Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moonisia

Odstawilam Diane35 - prosze o rade

Polecane posty

Brałam D35 przez przeszło 3 lata. Nie moge powiedzieć żebym była zachwycona skutkami, cera, włosy bez większychzmian. Od 2 miesięcy nie biore nic i jestem zadowolona - w końcu powróciła mi ochota na sex, bo podczas brania tych tabletek to apatia totalna. Trądzik wyleczyłam w końcu u dermatologa. Po odstawieniu D35 nie widze też żadnego pogorszenia cery. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam Diane 35 przez 6 miecięcy. W czasie brania, jaki i po odstawieniu nie zauważyłam żadnej zmiany w wyglądzie mojej cery (brałam te tabletki z powodu trądziku), więc odstawiłam to paskudztwo, bo po co truć się na próżno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdzia88
a mozna to brac jak sie przyjmuje jednoczesnie therm line II olimp??tj tj takie tam na schudniecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletkowiczka
Diane 35 najwieksze swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam rok czasu, po 3 miesiacach od odstawienia tradzik wrocil 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odie4
poczytajcie sobie na innych forach, nawet zagranicznych - udokumentowano, ze D35 jest niebezpieczny gdyz tworzy zakrzepy. Kiedy osoby zaczely umierac na to, ktos doszedl, ze wszystkie one braly ten lek. Podczas gdy wycofano/wycofywano go z obiegu w USA i wielu krajach europejskich, u nas dopiero (!) wchodzil na rynek i wciaz jest przepisywany. SKANDAL!!!!! Lekarzom proponuje kurs obslugi przegladarki internetowej - niech sobie do jasnej anielki poczytaja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megafonka
WItam! Po pierwsze zanim zaczniecie stosować jakiekolwiek tabletki hormonalne WYMAGLUJCIE OD LEKARZA SKIEROWANIE NA BADANIE POZIOMU HORMONóW!!!! NIE EKSPERYMENTUJCIE NA SOBIE stosowaniem różnych tabletek!!Ja brałam w swoim 25 letnim życiu 3 rodzaje: CIlest, Mercilon i wreszcie po badaniach chormonów i usg - Diane.Te trzecie dostałam w celu wyleczenia policystyczności jajników, która najprawdopodobniej/choć pisze się że przyczyny" poli-" nie są znane/ była następstwem używania żle dobranych tabletek-anty lub zle leczonej w bardzo wczesnym wieku tarczycy. Tarczycę leczyłam kilka lat min.Euthyroxem /hormon tarczycy/W tym czasie nie robiono mi regularnych badań hormonalnych lecz oceniono mój stan po wielkości płatów tarczycy /usg/ i innych objawach zewnętrznych /wilgotne dłonie../ Tabletki anty zaczęlam od cilestu-/1 tura -ok.18-19 lat/Zniosłam je bardzo dobrze.Potem przyjmowałam inne tabletki-jednak z dużymi odstępami czasu i każde nie dłużej niż rok.Robiłam też próby wątrobowe i inne badania.Gdy drugi raz brałam Cilest bardzo dużo miałam skutków ubocznych,gł. nudności. Diane 35 odstawiłam miesiąc temu.Jak będzie z cerą i trądzikiem-okaże się-po mercilonie miałam sine bolesne wypryski na żuchwie, przy cileście też się pod koniec pojawiły wraz z nudnościami. Przed Diane miałam gł.ównie wokół ust i wychodzące włosy.W trakcie przyjmowania Diane -cera się poprawiła, włosy -bardzo.W miesiąc po odstawienu-włosy wychodzą garściami jak wcześniej, pryszczy puki co nie ma więcej niż przed kuracją.Jak się tylko coś zacznie dziać -biegnę do lekarza po receptę. Pozdrawiam! RóBCIE BADANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milea
