Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne pytanie

czy uprawienie seksu bez wytrysku jest przyjemne?

Polecane posty

Gość dziwne pytanie
panowie zapraszam do wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego bez wytrysku
Skad to pytanie ? Dlaczego dziewczyna nie chcialaby zeby jej chlopak sie spuscil ? Przeciez caly seks u faceta dazy wlasnie do tego . Gdyby mi dziewczyna cos takieego zaproponowala to skonczylbym w ubikacji na recznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freudziunia
widze, chlopoki i dziewuchy, zescie nie slyszeli o seksie tantrycznym? to wlasnie seks bez wytrysku, a raczej bez wytrysku NA ZEWNATRZ. wewnatrz jak najbardziej. podobno zjebiscist uczucie. i ekonomicznie, bo nic nie tracisz. ale to trzeba umiec, znawwca:-) lata praktyki, mind nardzo high...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taka refleksje
dlaczego wokol tyle zawistnych ludzi, ze nawet jak nie maja jakiegos problemu to w kontakcie z osoba ktora go ma i sie tym martwi beda sie prosto mu w twarz cieszyc ze go nie maja! wypowiadala sie tutaj jakas wlasnie taka prymitywna dziewczyna, ktora pochwalila sie ogolowi ze nie ma takiego problemu jaki zaistnial u tworcy/czyni topiku! po co to zrobilas kobieto? przyznaj sie ze sprawilo Ci to poprostu przyjemnosc! wiesz ze to oznacza ze jestes poprostu zlym czlowiekiem? zlym bo cieszy Cie krzywda innego i do tego wcale sie z tym nie kryjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
dziękuję za ostatnią wypowiedź, mi bardzo zależy na moim partnerze, a także na jego szczęściu, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie na ten temat w kamasutrze. Wschodnie sztuki miłości wręcz zalecają stosunek bez wytrysku. No ale do tego trzeba dorosnąć, aby szukać wiadomości gdzieś dalej niż u napalonych niedorostków na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek Pysiek
be zwytrysku to potem jaja napierdalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc przyjemne, bo orgazm nie rowna sie wytrysk. Mozna sie t ego nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu uwielbiam orgazm bez wytrysku, dzieki temu moge miec jeden orgazm po drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpocząc leczenie ziołami u O.Bonifratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak może być przyjemne, nawet bardzo jak się odpowiednio poćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×