Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne pytanie

czy uprawienie seksu bez wytrysku jest przyjemne?

Polecane posty

Gość dziwne pytanie

wiem, że to brzmi dziwnie, ale czy jeśli mężczyzna nie będzie miał wytrysku sam stosunek będzie dla Niego przyjemny - da Mu satysfakcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie tez bym chciała
wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
męzczyźni!! prosimy o odp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petryk......
głupie pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
może i głupie, ale kto pyta nie błądzi, dlatego chciałabym uzyskać konkretne odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ageq
To tak samo jak używać kobietę bez doprowadzenia jej do orgazmu. Na pewno jest przyjemne, ale orgazm wieńczy dzieło. Płeć nie ma tu żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
ale jeśli mężczyzna po prostu sam rezygnuje, bo brakuje mu sił p prostu, jest to np trzeci stosunek, kobieta miała już orgazm?jakoś tak dziwnie mi się zrobiło... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh posluchajcie fakt moze i jest przyjemne dla chlopaka tzw. jebansko ale ...... stosunek bez wytrysku to gowno nic porazka facetom w stosunku chodzi tylko i wylacznie o WYTRYSK wyladowanie podniecenia totalne rozluznienie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logo
przyjemne? wytrysk=orgazm wystarczy to wyjaśnienie? poza tym niezdrowe. mozna szybko dostac zapalenia prostaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
ale co jeśli robimy to już długo, w różnych pozycjach, widzę, że On się stara, ale po prostu nie może dojśc do wytrysku? zdarzyło się to juz kilka razy - może to jakaś choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
mojemu facetowi wystarczało do tej pory PODGLĄDANIE W NOCY SWOJEJ SIOSTRY i żucie moich przepoconych majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet z pewnego miasta
Owszem, jest przyjemne jeśli się kocha swoją partnerkę. Wtedy sama świadomość, że daje się swojej dziewczynie przyjemność - jest wystarczającą \"nagrodą\" za seks. W przeciwnym razie - o ileż prościej i mniej kłopotliwie jest spuścić sobie z krzyża \"własnoręcznie\"? :P Pozdrawiam onanistów, którzy nie wiedzą, co to znaczy prawdziwa radość z dawania i bliskości z drugą osobą :P Podszywacze - mile widziani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet z pewnego miasta
ok :-) W takim razie dodam od siebie, że ze zręcznością Davida Coperfielda odgryzam sobie duży palec u nogi, siekam go i wrzucam do rosołu Knorra, którego zresztą nie zjadam bo mieszkam przecież na parterze i byłoby to nieeleganckie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kumam
zeby facet niemógł dojść?? my kochalismy sie wczoraj 3 razy,... na więcej juz nam czasu zabrakło. I za kazdym razem spokojnie mógł dojść :) i wcale niemusial mnie zamęczac / 3-minutowcem tez nie jest:P / Niepodniecasz go poprostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo własnie
u nas jest ten sam problem nie moze dojść ale twierdzi ze to jest bardzo przyjemne i żebym niezwracała na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kumam
nie jestem siksa niedoświadczona, a tym bardziej nie jestem glupia przynajmniej jestem zaspokojona, i moj facet tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko... dla jednych za długo dla drugich za szybko :P nic nie napisze... czekamy na wypowiedzi panów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet z pewnego miasta
dodam jeszcze od siebie że ja z moją panią kochamy się, tu ❤️ dla Oli, lubimy uprawiać sex i robimy to długo i namiętnie, ona szybko ma orgazm, ja natomiast po około pięciu godzinach a czasami wcale ale ile mam przyjemności poatrząc jak zasypia a potem chrapie w rytm miarowego posuwanka.Coś pięknego.teraz na ręcznym jadę potem idę spać 💤 a o 14 Ola przychodzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwne pytanie
dzięki Kochanko! do ja nie kumam--->jesli bym Go nie podniecała to raczej sam tyle razy by się do mnie nie dobierał w ciągu dnia, prawda? może ktoś jeszcze się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
z pośpiechu wcześniej opuściłam "i" w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem to nie jest kwestia podniecenia... niech się mężczyźni wypowiedzą... oni wiedzą najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet z pewnego miasta
To ja jestem ten prawdziwy. Muszę przyznać, że nie zawiodłem się na podszywaczach. Zwłaszcza pierwszy był cool, ale drugi też jest na dobrej drodze do klasyki gatunku :-) Pozdrawiam i podtrzymuję to co napisałem w swoim pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faceci
już już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real vs Barca
Jak sobie trzepie kapucyna to zawsze musi dojść do wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby wilk był syty ,to lepiej jak jest wytrysk ,bo wtedy jest owca cała (szczęśliwa) :) Pozdrowienia dla koch-anki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×