Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masazysta

Masaż

Polecane posty

Gość Masazysta

Witam wszystkich. Jestem masażystą z Bielska-Białej.Otworzyłem właśnie swój biznes.Chciałem się dowiedzieć co sądzicie o masażu?Czy chętnie poddalibyście się takiej usłudze(nie chodzi jedynie o masaż relaksacyjny ale również o leczniczy i sportowy)?Jakie są wasze oczekiwania??Chcę po prostu wiedzieć jak zrobić aby zdobyć jak najwięcej klientów i żeby bylki jeszcze zadowoleni. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna ewita
a mie potrzebujesz czasem współpracowniczki?????pytam powarznie bo też miałam otwierać swój biznes no ale >>jeśli będziesz chciała pogadać to napisz jestem właściwie z twoich okolic pozdrawam gg 6675911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masazysta
Ale na jakiej zasazdie miałaby ta wspólpraca wyglądać?Ja jestem zainteresowany ale za bardzo nic sobie nie przychodzi do głowy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-salem
fajna sprawa proponuje ofertę powiekszyc o masaż maścią DIAMOND ICE jest ot chłodzącą maść która łagodzi intensywnośc bolu i powoduje przyspieszenie procesu rehabilitacji ale może też byc stosowana w innych przypadkach wiecej szczegułow pod linkiem http://e-salem.pl/index.php?p23,diamond-ice-gel-chlodzacy-zel-do-masazu lub na stronie www.e-salem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×