Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cheer

Mąż jest daleko,brak mi kogoś,z kim mogę pogadać

Polecane posty

Gość cheer rozwaliłaś topik
takim fajnym dziewczynom. Masz teraz satysfakcje zazdrosna babo? Nie dziwię się, że w necie zaczełaś szukać kogoś do rozmów - bo pewnie nikt w realu z tobą nie wytrzymuje. Tu, normalne dziewczyny też nie wytrzymały. Dziewczyny załóżcie nowy topik, chcę z Wami pisać. Zaczęłam czytać i nie zdążyłam się wpisaś. I wszystko raptem szlag trafił. Też potrzebuję trochę pogaduszek w internecie, trochę rozrywki i babskiech ploteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ,,cheer rozwalilas topik,, wyslij meila do mnie moj adres znajdziesz jak klikniesz na moj nick.pogadamy i podam ci gdzie nas szukac.fajnie,ze chcesz do nas dolaczyc.czekam na kontakt.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheer rozwaliłaś topik
Wiolla napisałam do Ciebie. Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka x
Do:,,cheer rozwalilas topik,, Cześć - to Ty bylaś tą osobą, zmieniającą nicki? Tak tylko sobie pomyślałam...Bo piszesz,że czytałaś i nie zdażyłaś dołączyć. Moze to nas oczysci z zarzutów, że któraś z nas prowadziła durną grę podjazdową. Byłaby to rzeczywiście obiektywna opinia osoby patrzącej z boku. Jesli to Ty to dzięki i zapraszamy do nas. Papatki!!! Cheer przykro mi, ze tak wyszło. Trzymaj się cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheer rozwaliłaś topik
Nie Alka nie pisałam tutaj i nie rozwalałam topiku. Na wielu topikach wjeżdzają pomaranczowe nicki próbujące zawalić topiki. Ale tam dziewczyny (skorzystałam z linków tu podanych) jakoś dały sobie radę. Mnie akurat pasował ten temat. Wpisałam się na nowym ale jeżeli mam być od razu jako ta podejrzana to również wolę zrezygnować. Jak dla mnie to sama cheer miała ochotę rozwalić ten topik bo nie poszedł po jej myśli. Czytałam go (topik) z dwóch stron - od końca i od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka x
Do:'cheer rozwaliłaś topik" No coś Ty - w żadnym wypadku nie jesteś podejrzaną i przede wszystkim ten kto pisał nie rozwalił tego topiku - po prostu tak wyszło. Dobrze wiesz, ze my tez dałysmy sobie radę i serdecznie Cie do nas zapraszamy!!! Mnie też pasował ten temat, bo opisywał moją sytuację, ale.....nowy też jest suuuuper!!!! Broń Cię Boże nie rezygnuj - gdybyś to Ty była tą osobą - to chciałam Ci jeszcze podziękować. A osobą, która Cię tam powitała jako pierwsza byłam właśnie ja - inne dziewczyny gdzieś poznikały. To papatki - lecę na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny jakis niezdrowy klimat sie turobi :P co sie dzieje, lece 11 marac do londynu wracam do meza hahahahaha buziaki :) ta zima mnie wykkancza, wieje jakby ktos sie powiesil bu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agutka prawdziwa
Witajcie kobietki, moge sie przylaczyc? Moj maz tez czesto wyjezdza i nie mam z kim pogadac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co cheer,mamy dosyc twojej zawisci i intrygowania.przestalam dawno tu zagladac ale dowiedzialam sie ,ze kombinujesz!czego ty chcesz babo!niechce obchodzic sie z toba lagodnie bo nie zaslugujesz na to.odwal sie od nas raz na zawsze.niezasługujesz na to by gabis ci odpisywala.ma wiecej klasy niz ty.spadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co tu kurde chodzi , kto kombinuje i jak to sie objawia?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka x
Do: "macie swoją Gabis" Nie dowiedziałabym się o tym wpisie, gdybym nie dostała wiadomości od "jednej z koleżanek Gabis" - bo ja już nie widzę sensu wchodzenia tutaj. A jednak kogoś coś boli . Więc pragnę Cię poinformować, że masz złe informacje - jesteśmy na topiku Gabis od momentu jego powstania. Zmieniłyśmy swoje nicki, żeby tacy jak Ty, którzy nie mają innych zajęć niż szpiegowanie na forum, mieli utrudnione zadanie w wyszpiegowaniu nas. Żal Ci serce ściska? A niegościnny to był całkiem kto inny....Nagła smierć już nastąpiła a zwłoki niepochowane??? A tak na marginesie: Dlaczego nie masz odwagi wystąpić pod własnym nickiem? Jednak teraz to ja będę niegościnna - proszę nie właź na topik, którego adres podałaś - zapewniam Cię, że nie będziesz tam mile widziana a zapewne szybko rozszyfrowana. Tam wchodzą tylko mili ludzie.... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia w nawiązywaniu nowych przyjaźni ( bo ja z reguły lubię ludzi).... Do Ivett - super, bardzo się cieszę z Twojego powrotu do męża. P.S. Pisałam kiedyś do Ciebie na GG... Do: Agutka prawdziwa - poszukaj sobie Kochana innego topiku bo ten już właściwie nie istnieje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agutka prawdziwa
Witajcie kobietki, dlaczego ten topik nie istnieje? Poczytalam wasze wpisy i wydajecie sie bardzo sympatycznymi wesolymi kobietkami. Czasem bardzo mi smutno i chcialabym z kims pogadac i dlatego postanowilam sie tutaj wpisac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka x
Agutka jesli szukasz osób do miłych pogaduszek to zapraszamy na topik, którego adres podała osoba o nicku "macie swoją Gabis". Tam jest większość dziewczyn stąd. Trzymaj się cieplutko!! Papatkii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tu jeszcze ktoś zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×