystarczy ,że jesteś inną kobietą:) Czyli nie mną:) Kurcze! zrozumiał ktoś???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×