Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NowaMama

podgrzewacz - jakiej firmy ?

Polecane posty

Gość NowaMama

muszę kupić podgrzewacz, ponieważ kuchnię mam na parterze i ciągle biegam po schodach, w związku z tym mam pytanie - na co powinnam zwrócić uwagę kupując podgrzewacz - jakiej firmy najlepszy ? - butelki mam Aventu więc dość szerokie, czy mieszczą się do wszystkich podgrzewaczy ? - czy podgrzewacze mają jakiś włącznik, czy działają non - stop ? - ile czasu trwa podgrzanie mieszanki w Waszym urządzeniu ? Trochę dużo pytań, ale bedę wdzięczna za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy podgrzewacz Canpolu, bo był stosunkowo niedrogi. Butelki Aventu spokojnie do niego wchodzą, ale zapewne podgrzewacz tej samej firmy byłby w tym komplecie doskonalszy. Ten, który mam chodzi non stop. Czyli nie ma wyłącznika, trzeba wyciągac wtyczkę z gniazdka jak kończę podgrzewanie. Mój mąż wymyślił jednak pewien \"patent\". Włożył do gniazdka taki czasowy wyłącznik, który ma tem prztyczek od odłączania prądu. I dopiero do tego wyłącznika wkładaliśmy wtyczkę od podgrzewacza. Podgrzanie mieszanki trwa ok. 20 minut. A im starsze urządzenie tym dłużej to trwa. No i \"zjada\" trochę prądu, wiadomo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia
używam podgrzewacza AVENTu ,coprawda trochę drogi ale godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaMama
Dzięki. Ostatecznie kupiłam na allegro podgrzewacz Philipsa, używany, w dobrej cenie, na gwarancji. Mam nadzieję, że będzie szybciej podgrzewał mieszankę niż 20 min., bo dla mojego słoneczka to trochę za długo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam butelki Avent i używam tylko podgrzewacza marki LOVI. Jestem mega zadowolona. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Ma dodatkowo miseczkę wykonaną z plastiku. Można tam grzać zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Avent juz 9 lat i teraz 3 dziecko juz z niego korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×