Byłam dzisiaj u ginekologa po skierowanie na badania hormonalne. Czekam na wyniki. Od 5 lat mam trądzik. 2- letnie leczenie u dwóch dermatologów nic nie dało. Myślę, że to są zaburzenia hormonalne. Ginekolog powiedział, ze powodem tego może być podwyższony poziom testosteronu (włoski wokół brodawek, włosy łonowe rosnace w kierunku pępka). Planuje leczyć mnie Diane. Chodzi mi głównie o wyniki, nawet jeśli coś z hormonami będzie nie tak, to sie nie zgodzę, choć pokusa w końcu czystej cery jest ogromna. Planuje leczyć sie fitohormonami+ joga, przy pomocy której wyleczyłam sie z bolacych miesiączek. Jeśli ktos ma ciekawe informacje lub doświadcznia z fitohormonami, to bedę wdzięczna za wypowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam e tam
Nie czytałam wypowiedzi wiec przepraszam jak sie powtarzam :(Brała Diane ok 2 lat. Super sie czułam, cera ekstra... odstawiła.... po roku nie miałam połowy włosów.... organizm sie oczyszca.... nie chce zadnych innych tabletek :( A były wygodne... Łaziłam na badamia! Tarczyca! Krew! Wszystko! Hormony... A to tabletki :) Nikt mi nie powie teraz, ze sa nieszkodliwe :( A jestem zwolenniczka :) Ale juz nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie bralam Diane, ale Logest, podobno najsłabsze pigułki, miałam wcześniej trądzik, ale go wyleczyłam, po Logeście nie zauważyłam większej zmiany w wyglądzie cery, ale ok.2 miesiące po odstwaieniu zaczęły się problemy, w sumie na razie nie jest tragicznie, ale pogorszenie jest widoczne, szczególnie nękaj mnie bolesne pryszcze na brodzie, ale poza tym mam zaskórniki na policzkach i czole, teraz biorę antybiotyk, ale przestał działać, nie wiem, co zrobię, ale chyba będę musiała wrocić do tabletek :-), no i włosy - bardzo mi wypadają :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaluskaaa
moge tylko sie pod tym wszystkim podpisac. diane35 to swinstwo przez pol roku po odstawieniu walczylam z wypadajacymi wlosami. co najsmieszniejsze 5 lekarzy nie skojarzylo diane z utrata wlosow. dopiero jakas przypadkowa mloda lekarka gdzies sie doczytala!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra ta Diana
Brałam Dianę 6 lat, odstawiłam 4 lata temu, od momentu odstawienia do teraz bardzo wypadają mi włosy, żadne maseczki ani szampony nie pomagają. Do tego okazało się że mam nadżerkę i polipa w macicy. Szerze odradzam Dianę jeśli nie zrobiło sie gruntownych badań hormonów....mnie lekarz nie robił i oto skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa27
Dianę zaczęłam brać na trądzik (miałam takie bolesne "wrzody") ok.3 lata temu.Bralam rok a po ok. roku od odstawienia trądzik wrócił, ale nie było gorzej niż za pierwszym razem.Wróciłam do lekarza po Dianę. Oczywiście trądzik zniknął, ochota na seks również; pojawiły się okropne bóle głowy i objawy jak przy depresji, no i przytyłam.Po roku znowu odstawiłam, czyli półtora miesiaca temu. Długo nad tym myślałam.Zrobilam rachunek sumienia. Wiem że wszystkie tabletki anty szkodzą.Zwłaszcza że mam mastopatię piersi i nie powinnam zażywać żadnych hormonów.Poza tym chciałabym wkońcu zajść w ciążę. Słyszałam że po urodzeniu dziecka reguluje się gospodarka hormonami (oczywiście nie namawiam na rodzicielstwo tylko dla pięknej cery).Wróciła też ochota na seks - od razu, mam lepsze samopoczucie, nie jestem senna. Czuję się jak nowo narodzona. Faktycznie ostatnio zauważyłam, że wypadają mi włosy, ale myślałam że to wiosenne przesilenie. Liczę na to, że trądzik nie wróci. Nie jem czekolady i ostrych potraw. Może będzie dobrze.Trzymajcie za mnie kciuki. PS Jeśli zdecydujecie się na jakiekolwiek hormony sprawdzcie czy nie macie problemów z piersiami (usg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary, ale wypowiem sie. Ktos napisal ze po ciazy hormony sie reguluja. To wlasnie po porodzie u mnie zaczal sie problem, tluste wlosy, pryszcz na pryszczu, owlosienie na twarzy. Po dwoch latach zdecydowalam sie na Diane. Wracam wkoncu do normalnego wygladu. Co bedzie pozniej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×