Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawkaa

sala na wesele-jak myslicie?

Polecane posty

Gość kawkaa

Zamówilismy sale na wesele-jest do max 80 osób.Wesele tyle bedzie miało.I teraz mam problem-bo tam miejsca do tanczenia mało,a ludzie beda siedzieli jak sledzie?Tego sie obawiam...ale kierowniczka sali nas przekonała ze to sala do 80 osób i bedzie dobrze...a ja sie waham...a wszystkie wieksze juz zajete...jak myslicie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietunka
Wiesz, ciezko bedzie doradzić skoro nie wiem jak wyglada ta sala. Ja wynajełam salę na 50 osób, ale z tego co wiem, było tam kiedyś ponad 70 i wszyscy sie spokojnie pomieścili i tańczyli. To wszystko zależy od wielkośći. Albo przejdź się tam jak będą rozstawione stoły przed jakimś innym weselem i zobaczysz jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaa
jakos tak zaczełam sie martwic ze ludzie beda na krzesła wchodzic podczas tanczenia...ja jak wyjde w sukience na srodek to juz tyle miejsca zajmuje...a moze mi sie wydaje...sama nie wiem...tyle ze mielismy nóz na gardle i trzeba sie było decydowac....poza tym tam orkiestra nie ma miejsca wydzielonego...np podwyzszenia itp,a jeszcze stolik dla orkiestry przeciez!przeraza mnie to troche i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietunka
A jestes pewna, że tyle osób przyjdzie? Prawie zawsze kilka osób z listy gości się wykruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaa
mysle ze tak.A Twoja sala -to po prostu było 50 miejsc przy stołach a do tanczenia był luz ,czy tez nie było przestrzeni> Bo sala moze byc na 50 osób i duza....i odwrotnie...na 80 iejsc i brak przestzreni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietunka
Sala raczej duża nie jest, stoły będę chciała postawić w półkole i zrobi się wtedy miejsce do tańczenia. I nie martwię się raczej, ż e ludzie będą na siebie wpadać, bo też nigdy nie jest tak, że tańczą wszyscy razem- wiesz ktoś je, ktoś wyjdzie na papieroska, czy do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietunka
a i jeszcze jedno, ja też nie mam wydzielonego miejsca dla orkiestry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaa
no własnie...jeszcze orkiestra ze swoim sprzetem...to u mnie sie zrobi jak taki bankiet a nei wesele...i moja sala nie jest w kształcie prostokata jak wiekszosc,tylko tez bede chciała postawic stoły z 1 strony w połkole,my po srodku....nawet przed nami sa krzesła,a nie jak widziałam-na innym weselu,młodzi sa wszystkim widoczni...a orkiestra stoi zaraz przy stołach to ci ludzie tam siedzacy ogłuchna...pomyslałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaa
wpłaciłam...i nic innego juz nie ma...a Twoja sala na 50 osób nie wydała Ci sie za mała?chodzi o tance,koło na oczepiny itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka - jak my ci mamy pomoc jak nie masz nawet zdjecia !!! zastanow sie!!! sama widziałas sale, wiesz na ile osob, ogladalas zanim sie zdecydowalas... jak mozna ci pomoc nie majac zdjecia albo wymiarów chociaz!!! poogladaj inne sale w necie, restauracje i zobacz na ile one sa ocób, porównaj z twoj a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaa
daglezja-a masz jakis link zeby sale w całosci zobaczyc?Bo knajpy oferuja zdjecia-owszem,ale to kawałek stołu,to bufet itp!Chodzi o zdjecie w całosci to bym miała porównanie do swojej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku wydała mi się mała, ale jak się dowiedziałam, że i ponad 70 osób tam było i wszystko ok. to raczej się uspokoiłam. Nie wiem może spróbuj ją sobie rozrysować na kartce i pokombinować z różnym ustawieniem stołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele na 100 osób i powiem, ze to dla mnie na prawdę było optymalne wesele, było i miałam je w Venge w Łodzi. Tak sala jest ogólnie bardzo ważna ja to wiem. Mi się sala Venge bardzo podobała. Jedzenie tam jest super no i obsługa fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no miejsce do tańczenia musi być obowiązkowo. My robimy w Kutnie w sali Awis - i wszystko jest zapewnione, jest gdzie się bawić. No i bardzo dobre, smaczne menu mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Bankietowa Venge , u Nas było 87os. bardzo profesjonalnie, miło i kulturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

W zależności na ile osób planujesz przygotować przyjęcie. My z mężem od początku chcieliśmy skromniutkie w związku z czym zorganizowaliśmy w hotelu Iskra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki

Jeśli potrzebujesz sali i jakiegoś miejsca do spania dla gości żeby był hotel to ja Ci polecam hotel Wilga. Świetna atmosfera, fajna sala, czysto, schludnie w hotelu. Kombinacja idealna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Buganik

Tylko i wyłącznie sala w Szkole Tańca SoSalsa. Mamy przetestowane te miejsce już wielokrotnie i nigdy się nie zawiedliśmy... Duża nowoczesna przestrzeń, tak że pomieściła się nasza cała liczna rodzina. Do tego naprawdę korzystne ceny. Nie ma się do czego przyczepić, tylko wynajmować na przeróżne eventy jakie tylko wpadną do głowy :) Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie województwa świętokrzyskiego to polecam wam dworek http://palacwkonarach.pl/ który znajduje się pod Kielcami. Tam na pewno zorganizujecie udane wesele ze świetną atmosferą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×