Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

JAKI BALEJAGE ????? pliss

Polecane posty

chce sobie zrobic balejaz po raz drugi w zyciu ale nie wiem jaki kolor :( 2 lata temu mialam ale nie bylam zadowolona bo na moich farbowanych ciemnobordowych wlosach wyszedl mi taki lekko rudawy odcien blondu a teraz mam wlosy dosyc ciemne z lekkim odcieniem czerwieni a raczej rudego bo nie farbowalam od 2 miesiecy wiec kolor troszke wyblakl jaki balejaz polecacie ?? bede wdzieczna za kazda sygestie i prosze o jakies przykladowe zdjecia zebym mogla wydrukowac i zaniesc fryzjerce :) z gory dziekuje pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze walnij na glowe czarna
farbe a pasemka gdzieniegdzie niech beda np czerwone - to odwazna fryzura ale bardzo ladna. A poza tym balejaz jest juz niezbyt modny i taki nudny... Moze po prostu ladnie podetnij wloski i zrob jednolity kolor np orzechowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale ja wlasnie od dwoch lat mam jednolity kolor i mi sie znudzilo juz :D scinac wloskow nie chce bo wlasnie je zapuszczam i za bardzo sie mecze zeby teraz isc i obciac :D czerwone pasemka odpadaja - nie w moim stylu a pozatym nie nawidze czerwonego koloru a pozatym raz takie mialam i po kilku myciach z czerwonych zamieniaja sie w rude :D wiem ze balejaz juz wychodzi z mody ale jednak sie uparlam i chce go miec :D widzialam ostatnio fajny u takiej dziewczyny ale nie wiem jak sie go robi byly to bardzo jasne pasemka a kolor bazowy byl bardzo ciemny prawie jak czarny ale to nie byl czarny :D i wlasnie nie wiem czy powinnam zafarbowac na czarno (czego bron Boze nie chce) a potem robic balejaz czy jak ?? :D kurcze no poradzcie cos :) aha i nie chodzi mi o takie wartswowe farbowanie ze gora blond a spod czarny bo to mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ma ktos jakies linki ze zdjeciami ?? bo ja szukam na tych googlach ale za chiny nic znalezc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoooszeee
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ-Bea
ja w sobotę byłam u fryzjera,robiłam balejage taki-ciemny kolor to czekolada a jasne pasemka to carmel...fajnie wyszlo i pokryło pozostałości po rudych (szybciej miałam miedziane ze złoty blond pasemkami),był to salon welli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZ BEA dziekuje za opinie :D juz sobie zapisalam te kolory bo ja wlasnie chce ciemne z jasnymi a masz moze jakies linki ze zdjeciami bo ja nie moge nic znalezc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ-Bea
nie mam żadnego linka,a kolory to wynik narady na miejscu 2 fryzjerek,same były zaskoczone że aż tak fajnie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teorii
proponuje ci ... zmienic fryzjera powinnas isc do stylistki ktora ci dobierze kolor balejazu do twojego typu urody jesli twoja fryzjerka tego nie umie to jest to dupa a nie fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×