Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam was wszystkie kobietki uczestniczące na forum. Ja z mężem staramy się o dzidzię już 6 cykl i nici z tego. Miałam już badanie na prolaktynę i wynik super. Teraz mi moja pani ginekolog przepisała luteinę dopochwowo łacznie 9 tabletek (po dwie dziennie), mimo że moja @ jest regularna co 29 dni. Czy któraś z was też brała luteinę??? Moja pani gin powiedziała że pomaga w zajściu w ciążę. Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala*
czesc ja tazke biore te hormony ale jak narazie nic ,choc powiem szczerze ze przytyło mi sie po nich chyba z 4 kg dlatego mam pytanie czy takze przytylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, raczej nie zuważyłam tego czy przytyłam ponieważ brałam ją pierwszy cykl. Gin mi kazala wziąć 9 tabletek 2xdziennie w sumie 3,5 dnia ją brałam. Ale strasznie mnie przez ten czas głowa bolała. A ty ile już cykli stosujesz luteinę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala*
Ponownie witam:) Ja drugi cykl stosuje ,ale powiem tobie ze rowniez nie najlepiej sie czuje , brzuch mam nabrzmiały czasem nudnosci ,persi mnie bola oraz czuje sie spuchnieta i przytyłam ( sadze ze to po nich bo do tej pory waga utrzymywała sie w normie a po zazywaniu tych tabletek odrazu wzorosła choc odzywiam sie tak samo ):( Chce odstawic te tabletki ,chyba nie najlepiej mi służa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na cud
hejka! ja też brałam luteinkę i źle ją znosiłam, ginka po 1 cyklu zamieniła mi ją na duphaston (o działaniu podobnym do luteiny). I powiem wam, ze bardzo dobrze go znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala*
do: czekująca na cud witaj :) mialas takie objawy jak ja ,tazke przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na cud
nie tylko "troszkę" - niestety - jakies 3-4 kg. Skutek uboczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dobrze czułam tylko głowa mnie bolała :(. Czy wy też bieżecie od 16 go dnia cyklu? Ja już w tym cyklu nie biorę i mam nadzieję że wkońcu się fasolka pojawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama krak.
Hej witam Luteina jak i Duphaston to nic innego jak czysty progesteron w tabletkach. Nie bierze sie go by łatwiej zajść w ciążę tylko po to by utrzymać przy życiu ewentualne zapłodnione jajeczko lub w późniejszym czasie już płód zagrożony poronieniem. Ja też brałam luteine aż do 5 miesiąca ciąży, gdyż miałam częstoskórcze macicy, i realne zagrożenie poronienia. Progesteron jest hormonem naturalnie produkowanym przez ciało kobiety w drugiej fazie cyklu, służy własnie rozwojowi jajeczka i płodu. Zdaża się że mamy go za mało dlatego ten niedobór trzeba uzupełniac lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pyt Czy po wzięciu tabletek powinnam dostać okres, ponieważ wiem że luteina jest również na wywołanie @.?? Czy poprostu spodziewać się jej jak zwykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julccia 27
Hej dziewczynki Ja brałam luteinę tylko przez jeden cykl i zaszlam w ciążę, ale mój gin nic nie mówił, że to pomaga w zajściu. Ale ja wiem, że to dzięki niej zaszłam, bo staralam się długo, a tu jeden cykl i ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj julccia 27 pocieszyłaś mnie ja też mam nadzieję :) że zajdę. A ile czasu starałaś się przed braniem luteiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JBEATA
Cześć dziewczyny! Brałam luteine z przepisu lekarza na wywołanie okresu przez 7 dni 2x1.Po tych 7 dniach odczekałam 2 i dostałam normalny okres trwający 6 dni.Czy to znaczy, ze ciąże mozna juz wykluczyć?? dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam luteinke na ewentualne podtrzymanie ciąży, której chyba jeszcze nie ma, chociaż jutro odbieram wynik beta hcg, więc wszystko się wuyjaśni. Martwię się tylko bo mam zapalenie oka, powiększone wężły chłonne i lekarz przepisał mi duomox, i tak się zastanawiam czy jak będę w ciąży on mi nie zaszkodzi, bo bym się załamała nie na żarty :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×