Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enta

włosy po ciąży

Polecane posty

Gość enta

Drogie Mamy, po jakim czasie po porodzie przestały wypadać Wam włosy? Moja córcia ma już roczek, a włosy nadal mi wypadają, rosną mi nowe, ale w dotyku przypominaja włosy mojego dziecka - są cieniutkie, delikatne. Jak sobie z tym radziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ciazy w ogole wlosy nie wypadaly, dopiero krotko po porodzie zaczely wypadac, nic z nimi nie robilam. jedynie odzywke nakladalam. Teraz jestem dwa lata po porodzie i wloski tez wypadaja ale nie tak bardzo, mysle ze to od rozjasniania i farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawa wygladala zupelnie inaczej. W ciazy wlosy mi sie bardzio poprawily, a zaczely mi wypadac dopiero jak skonczylam karmic (jak mala miala1,5 roczku) i to tez nie tak bardzo. Widac u kazdej inaczej, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy
niestety ja mam włosów coraz mniej, nie wiem co robic - mycie w odżywczym szamponie nie pomaga. Moze ktos cos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
ja tez mam ten problem:(a czasie ciazy prawie wcale mi nie wypadały a za toteraz garsciami:(jutro ide do fryzjera obetne troche to si troche wzmocnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból. Mnie przestały wypadać jak skończyłam karmić. ALe nie zapomnę widoku tych włosów na poduszce i przescieradle jak budziłam się rano :O Istny koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest normalne. Musimy w tym okresie szczególnie dbać o włosy. Polecam szampon i odżywkę, ktróra bardzo intensywnie nawilża i odżywia nasze włosy. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×