Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieski38

SZUKAM ULEGŁEJ KOBIETY Z WARSZAWY

Polecane posty

Od pewnego czasu jestem zafascynowany grą erotyczną polegającą na poniżaniu lub zadawaniu bólu ( soft). Szukam uległej dziewczyny, która chce poczuć siłę i delikatność w jednym. Piszczie na e-mail + zdjęcie. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laguna.
Może napisz coś więcej o sobie. Być może mamy podobne preferencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw o Julii27 . Nie chce być zdominowana gdyż woli jeść stolec. Zobaczcie jaki założyła temat. 14:12 3 Zjedzenie pierwszego stolca. Jak się przemóc? Podpowiedzcie doświadczeni Julia 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laguno/ Nie będę pisał o tym na forum. Zobacz jekie niezdrowe emocje to budzi. Podałem e-mail. Przeslij mi zdjęcie. tam porozmawiamy. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Staska
ales ty GLUPI, az mi cie zal, a wlsciwie to mi cie nie zal, tylko smiech bierze pusty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laguna.
Odbierz maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj poszukać też na www.szkolabdsm.com.pl, była też kiedyś taka fajna stronka lozabdsm, ale niestety chyba zawiesili działalność. Wejdx na tlenowe czaty, w dziale \"seks i erotyka\" w pokojach załozonych przez uzytkownikow jest na pewno pokoj bdsm, gdzie dawniej bywałam codziennie, a wczoraj widziałam 6 uzytkownikow w pokoju \"dominujący i uległe\". Tam możesz kogoś znaleźć. Wiem o jednej parze, ktora poznała sie własnie dzieki podobnemu czatowi (podobno wielka miłość :) ). Ja tez wolę soft, jestem uległa, i też wolę tu o tym nie pisać, bo mnostwo tu prymitywnych bezmozgowcow, ktorzy chetnie poużywaliby sobie wyzywając nas od zboczeńcow. Pozdrawiam wszystkich miłośnikow wyrafinowanych gier miłosnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też was pozdrawiam, gorrąca 25, nie przejmuj się tym, co o Tobie wypisują niektorzy kretyni na forum. Zazdrośni? A Tobie niebieski38 zyczę powodzenia w szukaniu :) Pan w Twoim wieku to sama przyjemność dla młodszej suczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca 25 , jesteś kobietą wyjatkowej urody i intelektu.czytałem Twoje treści. odezwij się jak będziesz w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż dziw bierze
że jeszcze nikt nas nie poobrażał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego ze wiecej osób niz mogloby sie zdawac lubi rózne gry milosne. Ja nie szukam osoby do wyladowania agresji. Ja szukam uczestniczki do erotycznej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×